15.03.05, 15:24
Mój qumpel chce kupic takie cuś za 500 zł z 1989r. Orientuje ktoś jak jest z
częściami do tego i jaka jest awaryjnośc ??
Obserwuj wątek
    • hun660 Re: MINSK 125 15.03.05, 15:33
      Niech sobie kupi WSK za 200 i będzie to samo.
    • okrutny_mariuszek Re: MINSK 125 15.03.05, 16:05
      za tą kase już MZ 150 można dostać,
      polecam ją
      • mateuszm88 Re: MINSK 125 15.03.05, 18:35
        Miałem taki motocykl. Od WSK jest o niebo lepszy. Silnik jest wysokoobrotowy,
        więc osiągi są dość dobre. Mój miał przebieg 1500 km i nic się w nim nie
        działo. Kupił go odemnie kolega, przejechał nim kolejne 1500 i nic jeszcze przy
        nim nie robił. Trzeba się przyzwyczaić do sprzęgła, ponieważ albo ciągnie albo
        się ślizga troche i nie da się tego zniwelować. Spalanie w zależności od jazdy
        od 2,5 litra do 5 na 100 km. Podstawowe części są dostępne, gorzej z drobnymi.
        Ogólnie jak za tą cene to motocykl w miare fajny.
        • Gość: bartekexc Re: MINSK 125 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 21:35
          dzięki za odpowiedzi. niedługo WIOSNA .
          POZDR
          • macieksobol Re: MINSK 125 15.03.05, 22:31
            A co do sprzęgł to już od kilku ludzi słyszałem że jest do dupy. (podobno
            sprzęgło od WSK175 pasuje)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka