bartekexc 15.03.05, 15:24 Mój qumpel chce kupic takie cuś za 500 zł z 1989r. Orientuje ktoś jak jest z częściami do tego i jaka jest awaryjnośc ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hun660 Re: MINSK 125 15.03.05, 15:33 Niech sobie kupi WSK za 200 i będzie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
okrutny_mariuszek Re: MINSK 125 15.03.05, 16:05 za tą kase już MZ 150 można dostać, polecam ją Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszm88 Re: MINSK 125 15.03.05, 18:35 Miałem taki motocykl. Od WSK jest o niebo lepszy. Silnik jest wysokoobrotowy, więc osiągi są dość dobre. Mój miał przebieg 1500 km i nic się w nim nie działo. Kupił go odemnie kolega, przejechał nim kolejne 1500 i nic jeszcze przy nim nie robił. Trzeba się przyzwyczaić do sprzęgła, ponieważ albo ciągnie albo się ślizga troche i nie da się tego zniwelować. Spalanie w zależności od jazdy od 2,5 litra do 5 na 100 km. Podstawowe części są dostępne, gorzej z drobnymi. Ogólnie jak za tą cene to motocykl w miare fajny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartekexc Re: MINSK 125 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 21:35 dzięki za odpowiedzi. niedługo WIOSNA . POZDR Odpowiedz Link Zgłoś
macieksobol Re: MINSK 125 15.03.05, 22:31 A co do sprzęgł to już od kilku ludzi słyszałem że jest do dupy. (podobno sprzęgło od WSK175 pasuje) Odpowiedz Link Zgłoś