Dodaj do ulubionych

Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:)

15.09.05, 13:52
Witam, aby dzień był milszy przesyłam Wam linka... rozpiętość modeli jest
duża więc myślę, że każdy znajdzie cos dla siebie,
Miłego dnia

www.bikes.cz/fotosoutez/vysledky.asp
Obserwuj wątek
    • Gość: carina Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.crowley.pl 15.09.05, 13:54
      a dla motocyklistek?
      Motury ok ale na cycki to się napatrze codziennie.
      • netka251 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 13:55
        Witaj Carina:) dlatego napisałam dla motocyklistów!!!
        • Gość: carina Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.crowley.pl 15.09.05, 13:58
          tyle zrozumiałam, dlatego nie oglądam. pytam tylko, czy masz też coś dla
          motocyklistek ? :)
          • netka251 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 14:04
            No cholera nie:(, ale może chłopaki z forum się postarają i stworzą taką
            galeryje?? hehehe
            • renata0 stare te foty 15.09.05, 14:13
              od jakiegoś czasu krązą po forumach
              • Gość: reggie Re: stare te foty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 15:19
                Upijemy chłoapkow i same zrobimy galerie ...:D:D:D
                • carina79 Re: stare te foty 15.09.05, 15:20
                  to będzie trochę perwersja... z ich urodą...
                • saracen1608 Re: stare te foty 15.09.05, 15:20
                  cieniu sie pewnie bedzie chciał zgłosic nawet bez upijania :D
                  • Gość: brembo do saracen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 15:37
                    nie wiem czy zauważyłeś, ale wdałeś sie w damską podagawędke :) hihihiihh
                    • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:38
                      aaaaa bo mnie foty zmylilyyyyy :P:P:P
                      • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:40
                        ale wioche chopie robisz. spadaj stąd, bo koledzy Cię nie będą akceptowali i
                        wyłączą Cię z tego gejowskiego motocyklowego środowiska.
                        • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:41
                          ee - w sumie to wole zeby mnie kolezanki akceptowały :P
                          a do "srodowiska" ja nigdy nie nalezałem i chyba raczej nalezał nie bede :D
                          • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:45
                            wazeliniarz i podrywacz. dupowłaz i lizodup. i podrywacz. tyle.
                            • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:48
                              carina79 napisała:

                              > wazeliniarz i podrywacz. dupowłaz i lizodup. i podrywacz. tyle.

                              tzn ze co ??
                              • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:54
                                to znaczy, że sie powtarzam, bo mam sklerozę.
                                • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:55
                                  aha - rozumiem - pewnie dlatego ze cie nikt dawno nie wydymał :P
                                  • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:58
                                    jakbys zgadł. ale kto by chciał taką zdzirę dymać. próbowałam nawet dopłacać do
                                    interesu, ale odważnych brak. pozostaję wierna wiertarce z udarem.
                                    • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 16:00
                                      hmm , a mnie sie wydaje ze to jednak przez tego twojego penisa ...
                                      • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 16:01
                                        sam masz penisa, eunuchu!
                                        • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 16:04
                                          ZGADZA SIE - I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

                                          o dzizas - jak sie wqrwisz to potrafisz niezłego kwiatka zasadzic :P
                                          • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 16:13
                                            > o dzizas - jak sie wqrwisz to potrafisz niezłego kwiatka zasadzic :P

                                            ale ktoś napisał, że ten kwiatek rośnie w srodku krowiego łajna. dobre nie?
                                            • saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 16:15
                                              a ja i tak wiem ze w gruncie rzeczy jestes sympatyczna, wrazliwą , uczynną,
                                              miłą dziewczynką z warkoczykami ... :D
                                              • carina79 Re: do saracen 15.09.05, 16:19
                                                bla bla bla, spadaj żabo!
                  • cien1100 Re: stare te foty 15.09.05, 15:41
                    Hej,dlaczego mam się niby zgłosić? Tylko dlatego ,że jestem piękny i mam
                    wspaniałe mięśnie? I to jeszcze bez upijania, też bym chciał coś z tego mieć:D
                    • carina79 Re: stare te foty 15.09.05, 15:44
                      zapomniałeś jeszcze o dorodnym "sprzęcie"
                      • cien1100 Re: stare te foty 15.09.05, 15:45
                        To się rozumie samo przez się;)
      • miitch Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:32
        znam to juz ;p
    • gixera Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:13
      zastanawiam sie tylko jaka role odgrywaja tam motocykle?
      • carina79 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:18
        podstawki pod pośladki
      • cien1100 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:19
        Zawsze tylko przy tej rurce, dla odmiany motocykl:)
        • fast_eddy Bardzo ładne niektóre modele... 15.09.05, 17:38
          Zawsze zazdrościłem Czechom ich podejścia do motoryzacji.
          Muszę zrobić podobną sesję ze swoim sprzętem...

          f_e
          • Gość: prawnik Re: Bardzo ładne niektóre modele... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:50
            Upijemy chłoapkow i same zrobimy galerie ...:D:D:D

            ==========
            to moze krok zrobcie duuuuuzy krok do przodu i zrobcie galerie fetorsów hehehe
      • irish76 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 10:32
        dla mnie zadnej :)
    • Gość: andy.uk Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.cable.ubr03.craw.blueyonder.co.uk 15.09.05, 22:55
      no niezłe, zwłaszcza ta spędza mi sen z powiek...
      www.bikes.cz/fotosoutez/foto/40/foto.jpg
      • miitch Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 00:19
        ma w pyte kozaki :D
      • goha66 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 06:37
        moim skromnym zdaniem to zdjęcie jest najlepsze :)
        www.bikes.cz/fotosoutez/foto/11/foto.jpg
        motocykl nie jest "niczym" :) przesłonięty, a poza modelki stała się dla mnie i
        Sety (mojej koleżanki klubowej) pewnego rodzaju wyzwaniem... postanowiłyśmy
        wspólnie i w porozumieniu wykonać ten element akrobatyczny, a w przypadku
        sukcesu pójść dalej i sprawdzić czy w zbliżonej pozycji da się motocykl
        poprowadzić <lol> ... trenować będziemy w ubraniach i na dopalaczu z domowego
        wina porzeczkowego (są to środki łagodzące skutki ewentualnych upadków) - Goha
        • cien1100 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 10:04
          A mi najbardziej podoba się to:
          www.bikes.cz/fotosoutez/foto/101/foto.jpg
          chyba najbardziej artystyczne zdjęcie w tej galerii.
        • seta-stefan Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 11:09
          mamo, mam nadzieję że tego nie czytasz :P
          • mama_sety CZYTAM CZYTAM !!! 16.09.05, 11:18
            Do nauki a nie świnstwa mi tu jakies ogladac w tych internetach !!!
            Ja ci dam!!!

            Qrde mele bele !!!
      • irish76 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 10:33
        o boze :))
        to pewnie jakas niemka :)
    • Gość: mario29 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.bphpbk.pl 16.09.05, 13:16
      W charakterze anegdotki...

      Moja druga połowa (jedząca motocyklem a jak ;) jak jej pokazalem te zdjecia to
      powiedziala ze to chyba wlasnie dla MOTOCYKLISTEK. a ja zapytalem dlaczego ?
      Ano dlatego ze jak sie patrzy na te zloty to sami faceci w skórach - MUSI to
      geje czy jak ;)
      • goha66 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 13:35
        :D no to pięknie zostaliśmy podsumowani (bez względu na płeć) ...pozdrowienia
        dla zony Mario :) Goha
        • Gość: mario29 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.bphpbk.pl 16.09.05, 14:29
          goha66 napisała:
          > :D no to pięknie zostaliśmy podsumowani (bez względu na płeć) ...pozdrowienia
          > dla zony Mario :) Goha

          Obiecuje ze przekazę ;) Ona zawsze sie tak cieszy ze sa jeszcze inne kobiety na
          motorach - ciekawe dlaczego ? hihihi;)

          • Gość: rzawy rzawy na prezydenta IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 16.09.05, 17:02
            Netka251 ty wiesz jak rozlać miód na serce mężczyzny (nie chodzi mi o te foty
            bo dziewczyny na nich są paskudne).Nie mogę sobie wybaczyć że zaraz na twoim
            wejściu źle cię potraktowałem.Twoje póżniejsze posty udowadniają że prawdziwe
            kobiety jeszcze nie wyginęły.(Goha66 preferuję młodsze laski ale ostatnie
            zdanie dotyczy także ciebie).
    • Gość: m Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.autocom.pl 19.09.05, 16:16
      mmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka