Gość: Franek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 18:01 Witam, mam Honde MTX 80 HD-06, czy ktoś może mi powiedzieć czego szukać i co odblokować, żeby wzrosła moc. Chodzi mi o ogólne metody dławienia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj