Gość: ZRX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 16:27 ZRX rządzi.Jest najzajefajniejszym nakedem jaki kiedykolwiek został zrobiony. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: n Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 15:39 co mnie to Odpowiedz Link Zgłoś
szymon.dziawer Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału 28.03.06, 14:21 Gość portalu: ZRX napisał(a): > ZRX rządzi.Jest najzajefajniejszym nakedem jaki kiedykolwiek został zrobiony. Tylko dlaczego ta trzecia panewka tak często lubi się zatrzeć??? ZZR 1100 też tak miał, i jak widać Kawasaki do dziś nie wyciagnęła z tego wniosków. ;] Szymon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luidzi Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.06, 09:12 nie kupujcie tego gówna. wygląda to jak toczka!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.nowystyl.com.pl 25.04.06, 12:30 Aleś ty głupi. Szkoda słow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rewkhbf Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.06, 08:43 gdzie im tam do GSX 1400 który i zawieszenie i hamulce ma lepsze , nie mowiac o silniku potworze - dla milosnikow pomiary z dyno porownujace suzi z yamahą - naprawde daja do myslenia....wykresy momentu jak porownanie trucka ze skuterem: www.mcnews.com.au/Testing/Suzuki/GSX1400/Dyno.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehgwrhwrj Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.06, 08:44 [kliknąć ostatni wykres] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trtrt Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.06, 15:12 GSX to juz inna epoka i generacja. Tylko styl ten sam. Dla mnie to juz nieco przekombinowane, acz z krzywymi momentu nie da sie dyskutowac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramzes Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 17:41 Co tu porownywac silnik XJR wywodzi sie z FJ konstrukcyjnie podobne, czyli silnik z rocznika okolo 83. A GSX 1400 to inna bajka. To nie jest motocykl dla lysych pal i dresów musicie sie z tym pogodzic :) To jest typowy motocykl klasyczny z dusza i historia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red38 Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.06, 23:40 No zrx byl fajny:) Mam okazje byc urzytkownikiem zrx 1100 i mi pekl korbowod nie wiedziec czemu i dlaczego. Kawy juz nigdy nie kupie jak robia takie badziewie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.aster.pl 02.07.06, 10:13 Niestety zrx ma bardzo powazne dwie wady jest chlodzony ciecza i posiada w standardzie tylko jeden tlumik dla mnie Yamaha wygrala w klasyfikacji naked. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red38 Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 12:25 Fakt jeden tlumik ale za to jaki duuuuuzy:)XJR jest brzydszy moim zdaniem Kawam ma o wiele ladniejsza linie ,taki prawdziwy DUZY hamski:) naked, moja klasyfikacja duzych nakedow: NIE BIORE POD UWAGE YAMAHAY FZ1 BO TO JEST CUDO:) 1 KAWA ZRX 2 YAMAHA XJR 3 SUSZUKI BANDIT 1200 Odpowiedz Link Zgłoś
ireo ciecz 02.07.06, 21:28 chłodzenie cieczą to niby wada? no proszę, całe życie się człowiek uczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: ciecz IP: *.aster.pl 22.07.06, 14:51 prawdziwemu moto robionemu na wzor klasyka lat 80tych nie przystoi posiadac silnik chlodzony ciecza ale kazdy ma swoj gust zrx to juz komercja, a szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubaszyn Re: ciecz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 20:28 ja kupiłem XJR i jestem zachwycony. Żebrowana głowica była głównym powodem, dla którego ją wybrałem. Oglądałem też CB i GSX - więc jak się jednak okazuje chłodzenie cieczą czasem jest wadą.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spectre Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.104.udn.pl 10.03.07, 16:58 > Niestety zrx ma bardzo powazne dwie wady jest chlodzony ciecza i posiada w > standardzie tylko jeden tlumik dla mnie Yamaha wygrala w klasyfikacji naked. zupełnie sie nie zgadzam. Jakie wady moze mieć chłodenie cieczą ? drosza eksploatacja powiekszona o wymiane płynów, wiekszy cięzar ? a chłodzenie w upalene dni to pikuś? Sprobuj w upalny dzień (np w paradzie motocylowej) postać w korku ?? Marka Moto to już raczej inna kwestja kazdy ma swoje preferencje :) 0 Odpowiedz Link Zgłoś
edwin.sk Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału 10.03.07, 18:25 > zupełnie sie nie zgadzam. Jakie wady moze mieć chłodenie cieczą ? tu nie chodzi o to czy chłodzenie cieczą ma jakieś wady czy nie....tylko czy pasuje do motocykla klasycznego...tzn stylizowanego na maszynę sprzed lat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Głaz Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.sdl.vectranet.pl 16.10.06, 22:59 kupiłem obiekt tego artykułu i niemogę się nacieszyć sprzęt rewelacja ma pare rysek ale silnik chodzi jak marzenie a najlepsze jest to że zpłaciłem za nią zbychowi 12800zł znajdzcie w tej cenie zrx albo gsx w takim stanie! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hun996 Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: 80.51.237.* 18.10.06, 08:25 Kupiłeś sprzęt do Zbycha? No to udany zakup. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Głaz Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.sdl.vectranet.pl 18.10.06, 23:01 pewnie że udany jeszcze kufry musze odebrac i ognia na hiszpanię a tak pozatym to aerografem maluje motorki w okolicy siedlec zamieszkuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macior Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 16:25 jeżdżę xjr'ką od roku i jestem zachwycony. za każdym razem jak podchodzę do motóra to przechodzą mnie dreszcze i słyszę jak cichutko burczy "wsiadaj i jedź, jedź..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziuniek Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.chello.pl 20.07.08, 11:19 xjr-montuje ekipe na tych motorkach do budapesztu! kto sie pisze? n.d.lubin@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał P Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.wctt.pl 01.06.07, 11:08 Obecnie jeżdżę XJ600N z 1997 roku (już po liftingu, to znaczy z dwoma tarczami, szerszymi lagami itd...) W następnym roku planuję zakup nowego sprzętu, bo ten w sumie traktowałem jako preludium do jeżdżenia motocyklami) Mój wybór padł na XJR i jestem pewien, że nie będę żałował, bo kocham tego typu motocykle...A spalanie, cóż - moją XJ też potrafię tyle spalić po mieście, chociaż na trasie przy spokojnej jeździe bywa 4,5 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajtek Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.156.221.33.bredband.3.dk 10.01.08, 21:07 Moją uwagę przykuł art. dot XJR 1300.Nie ukrywam , że motocykl ten powala mnie na kolana-zarówno sylwetka jak i sposób w jaki prowadzi się ten motocykl faktycznie bliski jest ideału.W ubiegłym roku miałem okazję przetestowac ale model xjr 1200- sam ujezdzając starą dobrą xj 900 f w wersji naked.Masa motocykla nie zrobiła więc na mnie żadnego wrażenia.Silnik tego motocykla można nazwac małym reaktorem jądrowym.Nie ma dla niego obrotów w których nie zasadziłby motocyklowi kopa po szarpnięciu manetką gazu.Prowadzi się jak prawdziwa dama-subtelnie i z klasą ale i z charakterem.W tym roku planuję zakup któregokolwiek z egzemplarzy w nienegannym stanie technicznym. Naprawdę warto. A- i jeszcze jedno- ścigacze mają ogromny probem w konfrontacji z tą Yamahą podczas startu z pod świateł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziuniek Re: Yamaha XJR 1300. Blisko ideału IP: *.chello.pl 20.07.08, 11:13 Co wy ku..sc wiecie o xjr motłochy-szacuneczek posiadaczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cebe czy do xjr1300 pasuje bak,boki i kanapa od 1200?? IP: *.xdsl.centertel.pl 20.10.08, 16:31 bo mnie się podoba bardziej 1200.i jeśli bym kupił 1300 (bo jest poprawiony), to chciałbym zamienić te komponenty na starsze, w miarę możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś