Dodaj do ulubionych

problemy z simsonem s51

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 08:03
posiadam simsona s51. w czasie zimy rozpoczęliśmy remont tej maszyny.
wymienilismy magneto, gaźnik, wał. a z simsonem nadal jest ten sam problem
mienowicie: gdy go odpalimy na ssaniu chodzi jak zegarek a gdy ssanie
wylączymy cos go dusi i simson gaśnie. pomocy!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: tuzmen Re: problemy z simsonem s51 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 08:56
      mnie to wygląda na złą regulację gaźnika
      • Gość: Dzakas O simsonie wiem wszystko prawie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 09:26
        A wiec na 100% bedzie to gażnik sprawdz igilica i ustaw dobrze regulacje paliwa
        rpzeczyść go rpzedmuchaj itd ustaw odpowietrza ten shit obroty itd.
    • saracen1608 Re: problemy z simsonem s51 29.04.06, 09:32
      www.mz-club.pl/viewforum.php?f=17
      Pakuj sie na to forum - właź na warszat i pytaj - tam sporo kolesi jeździ takim
      sprzetem wiec powinni ci wytłumaczyc co i jak .

      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka