Gość: Grzegorz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.04.06, 08:03
posiadam simsona s51. w czasie zimy rozpoczęliśmy remont tej maszyny.
wymienilismy magneto, gaźnik, wał. a z simsonem nadal jest ten sam problem
mienowicie: gdy go odpalimy na ssaniu chodzi jak zegarek a gdy ssanie
wylączymy cos go dusi i simson gaśnie. pomocy!!!!!!!!!!!