Gość: Solaris
IP: *.chello.pl
14.05.07, 20:17
Witam, zresztą kolejny raz na tym portalu. Mam pytanie do znawców tematu,
potrafiących obiektywnie spojrzeć na problem. Mam zamiar w najbliższym czasie
dokonać zakupu motocykla, zastanawiam się nad modelem i usiłuję znaleźć
odpowiedni dla siebie. Jedyne czego jestem pewna to to, że ma to być coś
sportowego. Wpadł mi w oko Suzuki GS 500 F i stąd pytanie, czy to dobry wybór
dla dziewczyny rozpoczynającej przygodę z motocyklami oraz na co zwracać
szczególną uwagę przy kupnie tego (jak i innego motocykla), jakie są
najczęstsze usterki w tym modelu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam