Gość: chronie głowe
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.08.08, 19:17
Potrzebuje kasku pięknego, i bardzo bezpiecznego.
bardzo mi sie ten podoba
allegro.pl/item420665061_kask_agv_gothic_gp_pro_nowy.html
ten też allegro.pl/item423699900_kask_schuberth_r1_hot_thunder_l_58_59.html
wolałbym coś ala Rossi ,ale zależ mi też na bezpieczeństwie. Coś do 1500 zł, a
są takie osoby co jeżdżą w takich kaskach??, bo do tej pory spotykałem ludzi w
kaskach za 200-300zł Nawet na R1, to czy jest sens kupowania takiego kasku,
dla mnie to gadżet ,ale dla mnie bardzo ważny, bo po prostu chciałbym mieć
dobry kask, taka moja wizytówka :) Poradzcie chłopaki i dziewczyny