IP: *.polityka.com.pl 12.10.09, 15:38
Jak już jestem na siłę unieszczęsliwiany buspasami to proponowałbym
zachować minimum sprawiedliwości w stosunku do kierowców. Proponuję
mianowicie wprowadzenie na trasach, gdzie zostały wydzielone bus
pasy, miejsc dla kierowców w proporcjach do zamknietych (dla
zwykłych kierowców) pasach. Np. na łazienkowskiej został zamkniety 1
pas z trzech, zatem jedna trzecia (lub co trzeci) autobusu wyłącznie
dla osób okazujących dowód rejestracyjny. Reszcie nie ma prawa
korzystania z tych miejsc pod groźbą mandatu.

Panowie (i Panie oczywiście) radni. Do roboty.
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: buspas cd 12.10.09, 20:42
      brednie
      załóżcie jeszcze ze 100 wątków, frustraci:)
      • Gość: bolek Re: buspas cd IP: *.acn.waw.pl 12.10.09, 21:13
        Frustraci na pewno. Powody mają pewnie też. Ale wiesz yavorius co
        jest w tym wszystkim najbardziej budujące? :) Że jakbyś miał komuś
        na żywo powiedzieć per "frustrat" prosto w oczy, to byś się
        wcześniej w majtaski sfajdał :).
        • yavorius Re: buspas cd 13.10.09, 08:28
          Tak, na pewno. Jeszcze bardziej budujące jest to, że piszesz jako
          anonimowa pacynka.
      • Gość: Rychu Re: buspas cd IP: *.spray.net.pl 12.10.09, 22:35
        > załóżcie jeszcze ze 100 wątków, frustraci:)

        Oni są cieniasiami. TurboDymoMan założy ich 150!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka