Gość: mp
IP: *.polityka.com.pl
12.10.09, 15:38
Jak już jestem na siłę unieszczęsliwiany buspasami to proponowałbym
zachować minimum sprawiedliwości w stosunku do kierowców. Proponuję
mianowicie wprowadzenie na trasach, gdzie zostały wydzielone bus
pasy, miejsc dla kierowców w proporcjach do zamknietych (dla
zwykłych kierowców) pasach. Np. na łazienkowskiej został zamkniety 1
pas z trzech, zatem jedna trzecia (lub co trzeci) autobusu wyłącznie
dla osób okazujących dowód rejestracyjny. Reszcie nie ma prawa
korzystania z tych miejsc pod groźbą mandatu.
Panowie (i Panie oczywiście) radni. Do roboty.