jijiji
14.05.10, 08:26
No, no, wierzyć się nie chce. Chyba idą wybory, bo władza zaczyna
myśleć po ludzku. Poprosimy jeszcze o dodatkowe przejście naziemne na
wysokości wyjazdu z PKiN (koło Muzeum Techniki), żeby nie trzeba było
ciągać roweru po schodach, chcąc się dostać do Złotych - i będzie git.
No i o remont Emilii do Politechniki, bo jej stan na tym odcinku jest
równie tragiczny.