Dodaj do ulubionych

Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy

IP: *.jjs-isp.pl 21.06.10, 23:04
to straszne!!!
Obserwuj wątek
    • robert_wwa Re: Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy 21.06.10, 23:12
      To prawda, "to straszne". Gdybyśmy sami decydowali już było by
      pozamiatane, a tak kolejne 2tygodnie kampanii.
      • Gość: bn Re: Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.06.10, 06:25
        Bzdura, niedoceniana Łódź dała Komorowskiemu 55 % i jak zwykle uratowała twarz
        Kongresówki. W Warszawie, zwłaszcza tej za Wisłą, ciągle
        narodowo-socjalistyczno-klerykalny populizm ma posłuch.
        • dorsai68 Fakt, Bzdury wypisujesz. 23.06.10, 23:27
          Łódź dała Komorowskiemu 50,05%, Warszawa dała 51,70%.
    • Gość: gh67 Fakt, powinno być 60:20 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 23:15
      :P Ale frekwencja całkiem, całkiem...
      • Gość: Inz mamoń Warszafka z walizki zagłosowała :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 01:05
        Nie chce miec pierwszej damy wieloryba:(
        • Gość: tia chcemy kota Alika I kota IV RP:) IP: *.chello.pl 22.06.10, 06:22
          Warszawa wygrałaby już w I turze.
        • Gość: Fidel Re: Warszafka z walizki zagłosowała :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 16:41
          Wolisz kota?
    • Gość: Jacek Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.acn.waw.pl 22.06.10, 08:00
      Ciekawy jest rozkład głosowań - mozna powiedziec, ze im blizej
      srodmiescia tym bardziej zyskuje Komorowski; albo mozna zaryzykowac
      inaczej - im wiecej biedy tym więcej Kaczynskiego
      • Gość: fakty Praga Północ, Wola - elektorat socjalny dość silny IP: 81.219.13.* 22.06.10, 08:06
        • Gość: tia Re: Praga Północ, Wola - elektorat socjalny dość IP: *.chello.pl 23.06.10, 06:24
          SLD i PiS już oficjalnie - obie partie lewicowe
    • Gość: rezon Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.10, 08:21
      Najbardziej uderza stosunek mieszkancow innych regionow, tych
      najbiedniejszych do głosowań Warszawiaków. Zapominają, że to własnie
      z naszych podatków, z tzw. janosikowego korzystają, że żaden
      Jareczek nie da im nic więcej, bo on musi dbac o swoich pretorian,
      potęzne branże związków zawodowych. Mozę o solidaryźmie społecznym
      mówiłby do nich, ich średnie płące, a zwłaszca tzw. dzaiłączy
      związkowych stoja w jasnej sprzeczności i niesprawiedliwości z
      wynagrodzeniami takich samych fachowców z Podkarpacia, małopolski,
      Lubelszczyzny, itd...
    • kukos1 Szkoda że nie ogólnopolskie! 22.06.10, 17:57
      I wybór dobry, a jakie oszczędności dla budżetu! A tak - kicha i dwa tygodnie
      oczekiwania na II turę.
      Panie Jarosławie Kaczyński - proszę złożyć rezygnację ze startu w II turze -
      okaże Pan w ten sposób swój niezwykły, ogromny, płynący z głębi serca,
      patriotyzm!
    • Gość: AS Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.wejherowo.vectranet.pl 23.06.10, 22:51
      Wyborco jeśli Komorowski zostanie wybrany na prezydenta, zostaniesz
      pozbawiony prawa wyboru prezydenta. Projekt zmian konstytucyjnych
      proponowany przez premiera Donalda Tuska zakłada, że prezydenta
      będzie wybierał parlament, bez udziału społeczeństwa. Wszystko zatem
      wskazuje, że politycy PO chcą przy pomocy kandydata polityków PO,
      wyznaczonego przez polityka PO, odebrać głos wyborcy. Nic nie
      zostało przesądzone, politycy, którzy lekceważyli głos wyborców, i
      którym się wydawało, że to oni decydują o wyborach, zawsze płacili
      najwyższą cenę.

      P:S Wybory to powazna sprawa,proponuje obejrzec filmik na yotube
      platformers2010 oraz takie strony jak www.aferyprawa.com
      • Gość: tia i słusznie jak przed wojną - i taniej i bardziej IP: *.chello.pl 24.06.10, 06:26
        marytorycznie, tak jest m.in. w Niemczech
    • Gość: JWS A Mikke IP: *.chello.pl 22.11.10, 20:38
      Ciekaw jestem jak rozkładało się poparcie dla Korwina Mikke
    • antypejsbuk Bufet 22.11.10, 21:10
      No niestety, bufet. 4 kolejne lata serwowania niesmacznego i nieświeżego jadła przed nami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka