Gość: eseN IP: *.jjs-isp.pl 21.06.10, 23:04 to straszne!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robert_wwa Re: Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy 21.06.10, 23:12 To prawda, "to straszne". Gdybyśmy sami decydowali już było by pozamiatane, a tak kolejne 2tygodnie kampanii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bn Re: Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.06.10, 06:25 Bzdura, niedoceniana Łódź dała Komorowskiemu 55 % i jak zwykle uratowała twarz Kongresówki. W Warszawie, zwłaszcza tej za Wisłą, ciągle narodowo-socjalistyczno-klerykalny populizm ma posłuch. Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Fakt, Bzdury wypisujesz. 23.06.10, 23:27 Łódź dała Komorowskiemu 50,05%, Warszawa dała 51,70%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gh67 Fakt, powinno być 60:20 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 23:15 :P Ale frekwencja całkiem, całkiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inz mamoń Warszafka z walizki zagłosowała :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 01:05 Nie chce miec pierwszej damy wieloryba:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tia chcemy kota Alika I kota IV RP:) IP: *.chello.pl 22.06.10, 06:22 Warszawa wygrałaby już w I turze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fidel Re: Warszafka z walizki zagłosowała :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 16:41 Wolisz kota? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.acn.waw.pl 22.06.10, 08:00 Ciekawy jest rozkład głosowań - mozna powiedziec, ze im blizej srodmiescia tym bardziej zyskuje Komorowski; albo mozna zaryzykowac inaczej - im wiecej biedy tym więcej Kaczynskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakty Praga Północ, Wola - elektorat socjalny dość silny IP: 81.219.13.* 22.06.10, 08:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tia Re: Praga Północ, Wola - elektorat socjalny dość IP: *.chello.pl 23.06.10, 06:24 SLD i PiS już oficjalnie - obie partie lewicowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rezon Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.10, 08:21 Najbardziej uderza stosunek mieszkancow innych regionow, tych najbiedniejszych do głosowań Warszawiaków. Zapominają, że to własnie z naszych podatków, z tzw. janosikowego korzystają, że żaden Jareczek nie da im nic więcej, bo on musi dbac o swoich pretorian, potęzne branże związków zawodowych. Mozę o solidaryźmie społecznym mówiłby do nich, ich średnie płące, a zwłaszca tzw. dzaiłączy związkowych stoja w jasnej sprzeczności i niesprawiedliwości z wynagrodzeniami takich samych fachowców z Podkarpacia, małopolski, Lubelszczyzny, itd... Odpowiedz Link Zgłoś
kukos1 Szkoda że nie ogólnopolskie! 22.06.10, 17:57 I wybór dobry, a jakie oszczędności dla budżetu! A tak - kicha i dwa tygodnie oczekiwania na II turę. Panie Jarosławie Kaczyński - proszę złożyć rezygnację ze startu w II turze - okaże Pan w ten sposób swój niezwykły, ogromny, płynący z głębi serca, patriotyzm! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AS Ostateczne wyniki wyborów dla Warszawy IP: *.wejherowo.vectranet.pl 23.06.10, 22:51 Wyborco jeśli Komorowski zostanie wybrany na prezydenta, zostaniesz pozbawiony prawa wyboru prezydenta. Projekt zmian konstytucyjnych proponowany przez premiera Donalda Tuska zakłada, że prezydenta będzie wybierał parlament, bez udziału społeczeństwa. Wszystko zatem wskazuje, że politycy PO chcą przy pomocy kandydata polityków PO, wyznaczonego przez polityka PO, odebrać głos wyborcy. Nic nie zostało przesądzone, politycy, którzy lekceważyli głos wyborców, i którym się wydawało, że to oni decydują o wyborach, zawsze płacili najwyższą cenę. P:S Wybory to powazna sprawa,proponuje obejrzec filmik na yotube platformers2010 oraz takie strony jak www.aferyprawa.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tia i słusznie jak przed wojną - i taniej i bardziej IP: *.chello.pl 24.06.10, 06:26 marytorycznie, tak jest m.in. w Niemczech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JWS A Mikke IP: *.chello.pl 22.11.10, 20:38 Ciekaw jestem jak rozkładało się poparcie dla Korwina Mikke Odpowiedz Link Zgłoś
antypejsbuk Bufet 22.11.10, 21:10 No niestety, bufet. 4 kolejne lata serwowania niesmacznego i nieświeżego jadła przed nami. Odpowiedz Link Zgłoś