polskie_pieklo
30.03.11, 11:20
Monitoring nic nie pomoże. To my musimy reagować, kiedy coś takiego się dzieje. To właściciele punktów skupujących złom muszą dzwonić na policję, kiedy ktoś przynosi do skupu takie rzeczy. Przy społecznej obojętności nie pomoże nawet nawet najlepszy system zabezpieczeń.