kumbaka
12.07.12, 00:05
To mój post z wałbrzyskiego forum:
"Proszę Państwa dzisiaj świętujemy, ale powiem tylko dwa zdania - proszę się nie obawiać o nasze ogrody, bo znając projekty ustaw ( sam składałem postulaty i rozwiązania) to prawa działkowców zostaną wzmocnione, natomiast ewidentnie straci struktura PZD, która sama sobie jest winna, bo to Leśne Dziadki zrobili z organizacji społecznej zakład pracy.
PZD (Kondracki, Kulik, Fojt, Ochrymiuk, Ożegalska itd.) odpowiadaja za to, co się dzisiaj zdarzyło, bo gdyby przestrzegano prawa i gdyby działano na rzecz działkowców to oni nie składaliby skarg i nie byłoby wniosku I Prezesa SN do TK. Druga sprawa to zwolennicy GN ROD Podzamcze mogą być spokojni podwójnie, bo przedstawimy im propozycję dalszego uprawiania ogrodu i już bez stresu o jutro, bez straszenia, co w wykonaniu funkcjonariuszy PZD uważam za haniebne. Natomiast to leśne towarzystwo niech sobie radzi samo, bo u nas nie będzie miejsca dla ludzi typu Klimków, Paprocki, Tomczak czy Olesiński, bo oni jako sługusy rodziny Kondrackiego i PZD niech tam szukają pomocy. GN ma kontakty z wolnymi ogrodami w całej Polsce i to my działkowcy zdecydujemy, w jakiej formie będziemy uprawiać nasze ogrody.
Jutro rusza pierwszy proces przeciwko miejscowym kacykom PZD a po nim nastąpią kolejne i trzeba zakończyć sprawę tj. rozliczyć ich i pociągnąć do odpowiedzialności."
Chciałem oddać honor RPO Panu Kochanowskiemu, który nas wspierał i to nasze zwycięstwo jest też jego zasługą, bo jego następca ta cała Lipowicz nie zrobiła nic i za to powinna zostać zdjęta z urzędu, bo jej urzędowanie jest fikcyjne i nie robi nic poza braniem publicznych pieniędzy za funkcjonowanie na urzędzie. Naruszenie prawa przez funkcjonariuszy PZD i ich wszechwładztwo było oczywiste a także brak nadzoru a ta pani to ignorowała, bo chyba była zwolennikiem PZD i z tego powodu powinna razem trafić na "śmietnik historii".
Więcej na temat PZD na stronach:
www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=4406
www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=5231
www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=5051
www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=3650
Pozdrawiam ]:->