Gość: m IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.09.04, 00:29 Czym miała być ta niedokończona budowa obok Multikina? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Krzysiek Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: 193.201.167.* 08.09.04, 08:13 Centrum handlowym. Parę ładnych lat temu (chyba z 6-8, bo Metro już chodziło) był tam całkiem fajny bazarek "Na Skraju", ale "paru aktywnych" skrzyknęło handlowców i powiedzieli, że budy nie licują do wystroju (po sąsiedzku, po drugiej stronie KEN, ma stanąć ratusz Ursynowa) i że trzeba wybudować centrum. Miało się to nazywać Ursynowski Fortepian (ze względu na kształt budynku). Kazali (w porozumieniu z Gminą Ursynów) handlowcom się opodatkować na konto budowy (wykupić sobie miejsce :-) ) i wyprowadzić się na jakiś czas z bazarku (bodajże dwa lata miała trwać budowa). No to część się opodatkowała, część zrezygnowała i budowa ruszyła. Wykopali wielką dziurę, wylali fundamenty, postawili konstrukcję stalową, która miała dźwigać dach - i pieniądze się skończyły :- ))). Usiłowali namówić kupców na dodatkowe fundusze, ale część w ogóle się wycofała, a pozostali już stracili nadzieję. Po bazarku pozostało kilka budek tych najtwardszych handlowców z tyłu, za płotem budowy. A teraz straszy stalowy ramiak u zbiegu Cynamonowej i Indiry Gandi. I końca budowy nie zobaczymy jeszcze długo. Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy 08.09.04, 08:24 No cudo :) Od razu przypomnial mi sie ten przeuroczy film "Yamakasi". Gdyby ktos naprawde zajal sie popularyzacja Le Parkour (zreszta moze to sie dokona samo gdzies oddolnie) to moze to wplynac na zmniejszenie chuliganstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!!!!!!! 08.09.04, 09:54 Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!!!!!!! Ten "sport" to na Zachodzie zabawa kolorowych mieszkańców obskurnych przedmieść, bandziorków, imigrantów i wszelakiej innej swołoczy... Ledwie zeszli z drzew i inaczej nie potrafią wejść do centrum miasta... Jeśli w związku z degradacją mózgu nasze "czarnuchy" chcą wrócić na drzewa to proponuję założyć dla nich rezerwat w Lasku Bielańskim... Odpowiedz Link Zgłoś
mihal_04 Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! 08.09.04, 11:10 Nie wiem jak sie ubierasz, ale umyslowo zatrzymales sie wlasnie na poziomie owych dresiarzy (i nie mam tu na mysli chlopaków z artykulu). Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! 08.09.04, 11:18 A ja WIEM jak ty si ubierasz i na jakim poziomie się zatrzymałeś... zgadnij dlaczego drogi kolego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adi Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 11:30 a masz pozolenie na broń, agresywny dresiarzu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zrobmiloda Odbezpieczam kalacha IP: *.ppp.telenordia.se 08.09.04, 13:32 Koles, wyluzuj. W momencie kiedy naskoczysz na obywatela dzielacego moj poglad, poczujesz ze cie cos gdzies boli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hemoroidy ah ą ę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.04, 08:05 Gość portalu: zrobmiloda napisał(a): > Koles, wyluzuj. W momencie kiedy naskoczysz na obywatela dzielacego moj > poglad, poczujesz ze cie cos gdzies boli. ROTFL oto znakomity przyklad zjadania wlasnego ogona - przyklad dla fanatykow i wyznawcow tzw tolerancji hhyhy ale tekst o tych tam przyglupach sredniawy, pisal go chyba praktykant. to o "zawodowcach" mnie powalilo... no ale coz, takie czasy, ciazy na wszystkich przeklenstwo oryginalnosci buehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.rrze.uni / *.rrze.uni-erlangen.de 08.09.04, 11:28 przesadzasz!ale robienie temu ideologii "to sztuka", to faktycznie glupota Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! 08.09.04, 11:34 Nie tyle przesadzam co ujmuję rzecz "felietonowo"... czyli lekko przerysowuję celem wskazania śmieszności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Corvette1980 Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.promise.com.pl 08.09.04, 11:40 Nie jestem dresem, jak to Pan określił... Mam 25 lat, studiuje informatyke i pracuje jako projektant systemów informatycznych. Nie jestem jakimś gówniarzem by mnie ktoś oceniał nie znając osobiście. Trenuje bo jest to dla mnie odskocznią od pracy. Z chłopakami z Wariaty Crew, czasem trenujemy i znam ich osobiście,.. oni to robią dla przyjemności, rozwijąjąc przy tym ciało. Jeśli niemasz pojęcia o czym mówisz, tylko potrzebujesz na kogoś nabluzgać, to zrób to osobiście a nie w necie, dla poklasku. Pozdrawiam Artur Maroszek Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek >>>Drogi Maroszku! 08.09.04, 11:48 Drogi Maroszku! To co robisz jest idiotyczne i to tyle w temacie tego "sportu"... Proponuję równolegle Drogi Maroszku z "rozwijaniem ciała" rozwijać również zawartość mózgoczaszki... Nurtuje mnie Drogi Maroszku inne pytanie: czy posiadasz zgodę zarządcy danego obiektu na wspinanie się po nim? Bo nie mieści mi się Drogi Maroszku w głowie że chodzisz po czyjejś własności bez pozwolenia... Nurtuje mnie również drugie pytanie: czy jeśli się Drogi Maroszku spierdolisz podczas wspinaczki to leczyć się będziesz prywatnie czy za moje pieniądze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Corvette1980 Re: >>>Drogi Maroszku! IP: *.promise.com.pl 08.09.04, 11:53 Po pierwsze zwracaj sie do mnie z szacunkiem, tak jak ja to robie w stosunku do Ciebie! Po drugie, nie powiedziałem że trenuje w miejscach które opisuje artykuł. A jeśli sobie zrobie krzywde, to zapłace za to własnym zdrowiem i własnymi pieniędzmi. A tak pozatym zabierz się do pracy, a nie głupoty piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: >>>Drogi Maroszku! 08.09.04, 12:00 Gość portalu: Corvette1980 napisał(a): > Po pierwsze zwracaj sie do mnie z szacunkiem, tak jak ja to robie w stosunku do Ciebie! Póki co Drogi Maroszku nie użyłem wobec ciebie jednego z moich ulubionych sformułowań (parobie, kmiocie etc.) więc nie zarzucaj mi braku szacunku... > Po drugie, nie powiedziałem że trenuje w miejscach które opisuje artykuł. No nie powiedziałeś również że tego NIE ROBISZ, a przede wszystkim nie odpowiedziałeś czy masz zgodę zarządców obiektów, na które się wspinasz ty i twoi koledzy "Wariaty"... Bo widzisz Drogi Maroszku, ja wiem że NIE MACIE takiej zgody... > A jeśli sobie zrobie krzywde, to zapłace za to własnym zdrowiem i własnymi > pieniędzmi. To czy zapłacisz Drogi Maroszku swoim zdrowiem to akurat mam głęboko z tyłu... twoje życie i zdrowie nie interesuje mnie nic a nic... natomiast WIEM, że w razie czego Drogi Maroszku będziesz leczony, rehabilitowany i zaopatrzony w rentę za MOJE PIENIĄDZE... To nieuczciwe nie uważasz? Twój kretynizm - moja kasa... > A tak pozatym zabierz się do pracy, a nie głupoty piszesz. Ja nie muszę Drogi Maroszku pracować albowiem ja się utrzymuję z wyzysku człowieka przez człowieka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Corvette1980 Re: >>>Drogi Maroszku! IP: *.promise.com.pl 08.09.04, 13:18 Wiesz, powinienes popatrzec co soba reprezentujesz.... ...bo moim zdaniem to wstyd ze sie tu wypowiadasz... ..pewnie twoim jedynym i najwazniejszym w zyciu zajeciem jest ocenianie innych.... no bo wkoncu, to ty tu jesteś pendzelkiem, a nie ktoś inny. Pozdro i koniec konwersacji... bo na kmiotów szkoda czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek [...] 08.09.04, 13:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: >>>Drogi Maroszku! 08.09.04, 14:04 Na parobasów szkoda czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ołmajgod Re: >>>Drogi Maroszku! IP: *.chello.pl 08.09.04, 17:10 Panie Pędzelku - Kretynem pan jesteś!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adi Re: >>>Drogi Maroszku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 11:56 Drogi administratorze, wykasuj tego buraka z forum, on tu w ogóle nie pasuje, przeklina i zachowuje się jak bezszyjny dresiarz, rości sobie prawo do oceniania ludzi. Drogi Maroszku, Ty się rozwijasz, studiujesz i prawdopodobnie wiesz co znaczy tolerancja, podejrzewam, że twój rozwój intelektualny przewyższa kilkatrotnie naszego dresowego interlokutora, dla którego istnieje "jedynie słuszna droga". Dresiarzu, bierz nagana i wyjedź z Polski z kolegami i strzelacie do siebie, będzie lepiej na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adi Re: >>>NA DRZEWO SYNEK!!! mówiłem już IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 12:09 Na szczęście nie Twój synek, walnąłbym sobie w głowę takiego taty naganem, gdyby to była prawda. Buraki do ziemi!!! Rozwinięty umysłowo burak? Cóś tu nie gro, pndzelku, weź się za czytanie literatury pięknej, ale najpierw może jakieś komiksy, bo zwariujesz ze szczęścia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hemoroidy burak buraka burakiem goni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.04, 08:15 hmm czyzby skonczyla sie twoja opiewana wczesniej tolerancja dziecino? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blebleble Re: >>>Drogi Maroszku! IP: gateway.d* / *.mofnet.gov.pl 08.09.04, 12:13 o co ci chodzi facet, dzieciaki znajduja wolną chwilę więc zamiast "kroić frajerów" wymyślają sobie ciekawe bądź co bądź zajęcie, a jesli ciebie to nie bawi to zajmij się czymś czego nauczyłeś się w szkole, np. zrobienie młotka, czy też "(...) jak zrobić deseczkę do krojenia mięsa ze znalezionego kawałka korzenia brzozy." itp. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: do bleble 08.09.04, 13:33 Gość portalu: blebleble napisał(a): > o co ci chodzi facet, dzieciaki znajduja wolną chwilę więc zamiast "kroić > frajerów" wymyślają sobie ciekawe bądź co bądź zajęcie, Współczuję ci troszkę twojego świata... jeśli w nim istnieje wyłącznie alternatywa: "kroić frajera" albo "palić głupa na budynku" to faktycznie musi ten świat twój być niewesoły... PS. "Dzieciaki" mogą wyszukać jeszcze wiele ciekawych zabaw zamiast "krojenia frajera" np. nocne wyścigi po Marszałkowskiej, czy amerykańska zabawa "w zająca"... Ale to "dzieciaki" z twojego świata tylko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: repect dla pendzla Re: do bleble IP: *.abcdata.pl 08.09.04, 13:51 respect dla pendzelka!!!ma racje goscie połamią sobie konczyny i kto będzie za to płacił ?? nie zyczę sobie żeby paru kolesi biagało po moim ogródku, samochodzie, posesji czy domu, odbezpieczam juz sztucer po starym i czekam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blablabla Re: do bleble IP: *.promise.com.pl 08.09.04, 14:09 do psychologa lepiej idz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fangorn nie tylko upierdliwy ale i wyraznie cieply ... :-) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.09.04, 20:04 ... jest nasz pedzelek. taka ciepla i puszysta cioteczka. [uwaga a teraz prosze czytac z intonacja "cioteczki"] chodzi na spacerki swierzo wykapany i wypudrowany w kroczku z pudelkiem na jedwabnej wstazeczce i irytuja go takie: pfuj, pfuj, pfuj spocone i paskudnie wysportowane "chlopaki" ... :-))) PS a ten Twoj nagan to masz miedzy posladkami - ot taki mocny wibrator ... hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dee Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 17:11 Kurde!! ale niektorzy z piszacych tu to kretyni!! Jak tylko ktos znajdzie jakas zajawke to od razu musi byc to zle, niedobrze, sport dla dresiarzy(???!!) itd.. Zamiast tak najezdzac na tych ludzi to sami powinni uprawiać jakis sport albo cokolwiek! Pewnie nawet nigdzie nie widzieli co tak naprawde to jest, te le parkour, a krytykuja jakby wszystkie rozumy pojedli!! To co robia te chlopaki jest naprawde wymagajace niezwyklych umiejetnosci, ktore sie cwiczy latami. I jak sie to zobaczy na wlasne oczy to, moim zdaniem mozna to nawac sztuka. A to ze chodza w dresach to dla wygody i podejrzewam ze w zadnym procencie nie mozna ich utozsamiach z ludzmi ktorych sie rozumie pod slowem "dresy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BAEL Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 09.09.04, 00:46 "Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!!!!!!! Ten "sport" to na Zachodzie zabawa kolorowych mieszkańców obskurnych przedmieść" hehe.. no nie .. gosciu nie dosc ze jestes pierdo... rasista to do tego kretynem.. nic dodac nic ujac.. <ROTFL> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko proroka Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.kosson.com 09.09.04, 13:56 BUAHAHAHAHA!!!! czlowieku nie wiesz co mowisz! to jest swietny sport, sam jestem w szoku ze ktos to trenuje bo znam tylko kilka osob poza mna ktorzy to uprawiaja i ciesze sie ze w koncu moze to bedzie rozreklamowane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JohanN Re: >>>Pogonić tych dresiarzy!!!!!!!! IP: *.sulechow.net 09.09.04, 22:42 Le Parkour jest świetny, niedawno zacząłem trenować, jakieś 3-4 tyg temu i jest okej, coprawda mało potrafię jak narazie, ale sprawia mi to dużą radość. Takie tępaki jak pan_pndzelek to poprostu zwykłe prymitywy, dla których całym życiem jest zasuwanie do roboty i siedzenie przed telewizorem. Ja preferuję wolność, swobodę ruchu i właśnie Le Parkour to wyraża! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Florek CLAN ELBLAG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 10:18 sam jestes dresiarzem palancie nawet nie wiesz co to jest sie nie wypowiadaj www.pce.go.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Corvette1980 Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.promise.com.pl 08.09.04, 11:49 Błędnie autor artykułu zinterpretował że w warszawie tylko Wariaty Crew trenują Parkour`a, bo w rzeczywistości jest kilka róznych paczek ludzi którzy to trenują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy-wariaty crew le parkour IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 17:54 tak wiec: w polsce wiele osob cwiczy parkour... w warszawie rowniez w artykule pojawilo sie kilka niescislosci za co przeraszam, ale t onie do konca nasza wina... jesli uwazacie ze obrazanie kazdego tylko dlatego ze robi cos innego, to nie dobrze... co do sztuki: le parkour moze byc "sztuka" w takim rozumieniu jak "wschodnie sztuki walki" typu karate, etc. nie chodzi o to zeby sie zabic, a bawic... nie zeby niszczyc, a ciekawie spedzac czas - rozwiajajac sie (fizycznie, umyslowo)... w tym wzgledzie parkour jest zbizony do sztuk walki - zreszta na poczatku parkour opieral sie na sztukach walki i duzo z nich czerpal i jest w pewnym sensie zblizony, tyle ze dostosowany do dzisiejszej rzeczywistosci i bez agrsji... dziekujemy za slowa popracia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko proroka Re: le parkour IP: *.kosson.com 09.09.04, 14:02 ehh szkoda ze wy z ursynowa...bylem w szoku jak zobaczylem wczoraj gazete ze ktos sie tym w Polsce interesuje oprocz mnie i moich znajomych. Macie jakas stronke, forum itp? bo chyba jestescie najlepiej zorganizowani skoro dajecie wywiady:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko proroka Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.kosson.com 09.09.04, 13:59 dokladnie, jest nas troche i to nie tylko w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blondie Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 12:02 www.pshewai.prv.pl www.le-parkour.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grasshopper Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.ekoenergia.com.pl 08.09.04, 12:07 Dodatkowa kasa - POLECAM imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=grasshopper5 Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Sprejarze niekonwencjonalnie cwicza na elewacjach 08.09.04, 12:18 jacys parkingowi na poreczach od schodow skejciarze na pomnikach rowerzysci na jezdniach gwalciciele na kobietach Ja zastanawiam sie nad stworzeniem nieformalnej grupy majsterkowiczow domowych. Kazdy z wiertarka akumulatorowa bedzie trenowal wiercenie w roznych materialach - a jest tego w miescie pod dostatkiem. Metale, betony, cegly, szklo, wiec nie zdziwcie sie jak kiedys w toalecie publicznej uslyszycie odglos wiertarki. To pewnie ktorys z czlonkow bedzie sprawdzal zdolnosc swojej wiertarki na elementach porcelanowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pak Jak niewiele potrzeba zeby uprawiac sztuke IP: 57.66.193.* 08.09.04, 13:04 Dzisiejszy swiat po raz kolejny udowadnia, ze niewiele potrzeba aby stac sie artysta. Kiedys, aby byc malarzem tzreba bylo namalowac obraz; dzisiaj wystarczy na bialym tle namalowac czerwona kropke. Kilka miesiecy temu w UK na licytacji poszla polowa krowy w formalinie - dzielo sztuki. Kilku gosci w dresach biega po dachach. Wystarczy to nazwac po francusku, postarac sie o rozglos, i zapewnic, ze jest sie profesjonalista i mamy sztuke. Mysle, ani Chopin ani Bach ani zaden domorosly artysta nawet dopiet nie dorasta mecenasom i koneserom Sztuki (przez wielkie S) "Jackass". Odpowiedz Link Zgłoś
niech Nie rozumiem... 08.09.04, 13:31 ...tej alternatywy - albo skakanie po poreczach albo bandytyzm. Sadze ze jest jeszcze grupka mlodziezy ktora zdecyduje sie na pokojowe cpanie narkotykow w zaciszu domowych pieleszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olina2 Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 13:41 Mój syn uprawia tą sztukę. Podziwiam go a zarazem boję się o niego. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy 08.09.04, 13:44 Co robi twoj syn??? Odpowiedz Link Zgłoś
docups Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy 08.09.04, 14:57 Do Yamakashi to im jeszcze daleko... Ale popieram takie inicjatywy... Trzymajcie sie chlopaki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwaga Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.proxy.astra-net.com 08.09.04, 15:28 Jaki to sport albo rozrywka, jak wkracza sie na cudza wlasnosc.Moze to sportr dla uzaleznionych psichicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pniaku z zawiercia Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 16:04 wszyscy tórzy nie lubią tego sportu niech sie zamkną sam uprawiam ten sport i nie pozwole zeby jakiś byle kto nas wyzywał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matzel4 Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.238.76.23.adsl.inetia.pl 08.09.04, 16:23 to jest zajebiste normalny odjazd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deli Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 17:10 Kurde!! ale niektorzy z piszacych tu to kretyni!! Jak tylko ktos znajdzie jakas zajawke to od razu musi byc to zle, niedobrze, sport dla dresiarzy(???!!) itd.. Zamiast tak najezdzac na tych ludzi to sami powinni uprawiać jakis sport albo cokolwiek! Pewnie nawet nigdzie nie widzieli co tak naprawde to jest, te le parkour, a krytykuja jakby wszystkie rozumy pojedli!! To co robia te chlopaki jest naprawde wymagajace niezwyklych umiejetnosci, ktore sie cwiczy latami. I jak sie to zobaczy na wlasne oczy to, moim zdaniem mozna to nawac sztuka. A to ze chodza w dresach to dla wygody i podejrzewam ze w zadnym procencie nie mozna ich utozsamiach z ludzmi ktorych sie rozumie pod slowem "dresy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Silvanus Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 17:11 Widzialem ich filmy i nie pokazuja w nich za wiele niestety. Ja z moimi kolegami uprawiamy ten sport od nie dawna a pokazujemy duzo takich rzeczy. Wiec uwarzam ze nie tylko w Warszawie ten sport istnieje, ale cwiczenie czyni mistrza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zwolf Le Parkour IP: *.chello.pl 08.09.04, 17:48 Po pierwsze nie obchodzi mnie czy na to co robię trzeba mieć pozwolenie czy nie, i czy ktoś uważa mnie za dresa czy nie. Bawię się świetnie i to mi wystarczy. Po drugie robię triki jakie robię, filmiki są jakie są, może będą lepsze może nie czas pokaże. Celem wywiadu nie było zwrócenie uwagi na wariaty crew ale na coś nowego, o czym większość ludzi nie wiedziała nawet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cooky Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 18:38 Uwazam, ze to co robia chlopaki jest godne podziwu. Zamiast siedziec na tylkach, wzieli sie za cos nowego, swiezego i oddaja temu calych siebie. Maja w sobie pasje. A parkour daje im wolnosc. I to jest piekne. Parkour nigdy nie mial rozglosu w naszym kraju. Ale to oczywiste, ze nie rozwija sie tylko w stolicy. Filmiki sa jakie sa, wierze, ze chlopaki nie stana w miejscu i beda sie rozwijac. pndzel - wypowiadanie sie o czyms, o czym nie ma sie zielonego pojeci oraz bezpodstawne klasyfikowanie ludzi do okreslonych grup ("dresy") swiadczy o braku inteligencji. Jeden artykul w "Wyborczej" nie wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dyniu Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.p / *.pl 08.09.04, 18:30 mi sie to podoba! szkoda ze w moim miescie nie ma nikogo uprawiajacego ten sport. fajnie by było. zycze powodzenia wszystkim uprawiajacym te sztuke :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arvind Le Parkour w polsce...wiecej artow! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 19:15 I tak ma byc... dzieki artom takim jak ten nasza sztuka pojawia sie na ulicach.. parkour jest na jezykach ludzi...wi3cej tego!!! a przy multikinie jest super skoczny parking :) proponuje sie tam wybrac... moze malo przeszkod ale zawsze to jakas atrakcja :) (ps. Otwock tu jest?) Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Dopiero poczatkuje 08.09.04, 19:29 Zaczalem uprawiac parkura stosunkowo niedawno. Poniewaz nie mam dresu, to wybieram na razie latwiejsze trasy. Glownie chodze na wprost, czyli na przelaj. Po trawnikach. Nie jest to jednak latwe, zwazywszy na psiekupy (patrz kolejny watek na forum). Wobec kup staram sie zatem nie isc prosto (wbrew zasadom mego parkura), a stosuje raczej wyczynowy, ekstremalny zygzak. Jedynym minusem jest, ze niektore rasy psow tez sraja zygzakiem. Wtedy parkuruje na wprost. W mojej dzielnicy jest juz nas spora grupka. Podobno ma sie dolaczyc trzeci, z kamera. Odpowiedz Link Zgłoś
niech My tez probujemy 08.09.04, 19:33 Chcielismy zrobic cos wlasnego, nie papugowac cudzoziemskich wynalazkow. Wpadlismy na pomysl ze w sytuacji nadmiaru psich kup mozna je wykorzystac do gry z zoske. Wpierw uprawialismy te sztuke w zwyklym obuwiu sportowym ale po pewnym czasie okazalo sie ze nasi rodzice przestali pozwalac nam prac buty w domowych pralkach - a w zasranych butach nie chieli nas wpuszczac do naszych ulubionych klubow nad Wisla. Teraz uzywamy zwyklych kaloszy - sa co prawda niewygodne ale to czyni nasza sztuke bardziej awangardowa. Sa co prawda pewne problemy z odbijaniem kup glowa, ale sadze ze i ten problem jakos rozwiazemy. Dla artu - wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtg Re: My tez probujemy IP: *.iweb.pl 08.09.04, 23:29 się uśmiałem :) niezłe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 21:31 zapraszam na forum le parkour :) forum.parkour.cph.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.w83-114.abo.wanadoo.fr 08.09.04, 21:31 Jak juz wszystko po francusku to lepiej "le parcours" a nie le parkour. No przeciez ci Francuzi tacy cultowi sa (oj przepraszam, kultowi). Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy 08.09.04, 21:33 Parkour = our park. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko proroka Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.kosson.com 09.09.04, 13:58 akurat tak sie nazywaja i nie zmienisz tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JohanN Re: Le Parkour zawitało na ulice Warszawy IP: *.sulechow.net 09.09.04, 23:00 Wszyscy, którzy robią sobie żarty z Le Parkour, nie są ludźmi poważnymi albo maja jakieś kompleksy (może by chcieli uprawiać PK ale coś im przeszkadza). We Francji ludzie podziwiają Traceurów za ich umiejętności, natomiast tu w Polsce traktuje się ich jak idiotów, debili czy pomyleńców. Ja zarówno dbam o swój rozwój fizyczny jak i intelektualny, Le Parkour jest dla mnie swojego rodzaju sztuką. Co do ludzi rzucających się do problemu gdzie Traceursi skaczą i czy to nie są prywatne tereny to powiem tak, że sam skaczę do banku bo tam mamy dość dobre miejsca i ani razu nie wyszedł strażnik aby zapytać się mnie co robię, a kamery zamontowane są... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Podaj adres 10.09.04, 01:21 Gość portalu: JohanN napisał(a): > Wszyscy, którzy robią sobie żarty z Le Parkour, nie są ludźmi poważnymi albo > maja jakieś kompleksy (może by chcieli uprawiać PK ale coś im przeszkadza). Mam kompleksy, poniewaz nie jestem czlowiekiem powaznym. Moze chcialbym PK (?) uprawiac, ale cos mi przeszkadza. Brak dresu, jak juz wspomnialem. Dlatego tez na poczatek wybralem wersje light. Version légère, en francais. Po trawie. PS. Podaj adres banku. Tez bym chcial sobie tam wskoczyc. Chyba, ze troche koloryzujesz z tymi straznikami. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek [...] 10.09.04, 09:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś