Gość: (O) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.04, 08:35 Dlaczego to uparcie nazywane jest NOWĄ LINIĄ TRAMWAJOWĄ?to raczej łącznik i nic więcej a już napewno nie nowa linia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zyta Re: Ogryzek Bemowo-Piaski IP: *.acn.waw.pl 17.09.04, 09:00 "Nowa linia" brzmi znacznie lepiej niż "łącznik" - ot, czysty marketing :) Co nie zmienia faktu, że ten łącznik naprawdę by się przydał, podobnie jak łącznik linii bemowskiej z linią jelonkowską - też wzdłuż Powstańców Śląskich i podobnej długości jak ten Bemowo-Piaski. Odpowiedz Link Zgłoś