Dodaj do ulubionych

Ogryzek Bemowo-Piaski

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.04, 08:35
Dlaczego to uparcie nazywane jest NOWĄ LINIĄ TRAMWAJOWĄ?to raczej łącznik i
nic więcej a już napewno nie nowa linia.
Obserwuj wątek
    • Gość: zyta Re: Ogryzek Bemowo-Piaski IP: *.acn.waw.pl 17.09.04, 09:00
      "Nowa linia" brzmi znacznie lepiej niż "łącznik" - ot, czysty marketing :)

      Co nie zmienia faktu, że ten łącznik naprawdę by się przydał, podobnie jak
      łącznik linii bemowskiej z linią jelonkowską - też wzdłuż Powstańców Śląskich i
      podobnej długości jak ten Bemowo-Piaski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka