Dodaj do ulubionych

Korek na Myśliborskiej - Tarchomin

IP: 195.85.249.* 05.10.04, 11:20
Kochana władzo

Mam dosyć już upiornych korków na Modlińskiej. Jakby tego mało od kilku dni
mamy lokalny koreczek na g.... rondku przy Obrazkowej. Totalny bajzel,
cwaniaczki wpychający się na trzeciego.

Jeżdżę komunikacją miejską, choć wolna i brudna...... i żądam żeby wreszcie
osoby władne i odpowiedzialne za ten stanrzeczy wzięły się do roboty za którą
pobierają wynagrodzenie.

Domagam się wytyczenia buspasa na Modlińskiej i ZDECYDOWANEGO przyspieszenia
budowy mostu północnego.

Oczekuję niecierpliwie szybkiej reakcji

Barcio


PS

Z góry dziękuję za komentarze typu: "po co mieszkasz na wsi"
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek a ile odrzucasz wlasnej kasy do mostu pln ??? IP: *.u.mcnet.pl 05.10.04, 11:30
      dlaczego ja mam placic za twoj most ???

      bo tanio kupiles mieszkanie na koncu swiata ?????????
      • varsava jacku - do przemyslenia 05.10.04, 12:05
        Tarchomin jest polozony od centrum miasta w takiej samej odleglosci, co Ursynow.

        Gość portalu: jacek napisał(a):

        > dlaczego ja mam placic za twoj most ???
        >
        > bo tanio kupiles mieszkanie na koncu swiata ?????????
        • Gość: jacek dobre - hahahahahaha IP: *.u.mcnet.pl 05.10.04, 12:15
          tylko ze ja mieszkam we Wlochach - najbardziej niedoinwestowanej dzielnicy

          rozjezdzanej przez tiry i betoniarki jadace na kolejne budowy

          a moje podatki maja isc na jakies mosty polnocne
          - zeby Bialoleka mogla przyjezdzac do Wloch do pracy
          • varsava no wlasnie!!! 05.10.04, 13:19
            to dobre - no nic, na calym swiecie jest tak, ze w przyjemnych dzielnicach sie
            mieszka, a do nieprzyjemnych jezdzi do pracy (np. Londyn - gdzie w City nikt
            nie mieszka - to smutna, betonowa pustynia)

            ale bez obrazy - miejmy nadzieje, ze inwestycje pojda i tam
            • Gość: jacek od kiedy to urzednicy decyduja ktora dzielnica IP: *.u.mcnet.pl 05.10.04, 14:14
              jest przyjemna - a ktora nie
              • varsava Re: od kiedy to urzednicy decyduja ktora dzielnic 05.10.04, 14:17
                a kto mowi, ze to urzednicy maja decydowac???

                decyduje rynek - urzednicy moga tylko korygowac...

                Gość portalu: jacek napisał(a):

                > jest przyjemna - a ktora nie
                • Gość: jacek rynek - to tania Bialoleka - za to z korkami IP: *.u.mcnet.pl 05.10.04, 14:29
                  jak ktos nie chce stac w korkach - musi zaplacic wiecej za mieszkanie

                  i tyle
                  • varsava malo tego! 05.10.04, 15:13
                    za kilka lat okaze sie, ze Tarchomin nie jest taki tani!
                    • Gość: jacek zartujesz ??????? IP: *.u.mcnet.pl 05.10.04, 15:28
                      nawet te inwestycje na czyjs koszt tego nie zmienia

                      • varsava pozyjemy, zobaczymy... 06.10.04, 10:06
                        kiedys o Saskiej Kepie tez tak mowiono...
                        • Gość: jacek o Sasksiej Kepie mowiono ze jest lususowa IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 10:13
                          i taka byla

                          blokowiska Bialoleka - Tarchomin nigdy nie beda Saska Kepa
                          • archi-tect i znow ten blad 06.10.04, 11:01
                            a mozesz mi napisac laskawie, kiedy i gdzie widziales jakies blokowiska na
                            Bialolece? Chetnie bym je zobaczyl. Jak na razie widzialem same domy
                            jednorodzinnem, szeregowce itp.

                            AAAA - moze chodzi Ci o Tarchomin?

                            A tam u Ciebie na Ursusie nie ma blokow?



                            Gość portalu: jacek napisał(a):

                            > i taka byla
                            >
                            > blokowiska Bialoleka - Tarchomin nigdy nie beda Saska Kepa
                            • Gość: jacek i znow ten blad architecta IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:05
                              w Ursusie sa i bloki i domki

                              u nas - najwyzsze 'bloki' maja 3 pietra - z wyjatkiem okolic stacji PKP

                              dominuje zabudowa jednorodzinna

                              rozumiem - ze te tysiace ogloszen deweloperow - Bialoleka 2 tys za m kw to byla
                              tylko propaganda gazety
                            • varsava oj, archi... 06.10.04, 11:07
                              eee - nie musisz sie tak z niego nasmiewac - a dodatku tez pomyliles dzielnice -
                              jak krytykujesz, to rob to porzadnie!

                              archi-tect napisał:

                              > a mozesz mi napisac laskawie, kiedy i gdzie widziales jakies blokowiska na
                              > Bialolece? Chetnie bym je zobaczyl. Jak na razie widzialem same domy
                              > jednorodzinnem, szeregowce itp.
                              >
                              > AAAA - moze chodzi Ci o Tarchomin?
                              >
                              > A tam u Ciebie na Ursusie nie ma blokow?
                              >
                              >
                              >
                              > Gość portalu: jacek napisał(a):
                              >
                              > > i taka byla
                              > >
                              > > blokowiska Bialoleka - Tarchomin nigdy nie beda Saska Kepa
                              • archi-tect oj, varsava 06.10.04, 11:11
                                Mogłabyś się zastanowić, o co Ci chodzi - przecież zrobiłem to celowo -
                                najpierw sam stosujesz ten manwr, a potem się czepiasz. Zostań sobie tam, gdzie
                                jesteś - ot, co...
                          • varsava bo jest luksusowa 06.10.04, 11:06
                            ale nie zawsze - moj drogi, taka byla - kiedys tam tez nie bylo za dobrze

                            tak samo bedzie z Bialoleka...

                            Gość portalu: jacek napisał(a):

                            > i taka byla
                            >
                            > blokowiska Bialoleka - Tarchomin nigdy nie beda Saska Kepa
                            • Gość: jacek haahhahahahahaha IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:14
                              to jak jestescie tacy bogaci i luksusowi - zapewnijcie sobie miejsca pracy u
                              siebie

                              albo sami zaplaccie za most
                              • varsava kilka uwag 06.10.04, 11:21
                                1. nie mieszkam na Bialolece
                                2. chwilowo nie mieszkam nawet w Warszawie
                                3. nikt nie chce miejsc pracy pod wlasnym domem (bo po co mi wsrod domkow
                                jednorodzinnych biurowce)
                                4. Tarchomin nie jest luksusowy
                                5. napisale, ze dopiero bedzie
                                • Gość: jacek kilka wesolych uwag emigranta IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:31
                                  takie mialem wrazenie - ze nie bardzo wiesz o co chodzi i tylko tak klepiesz
                                  • varsava polactwo 06.10.04, 11:34
                                    Jak sie fakty nie zgadzaja z przyjeta linia, to polactwo wywraca kota do gory
                                    ogonem.

                                    A jedz sobie na Bialorus leczyc swoje kompleksy - jak Ci nie pasuje, ze ludzie
                                    jezdza na Zachod za chlebem.

                                    Albo siedz w tym zascianku we Wlochach. Smrod, brud i ubostwo. Polactwo.


                                    Gość portalu: jacek napisał(a):

                                    > takie mialem wrazenie - ze nie bardzo wiesz o co chodzi i tylko tak klepiesz
                                  • varsava polactwo 2 06.10.04, 11:36
                                    I jak tu z takimi Polske budowac - kazdy normalny czlowiek w normalnym kraju po
                                    uslyszeniu faktow stula pysk i idzie do pracy. A polactwo sie odpyskuje, bo
                                    tylko tyle potrafi. A do przedstawionej argumentacji sie nie odniesie.

                                    Gość portalu: jacek napisał(a):

                                    > takie mialem wrazenie - ze nie bardzo wiesz o co chodzi i tylko tak klepiesz
                                  • varsava polactwo 3 06.10.04, 11:38
                                    Ale poczekaj, poczekaj - znowu powroca do tego kraju Polacy, a polactwo trafi
                                    znow na margines tam - gdzie jego miejsce. I bedzie biadololo i glosowalo na
                                    Leppera, Millera, albo tego, ktory glosniej obiecuje, ze pogoni Balcerowicza.

                                    Gość portalu: jacek napisał(a):

                                    > takie mialem wrazenie - ze nie bardzo wiesz o co chodzi i tylko tak klepiesz
                                    • Gość: jacek mysle ze juz przekonales wszystkich do twoich IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:47
                                      pogladow

                  • varsava jacku - czy nauczysz sie wreszcie, 05.10.04, 15:15
                    ze tarchomin i bialoleka to nie sa synonimy?

                    cyba, ze uznamy, ze ursus i wlochy albo ursynow i kabaty to tez jedno i to samo
                    • Gość: jacek to Warszawa - calosc a nie luzny zbior dzielnic IP: *.u.mcnet.pl 05.10.04, 15:30
                      z chorymi ambicjami i daleko posunietym separatyzmem

                      bez zintegrowanej wizji bedzie tylko samowola urzednikow
                      • varsava nie zmieniaj tematu 06.10.04, 10:08
                        byles kiedys na Bialolece? albo na Tarchominie? albo Choszczowce (to taka
                        przedwojenna willowa dzielnica na polnocnych obrzezach Bialoleki)...
                        • Gość: jacek nawet nie rozumiesz co jest tematem IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 10:12
                          juz w 91 ogladalem dzialki na Choszczowce - jak byla pusta ...

                          cala masa moich znajomych tam mieszka

                          tylko ze ja nie lubie korkow (mosty) i azjatyckiej strony Warszawy



                          • archi-tect Re: nawet nie rozumiesz co jest tematem 06.10.04, 11:03
                            Choszczowka, pusta??? Azjatycka strona Warszawy?

                            To Saska Kepa tez jest w Azji?


                            Gość portalu: jacek napisał(a):

                            > juz w 91 ogladalem dzialki na Choszczowce - jak byla pusta ...
                            >
                            > cala masa moich znajomych tam mieszka
                            >
                            > tylko ze ja nie lubie korkow (mosty) i azjatyckiej strony Warszawy
                            >
                            >
                            >
                            • archi-tect musisz obrazac? 06.10.04, 11:04
                              Pamietam Jacku jakies dyskusje z Toba - czy caly czas musisz tylko obrazac?

                              archi-tect napisał:

                              > Choszczowka, pusta??? Azjatycka strona Warszawy?
                              >
                              > To Saska Kepa tez jest w Azji?
                              >
                              >
                              > Gość portalu: jacek napisał(a):
                              >
                              > > juz w 91 ogladalem dzialki na Choszczowce - jak byla pusta ...
                              > >
                              > > cala masa moich znajomych tam mieszka
                              > >
                              > > tylko ze ja nie lubie korkow (mosty) i azjatyckiej strony Warszawy
                              > >
                              > >
                              > >
                          • varsava Re: nawet nie rozumiesz co jest tematem 06.10.04, 11:05
                            To chyba nie otej samej Choszczowce mowimy - moze pomylilo Ci sie z
                            Chomiczowka - jak to masz w zwyczaju?
                            • Gość: jacek nawet nie rozumiesz co jest tematem IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:12
                              chlopie - ty jeszcze sie wtedy do Warszawy sie nie sprowadziles - to i skad
                              mozesz wiedziec jak wygladala Choszcowka w 91

                              pamietam tez te pola po horyzont na Bialolece - 94, 95 ....

                              teraz 'miastowi'

                              haahahahhhaahahahah
                              • varsava chyba nie wiesz, co piszesz 06.10.04, 11:25
                                Chlopie - urodzilem sie w warszawie - a ze teraz w niej nie mieszkam - no coz,
                                taki los - musialem wyjechac z przyczyn zawodowych.

                                Ja tez pamietam pola na Bialolece - mieszkalem na Pradze Polnoc i jezdzilismy
                                tam z kolegami na rowerach, gdy jeszcze trasy torunskiej nie bylo.

                                I NAJWAZNIEJZSZE


                                wille chopie staly w Choszczowce staly juz od przedwojnia - gdy sie jezdzilo do
                                lasow za Choszczowka zbierac granaty (w czasie wojny toczyly sie tam walki), to
                                mijalo sie przedwojenne domy Bialoleki Dworskiej, pozniej przerwa i znowu
                                zabudowa Choszczowki

                                tfu - miastowy, ktorego rodzina wprowadzila sie do blokow z czworakow, albo z
                                bieda-kamienic na Woli...
                                • Gość: jacek chyba nie rozumiesz, co czytasz IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:30
                                  i dopisuejsz sobie teksty pomiedzy wierszami

                                  trudno polemizowac z zaburzonym emocjonalnie

                                  wiekszosc obecnej zabudowy Choszczowki to ostatnie 15 lat - i ceny ziemi
                                  wzrosly kilkakrotnie ...

                                  tak pamietam te opowiesci kuzyna ze Szmulek (jak przyjzdzal do Warszawy w
                                  odwiedziny) o wyprawach po granaty do Choszczowki - moze sie znaliscie ???

                                  • varsava Re: chyba nie rozumiesz, co czytasz 06.10.04, 11:32
                                    lepsze szmulki, niz wolskie czworaki - a rodzice z PGR, co?

                                    Gość portalu: jacek napisał(a):

                                    > i dopisuejsz sobie teksty pomiedzy wierszami
                                    >
                                    > trudno polemizowac z zaburzonym emocjonalnie
                                    >
                                    > wiekszosc obecnej zabudowy Choszczowki to ostatnie 15 lat - i ceny ziemi
                                    > wzrosly kilkakrotnie ...
                                    >
                                    > tak pamietam te opowiesci kuzyna ze Szmulek (jak przyjzdzal do Warszawy w
                                    > odwiedziny) o wyprawach po granaty do Choszczowki - moze sie znaliscie ???
                                    >
                                    • Gość: jacek wyjatkowo prymitywne poglady IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 11:45
                                      moglybym napisac - ze nie mieszkalem na Woli and w PGR - tylko, ze
                                      przykladalbym sie do obrazania wybitnych osob - ktore pochodzac z takich
                                      warunkow osiagnely sukcesy i wniosly cenny wklad do kultury i nauki


                                      • varsava Re: wyjatkowo prymitywne poglady 06.10.04, 11:52
                                        Tak, moja rodzina też się w luksusach nie wychowała - tylko chodzi o to, by
                                        odrzucić od siebie myślowe dziedzictwo czworaków, czy też PGR - to znaczy, żeby
                                        przestać biadolić i przede wszystkim potrafić przyznać się do błędu - w obliczu
                                        faktów.

                                        Tylko tak można we współczesnym świecie odnieść sukces. A nawet jeśli kariery
                                        koimunistycznych aparatczymów, czy innych Lepperów pokazują inaczej, to tylko
                                        świadczy o tym, w jak głębokim cywilizacyjnie dołku jest nasza biedna Polska.

                                        Nie mam nic, przeciwko ludziom ubogim i ciężko pracującym, by poprawić swój
                                        los. Mam za to dużo przeciwko kombinatorom, którzy swój los chcą poprawić
                                        kosztem dobr ogólnego, jakim jest Polska.

                                        Gość portalu: jacek napisał(a):

                                        > moglybym napisac - ze nie mieszkalem na Woli and w PGR - tylko, ze
                                        > przykladalbym sie do obrazania wybitnych osob - ktore pochodzac z takich
                                        > warunkow osiagnely sukcesy i wniosly cenny wklad do kultury i nauki
                                        >
                                        >
                                        • varsava mało tego 06.10.04, 11:54
                                          Ludzie, którzy przed wojną wyszli z nizin społecznych byli pierwszymi, którzy
                                          mogli krytykować wady panujące wśród ludzi z tych nizin - a nie przenosili
                                          zwyczajów lumpenproletariatu do elit. Tak, jak się działo za komuny, i jak się
                                          dzieje obecnie.
                                          • Gość: jacek tak cie czytam - wypisz wymaluj Micky Majcher IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 13:28
                                            we wlasnej osobie

                                            lumpenproletariat gra i spiewa
    • parr Re: Korek na Myśliborskiej - Tarchomin 05.10.04, 11:41
      Przyłaczam sie do apelu!!!!

      Stoje w tych coraz dluzszych korkach,a nic sie nie zmienia.Wrecz
      pogarsza.Istnieje takze mozliwosc przebudowy estakady z Modlinskiej na
      most.Koszt niewielki,a 2 pasy wjezdzajacych na most samochodow rozwizalby w
      duzym stopniu ten ogromny komunikacyjny problem.
      • Gość: WW niedobrze mi się robi jak czytam Tarchomin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.04, 12:14
        Czy ta wiocha nie ma własnego forum?ile można wkółko o tym samym?
        • Gość: Barcio Uwielbiam ludzi wnoszących cokolwiek do rozmowyn/t IP: 195.85.249.* 05.10.04, 12:45
          • Gość: WW Bo ile można w kółko o jednym?to już nudne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.04, 13:43
            Chciałes mieszkać w bieda blokach na wsi to mieszkaj i nie przynudzaj o tym w
            Warszawie.
            • varsava cha cha cha :))) 05.10.04, 13:45
              biedabloki, mój drogi, to budują raczej na Kabatach :)

              Gość portalu: WW napisał(a):

              > Chciałes mieszkać w bieda blokach na wsi to mieszkaj i nie przynudzaj o tym w
              > Warszawie.
              • Gość: WW Wiem jak wygląda Tarchomin miałem nieszczęście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.04, 13:50
                tam kiedyś trafić,jakieś puste pola i wygony,które nigdy nie będą miastem i
                chałupki dla przyjezdnych,kupowane bo tanio a nie dlatego,że tam chce ktoś
                mieszkać,współczuję tym którzy muszą,ja się z Warszawy do czegoś takiego nigdy
                bym nie wyprowadził.O swoich podmiejskich sprawach przynudzajcie na swoim forum
                lokalnym.
                • varsava Re: Wiem jak wygląda Tarchomin miałem nieszczęści 05.10.04, 13:53
                  no coz, niestety jesli w pozostaluch czeciach warszawy kroluje
                  lumpenproletariat (oczywiscie to nie uwaga wobec adwersarza), to porzadni
                  ludzie musza sie wyprowadzac tam, gdzie go za komuny nie zakwaterowano

                  Gość portalu: WW napisał(a):

                  > tam kiedyś trafić,jakieś puste pola i wygony,które nigdy nie będą miastem i
                  > chałupki dla przyjezdnych,kupowane bo tanio a nie dlatego,że tam chce ktoś
                  > mieszkać,współczuję tym którzy muszą,ja się z Warszawy do czegoś takiego
                  nigdy
                  > bym nie wyprowadził.O swoich podmiejskich sprawach przynudzajcie na swoim
                  forum
                  >
                  > lokalnym.
              • varsava przesadzilem 05.10.04, 13:51
                oczywiscie - ale celowo

                bo ja, w przeciwienstwie do wielu na tym forum, bylem i na Kabatach i na
                Tarchominie

                i na tej podstawie wydaje sady

                no wiec standard mieszkan i nowego budownictwa na Kabatach i na Tarchominie
                jest ten sam - wiec jesli Tarchomin to biedabloki - to Kabaty to samo

                jesli Tarchomin to wies, to Kabaty tez - bo nawet dalej do centrum
                • Gość: WW Kabaty mają metro i normalne ulice z domami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.04, 13:58
                  ustawionymi z "jakimś sensem" na tarchominie wszystko porozrzucane bez ładu i
                  składu wsród chaszczy i rozdzielone polami gdzie można by gospodarstwa rolne
                  zakładać.A bieda domy to te budowane przez JW.Construktion,które tak szybko jak
                  powstawały tak szybko się rozpadną.Nie wierzę,że może Ci się bardziej podobać
                  Tarchomin.Gdybym miał wybierać,wybrałbym Kabaty chociaż też mi sie do końca nie
                  podobają.Mieszkam na Hożej.
                  • varsava Re: Kabaty mają metro i normalne ulice z domami 05.10.04, 14:16
                    Jeszcze 5 lat temu ze stacji metra na Kabatach wysiadalo sie w bloto - wiec to
                    zaden wyznacznik.

                    Natomiast Tarchomin jest OK - wiadomo, ze sa budynki brzydsze, lub ladniejsze -
                    ale za pare lat bedzie to taka sama czesc Warszawy, jak Kabaty - a nawet
                    lepsza, bo nie ma starych blokowisk, jak na Ursynowie.

                    A ze jest taniej - to wlasnie dlatego madrzej jest tam kupowac, niz na
                    Kabatach, czy w Wilanowie, gdie ceny w blokach sa bardzo wysokie - za bardzo.

                    A Hoża - no cóż, jeden woli mieszkać w centrum, inny dalej.

                    A jeszcze innego nie stać na mieszkanie w kamienicy w centrum, ani w domu na
                    obrzeżach - wiec kupuje mieszkanie na obrzeżach...
        • varsava WW - a tak swoja droga... 05.10.04, 13:57
          ...to co uznajesz za prawdziwą Warszawę - tylko Stare Miasto, czy już też i
          Nowe Miasto oraz krakowskie przedmieście?

          a może rozszerzasz to także na całe Śródmieście?

          a może nawet Żoliborz, część Woli, północną część Mokotowa i Pragę?
          • Gość: WW Dobrze to ująłeś ,tam gdzie domy stoją przy ulicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.04, 13:59
            nie w polu.
            • varsava OK 05.10.04, 14:20
              Tak? ja na Tarchominie widzialem domy przy ulicach, a ze pole zaczynalo sie
              dalej - no coz - wielu ludzi - szczegolnie na Zachodzie - wiele daloby, za
              mozliwosc mieszkania blisko natury, przy jednoczesnym dobrym dojezdzie do
              centrum (gdzie sie pracuje).

              Zreszta poczekaj, poczekaj - kiedys i na Hozej byly łąki :)))

              a za parę lat i na Tarchominie wszystko będzie zabudowane...

              Gość portalu: WW napisał(a):

              > nie w polu.
    • tarantula01 Re: Korek na Myśliborskiej - Tarchomin 05.10.04, 15:30
      Barcio!
      Jeśli chcesz, to zapraszam:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=484&w=15649504
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka