Gość: Barcio
IP: 195.85.249.*
05.10.04, 11:20
Kochana władzo
Mam dosyć już upiornych korków na Modlińskiej. Jakby tego mało od kilku dni
mamy lokalny koreczek na g.... rondku przy Obrazkowej. Totalny bajzel,
cwaniaczki wpychający się na trzeciego.
Jeżdżę komunikacją miejską, choć wolna i brudna...... i żądam żeby wreszcie
osoby władne i odpowiedzialne za ten stanrzeczy wzięły się do roboty za którą
pobierają wynagrodzenie.
Domagam się wytyczenia buspasa na Modlińskiej i ZDECYDOWANEGO przyspieszenia
budowy mostu północnego.
Oczekuję niecierpliwie szybkiej reakcji
Barcio
PS
Z góry dziękuję za komentarze typu: "po co mieszkasz na wsi"