rosiee 07.11.04, 23:37 Poszukuje fajnego lokalu w Warszawie gdzies wysoko z ciekawa panorama na miasto. Znacie jakies ciekawe miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lewe_oko Re: knajpka "na wysokosciach" 07.11.04, 23:42 Specyficzne miejsce, ale z klimatem - "Pod Gwiazdami" róg Wspólnej (czy Hożej?) i Marszałkowskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 09.11.04, 22:34 no to super dzieki lewe oko moze ktos jeszcze cos dorzuci Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 00:35 wolalabym cos na prawde wysoko w jakims wiezowcu hm? Odpowiedz Link Zgłoś
megi102 Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 01:10 1. podobno jest jakaś knajpa w wieżowcu Daewu (?, tak się to pisze :-) ) ale nie byłam tam 2. Kawiarenka na XXX pietrze PKiN (ale nie ma alkoholu :-) i czynna zdaje się do 18.00 w sezonie zimowym) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dar Re: knajpka "na wysokosciach" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 01:29 w wiezowcu daewoo (teraz wtt) sa jakies knajpki ale na dole. na wysokosciach sa jakies w marriottcie, i w intraco1 (czyli nie tym na przeciwko centralnego, tylko w tym zielonym) Odpowiedz Link Zgłoś
palker Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 01:22 na 38 pietrze w Intraco I, ul.Stawki 2:-) Odpowiedz Link Zgłoś
palker dorzucę link 12.11.04, 01:32 www.info1.pl/gastronomia/restauracje/warszawa/valencia/prawa.htm Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 21:08 no to fajnie dzieki chociaz wybredna jestem ta na stawki wydaje mi sie dla sztywniakow a w pkin jest po prostu knajpka nescafe.. szukam czegos dla normalnych ludzi a jednoczesnie cos fajnego podobalo mi sie miejsce gdzie byli w filmie "nigdy w zyciu" glowni bohaterowie moze ktos ogladal i wie gdzie to moglo byc? bede drazyc dalej chociaz coraz mniej czasu mi zostalo Odpowiedz Link Zgłoś
sluzewiaczek Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 09:26 Wieżowce to zazwyczaj albo luksusowe hotele albo centra biznesu, zatem nie znjadziesz w nich "wyluzowanych knajpek". Valencia w Intraco, to rzeczywiście "poważna restauracja", ale sądzę, że nic innego nie znajdziesz. Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 22:24 no to glupio w centrum europejskiej stolicy zeby nie bylo takiego miejsca moze panorama nie jest za ciekawa do ogladania..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mar to ja nie rozumiem - Mc donald ma być? IP: *.skorosze.2a.pl 15.11.04, 22:37 Nie pasuje ci w Intraco bo "dla sztywniaków" - a cóż to znaczy. Czy ty nie potrafisz zjeść inaczej niż tylko z papierowego talerzyka i z plastikowego kubka? Chyba normalny człowiek w czystym ubraniu nie zostanie wyproszony z Intraco - krawaty na pewno nie obowiązują. Jak nie bedziesz kląć przy stole i rzucać kulkami z chleba to nie masz się czego obawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: to ja nie rozumiem - Mc donald ma być? 15.11.04, 22:54 Gość portalu: Mar napisał(a): > Nie pasuje ci w Intraco bo "dla sztywniaków" - a cóż to znaczy. Czy ty nie > potrafisz zjeść inaczej niż tylko z papierowego talerzyka i z plastikowego > kubka? Chyba normalny człowiek w czystym ubraniu nie zostanie wyproszony z > Intraco - krawaty na pewno nie obowiązują. Jak nie bedziesz kląć przy stole i > rzucać kulkami z chleba to nie masz się czego obawiać. wiesz co? po prostu szukam miejsca z klimatem, a tam na podstawie zeznan innych osob wnioskuje, ze takowego nie ma zreszta pisalam tez o nescafe w pkin i dlaczego mi nie odpowiada /papierowe talerzyki i kubeczki/ poczytaj najpierw a potem sie wypowiadaj Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 22:43 Ja tę panoramę oglądam codziennie z okna. Do głowy by mi nie przyszło jeszcze w knajpie na wysokościach siedzieć, sorry. Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 22:57 carrramba napisał: > Ja tę panoramę oglądam codziennie z okna. Do głowy by mi nie przyszło jeszcze w > > knajpie na wysokościach siedzieć, sorry. To tak jakbys powiedziala, ze mieszkasz w Warszawie i ogladasz to miasto codziennie, dziwisz sie wiec po co turysci tu przyjezdzaja i je ogladaja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a może ... Re: knajpka "na wysokosciach" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 23:58 A może Panorama Klub na ostatnim piętrze Mariotta ale nie wiem czy jeszcze istnieje bo ostatnie recenzje są z 2002 roku... warszawa.pogodzinach.pl/info.php3?id=/126/PANORAMA%20CLUB Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: knajpka "na wysokosciach" 16.11.04, 11:16 Nie, nie dziwwię się, tylko nigdy mnie nie interesowały "knajpy na wysokościach":) Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 17.11.04, 22:46 bylam w panorama club w mariocie cudny widok po zmroku cudne ceny;-) np. woda mineralna 250ml 11 zl.. ale warto bylo i tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oozie Re: knajpka "na wysokosciach" IP: *.handelsbanken.se 16.11.04, 11:13 rosiee napisała: > chociaz wybredna jestem > ta na stawki wydaje mi sie dla sztywniakow Valencia dla sztywniaków??? Może nie jest to pub ale miejsce jest OK. chyba że ktoś nie ma ochoty na bazującą na hiszpańskiej kuchnię.... Odpowiedz Link Zgłoś
roody102 Re: knajpka "na wysokosciach" 17.11.04, 23:17 W wieżowcu na rogu Platter i Świętokrzyskiej jest, zdaje się, niedroga kawiarnia na górze. Odpowiedz Link Zgłoś