Dodaj do ulubionych

knajpka "na wysokosciach"

07.11.04, 23:37
Poszukuje fajnego lokalu w Warszawie gdzies wysoko z ciekawa panorama na
miasto.
Znacie jakies ciekawe miejsce?
Obserwuj wątek
    • lewe_oko Re: knajpka "na wysokosciach" 07.11.04, 23:42
      Specyficzne miejsce, ale z klimatem - "Pod Gwiazdami" róg Wspólnej (czy Hożej?)
      i Marszałkowskiej.
      • rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 09.11.04, 22:34
        no to super
        dzieki lewe oko
        moze ktos jeszcze cos dorzuci
        • rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 00:35
          wolalabym cos na prawde wysoko
          w jakims wiezowcu
          hm?
          • megi102 Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 01:10
            1. podobno jest jakaś knajpa w wieżowcu Daewu (?, tak się to pisze :-) ) ale
            nie byłam tam
            2. Kawiarenka na XXX pietrze PKiN (ale nie ma alkoholu :-) i czynna zdaje się
            do 18.00 w sezonie zimowym)
            • Gość: dar Re: knajpka "na wysokosciach" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 01:29
              w wiezowcu daewoo (teraz wtt) sa jakies knajpki ale na dole. na wysokosciach sa
              jakies w marriottcie, i w intraco1 (czyli nie tym na przeciwko centralnego,
              tylko w tym zielonym)
          • palker Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 01:22
            na 38 pietrze w Intraco I, ul.Stawki 2:-)
            • palker dorzucę link 12.11.04, 01:32
              www.info1.pl/gastronomia/restauracje/warszawa/valencia/prawa.htm
    • rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 12.11.04, 21:08
      no to fajnie dzieki
      chociaz wybredna jestem
      ta na stawki wydaje mi sie dla sztywniakow
      a w pkin jest po prostu knajpka nescafe..
      szukam czegos dla normalnych ludzi a jednoczesnie cos fajnego
      podobalo mi sie miejsce gdzie byli w filmie "nigdy w zyciu" glowni bohaterowie
      moze ktos ogladal i wie gdzie to moglo byc?
      bede drazyc dalej chociaz coraz mniej czasu mi zostalo
      • sluzewiaczek Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 09:26
        Wieżowce to zazwyczaj albo luksusowe hotele albo centra biznesu, zatem nie
        znjadziesz w nich "wyluzowanych knajpek".
        Valencia w Intraco, to rzeczywiście "poważna restauracja", ale sądzę, że nic
        innego nie znajdziesz. Niestety...
        • rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 22:24
          no to glupio
          w centrum europejskiej stolicy zeby nie bylo takiego miejsca
          moze panorama nie jest za ciekawa do ogladania..?
          • Gość: Mar to ja nie rozumiem - Mc donald ma być? IP: *.skorosze.2a.pl 15.11.04, 22:37
            Nie pasuje ci w Intraco bo "dla sztywniaków" - a cóż to znaczy. Czy ty nie
            potrafisz zjeść inaczej niż tylko z papierowego talerzyka i z plastikowego
            kubka? Chyba normalny człowiek w czystym ubraniu nie zostanie wyproszony z
            Intraco - krawaty na pewno nie obowiązują. Jak nie bedziesz kląć przy stole i
            rzucać kulkami z chleba to nie masz się czego obawiać.
            • rosiee Re: to ja nie rozumiem - Mc donald ma być? 15.11.04, 22:54
              Gość portalu: Mar napisał(a):
              > Nie pasuje ci w Intraco bo "dla sztywniaków" - a cóż to znaczy. Czy ty nie
              > potrafisz zjeść inaczej niż tylko z papierowego talerzyka i z plastikowego
              > kubka? Chyba normalny człowiek w czystym ubraniu nie zostanie wyproszony z
              > Intraco - krawaty na pewno nie obowiązują. Jak nie bedziesz kląć przy stole i
              > rzucać kulkami z chleba to nie masz się czego obawiać.

              wiesz co?
              po prostu szukam miejsca z klimatem, a tam na podstawie zeznan innych osob
              wnioskuje, ze takowego nie ma
              zreszta pisalam tez o nescafe w pkin i dlaczego mi nie odpowiada /papierowe
              talerzyki i kubeczki/
              poczytaj najpierw a potem sie wypowiadaj
          • carrramba Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 22:43
            Ja tę panoramę oglądam codziennie z okna. Do głowy by mi nie przyszło jeszcze w
            knajpie na wysokościach siedzieć, sorry.
            • rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 15.11.04, 22:57
              carrramba napisał:
              > Ja tę panoramę oglądam codziennie z okna. Do głowy by mi nie przyszło jeszcze
              w
              >
              > knajpie na wysokościach siedzieć, sorry.



              To tak jakbys powiedziala, ze mieszkasz w Warszawie i ogladasz to miasto
              codziennie, dziwisz sie wiec po co turysci tu przyjezdzaja i je ogladaja?
              • Gość: a może ... Re: knajpka "na wysokosciach" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 23:58
                A może Panorama Klub na ostatnim piętrze Mariotta ale nie wiem czy jeszcze
                istnieje bo ostatnie recenzje są z 2002 roku...
                warszawa.pogodzinach.pl/info.php3?id=/126/PANORAMA%20CLUB
              • carrramba Re: knajpka "na wysokosciach" 16.11.04, 11:16
                Nie, nie dziwwię się, tylko nigdy mnie nie interesowały "knajpy na
                wysokościach":)
                • rosiee Re: knajpka "na wysokosciach" 17.11.04, 22:46
                  bylam w panorama club w mariocie
                  cudny widok po zmroku
                  cudne ceny;-)
                  np. woda mineralna 250ml 11 zl..
                  ale warto bylo i tak
      • Gość: Oozie Re: knajpka "na wysokosciach" IP: *.handelsbanken.se 16.11.04, 11:13
        rosiee napisała:

        > chociaz wybredna jestem
        > ta na stawki wydaje mi sie dla sztywniakow

        Valencia dla sztywniaków???
        Może nie jest to pub ale miejsce jest OK.
        chyba że ktoś nie ma ochoty na bazującą na hiszpańskiej kuchnię....
    • roody102 Re: knajpka "na wysokosciach" 17.11.04, 23:17
      W wieżowcu na rogu Platter i Świętokrzyskiej jest, zdaje się, niedroga
      kawiarnia na górze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka