Dodaj do ulubionych

Firma "CASE"

30.04.02, 13:49
Czy ktoś z Was miał lub ma coś wspólnego z tą firmą?
Obserwuj wątek
    • Gość: RAS Re: Firma IP: 195.117.255.* 03.05.02, 01:27
      Jesli chodzi o CASE to wisza mi pieniadze. A tak na powaznie jesli chcesz sie
      czegos dowiedziec to pytania prosze na dk_plywacka@poczta.gazeta.pl
      W dodatku w Wszawie mamy dwa CASE, jeden zajmuje sie badaniem rynku, a drugi
      analizami gospodarczymi, ja dysponuje tylko wiedza na temat tego pierwszego.
      Pzdr
    • Gość: Żaba Re: Firma IP: *.chello.pl 04.05.02, 14:13
      CASE to duża firma robiąca badania marketingowe. Współpracuję z nimi od dawna i
      wiem, że za dobrze wykonaną pracę można tam uczciwie zarobić. Faktycznie - są
      chyba bardziej wymagający, niż w innych firmach (w Warszawie) i mają
      rozbudowane procedury kontroli jakości, ale jeśli tylko nie próbuje się
      nic "kręcić" i stara się robić dobrze to, co jest w instrukcji, to nie ma
      problemów. Znałam kilka osób, które robiły przekręty i faktycznie potem nie
      dostały kasy...

Co się tyczy terminów płatności, to też mi wiszą kasę. Ale NIGDY się jeszcze
      nie zdarzyło, żeby w ogóle nie zapłacili za dobrze wykonaną robotę - to jest za
      duża i za poważna firma. Też się tym bardzo niepokoiłam i nawet moja Mama
      chciała tam iść porozmawiać... Ale udało mi się spotkać z jedną szefową i jej
      wyjaśnienia naprawdę trzymały się kupy: "mamy ogólną dekoniunkturę i wszyscy
      wydłużają terminy płatności, co w efekcie dotyka na samym końcu takich
      pracowników, jak my; ale co taka firma ma zrobić, skąd wziąć? to jest tak:
      hipermarket wymusza na hurtowniku termin płatności 90 albo 120 dni; ten
      hurtownik musi to samo wynegocjować u producenta, a producent zamawia badania w
      fimie takiej, jak CASE i chcąc nie chcąc też wydłuża terminy". Do mnie to
      przemawia - tym bardziej, że zawsze w końcu dostaję kase. Też mnie wkurza to
      czekanie, ale pokażcie mi takich, co teraz z dnia na dzień płacą pieniądze!

Pozdrawiam...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka