Gość: marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 08:07 Pilnie potrzebuję informacji: jak dostać się z dworca centralnego do ambasady Chin (Bonifraterska 1) - znalazłem to na mapie i średnio mi się chce piechotą tam iść. Dziękuję z góry. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: focus Re: pomocy - jak dojechać IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 08:09 możesz metrem, wysiadasz na pl Bankowym albo po prostu tramwajem i wysiadasz przystanekza Bankowym, pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: pomocy - jak dojechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 08:10 a jaki tramwaj? każdy jadący w tamtym kierunku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: focus Re: pomocy - jak dojechać IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 08:13 tramwaj musi jechać wzdłuż Marszałkowskiej i chyba każdy (? nie wiem czy nr 4 jeszcze jeździ jeżeli tak to lepiej omijaj bo tylko ten skręcał na Bankowym w prawo a Ty musisz jechać prosto) Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: pomocy - jak dojechać? Bardzo Prosto 14.03.05, 08:28 Oto linia 175 www.ztm.waw.pl/baza/20050310/175/TP-DWG.HTM Wsiadasz na przystanku Dw Centralny www.ztm.waw.pl/baza/20050310/175/700201.HTM Wysiadasz na przystanku np. Franciszkańska www.ztm.waw.pl/baza/20050310/175/705102.HTM przejazd nie za długi a kawaleczek do ambasady trzeba dojsc i tyle pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś