Dodaj do ulubionych

pomocy - jak dojechać

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 08:07
Pilnie potrzebuję informacji: jak dostać się z dworca centralnego do ambasady
Chin (Bonifraterska 1) - znalazłem to na mapie i średnio mi się chce piechotą
tam iść. Dziękuję z góry.
Obserwuj wątek
    • Gość: focus Re: pomocy - jak dojechać IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 08:09
      możesz metrem, wysiadasz na pl Bankowym albo po prostu tramwajem i wysiadasz
      przystanekza Bankowym, pozdro
      • Gość: marcin Re: pomocy - jak dojechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 08:10
        a jaki tramwaj? każdy jadący w tamtym kierunku?
        • Gość: focus Re: pomocy - jak dojechać IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 08:13
          tramwaj musi jechać wzdłuż Marszałkowskiej i chyba każdy (? nie wiem czy nr 4
          jeszcze jeździ jeżeli tak to lepiej omijaj bo tylko ten skręcał na Bankowym w
          prawo a Ty musisz jechać prosto)
          • d.z Re: pomocy - jak dojechać? Bardzo Prosto 14.03.05, 08:28
            Oto linia 175
            www.ztm.waw.pl/baza/20050310/175/TP-DWG.HTM
            Wsiadasz na przystanku Dw Centralny
            www.ztm.waw.pl/baza/20050310/175/700201.HTM
            Wysiadasz na przystanku np. Franciszkańska
            www.ztm.waw.pl/baza/20050310/175/705102.HTM
            przejazd nie za długi a kawaleczek do ambasady trzeba dojsc i tyle
            pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka