27.07.05, 12:12
i zapraszam do dyskusji...
Obserwuj wątek
    • vatzi Re: Witam 27.07.05, 13:42
      Nie uwierzysz, ale dziś jadąc do pracy myślałem o tym, że przydałby się portal
      izabeliński. No i proszę, cóż za miła niespodzianka. Bardzo mi się ten pomysł
      podoba. Jest mnóstwo tematów, a przy okazji może uda się tworzyć jakąś
      obywatelską grupę nacisku i coś załatwić dla dobra okolicy. Bo tak to pewnie
      każdy myśli, że tylko jemu doskwiera rozkład autobusów, który opracował chyba
      ktoś, kto nigdy nie wracał z Wawy po 17.00 albo fury śmieci wyrzucanych do
      lasu. O innych - tym razem miłych rzeczach - też chętnie poczytam i popiszę. W
      końcu mieszkamy w najpiękniejszym miejscu na Mazowszu!!! I mamy sporo
      interesujących sąsiadów. Niektórzy nawet mają po sąsiedzku własne fora :)))
      Czas żeby ujawnić światu np. przepis na kotlety po izabelińsku :))) A zacząłem
      od wspomnienia o portalu, bo jak długo jeszcze na stronach gminy będziemy
      czytać, że strona z planem Izabelina w budowie? I można by zrobić galerię.
      Pozdrawiam i mam nadzieję, że to początek czegoś ważnego.
      • izabelinianka Re: Witam 27.07.05, 14:15
        chętnie poznam ten przepis na kotloety po izabelińsku...
        Od dawna chodziło mi po główce to forum i w końcu jest...
        pozdrawiam
        Mam nadzieję, że będzie nas więcej...
        • vatzi Re: Witam 27.07.05, 14:30
          Będzie, będzie... Jeszcze się podzielimy branżowo: firmy i usługi - ulubione
          sklepy (ciekaw jestem np. opinii o sewisie rowerowym przy 3-go Maja), pomoc
          sąsiedzka, wspólne hobby (owe kotlety), no i oczywiście frakcje hornówkowskie
          lub sierakowskie, a może nawet truskawskie czy laskowskie. W końcu od 10 lat
          jesteśmy w jednej gminie. No i historia - może niezbyt długa, ale dość ciekawa.
          Trochę się tu działo. A może trzeba pomóc i jakieś vlepki z adresem tego forum
          w busie nalepić? Albo dać anons w "Listach do sąsiada"?
          Pozdrawiam
    • feliks2004 Re: Witam 08.08.05, 14:00
      No Witam witam. Jestem mieszkańcem Izabelina prawie od urodzenia. Forum tej
      przepięknej Gminy jest potrzebne. Sam przez internet odzyskałem pare kontaktów,
      które zagubiłem po ukończeniu szkoły izabelińskiej. Może jak ktoś mnie zna to
      pozna. A tak wogóle to jestem studentem historii więcej nie powiem. Znaleśc
      mnie można po imienem feliks w necie. To narazie Pa.
    • vatzi Zostajemy czy przenosimy się na forum Izabelin ? 09.08.05, 15:52
      Izabelinianko - jako założycielka tego forum zaproponuj, co dalej. Zostajemy
      tu, czy przenosimy się na lokalne forum na portalu Piotra? Chłop, widać, nieco
      pracy już włożył, byłoby gdzie wrzucić jakieś fotki itp. Czekam przede
      wszystkim na Twoją, ale i na Feliksa opinię. Jak już ustalimy miejsce, to
      chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o naleśnikach. Pozdrawiam.
    • vatzi Zniknął post o forum Mój Izabelin !?! 10.08.05, 16:36
      Wczoraj był tu post założyciela strony Mój Izabelin, w którym informował o
      forum www.forum.izabelin.waw.pl/ i zapraszał do odwiedzenia swojej
      strony. Stąd moje pytanie do Was. Dziś już go nie widzę. Ale o ssso tu chozi?
      Że konkurencja i wywalili? nic nie rozumiem...
      • www.izabelin.waw.pl Re: Zniknął post o forum Mój Izabelin !?! 21.08.05, 08:46
        Ja też nic nie rozumiem. Moją ideą było stworzenie jednego wielkiego portalu
        współtworzonego przez mieszkańców, w którym znalazłoby się miejsce również na
        forum. Taka jedna strona, na którą wszyscy by wchodzili, forum na którym
        wszyscy by się znali, mała internetowa społeczność.
        Nie oszukujmy się, forum.izabelin.waw.pl ma dużo lepszy interfejs niż to forum
        gazeta.pl , poza tym dużo łatwiej jest je znaleźć (zwracam uwagę na wyniki
        wyszukiwania hasła 'Izabelin' w polskich przeglądarkach).
        To nie jest konkurencja, bo konkurencja byłaby wtedy, kiedy od ilości odwiedzin
        na forum zależałyby moje zarobki (a na www.izabelin.waw.pl nie ma płatnych
        bannerów), a to jest po prostu dobrowolna, niekomercyjna inicjatywa złączenia
        izabelińskich internautów. No, ale widać, że nie wszyscy mają taką ideę jak ja.
        Zapraszam wszystkich w dalszym ciągu na forum Izabelina,
        forum.izabelin.waw.pl i portal poświęcony gminie
        www.izabelin.waw.pl
        Panią izabeliniankę również serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam
        webmaster@izabelin.waw.pl
    • vatzi Wakacje... 17.08.05, 15:12
      W pierwszej połowie ubiegłego stulecia Izabelin był podwarszawską miejscowością
      letniskową. Klasa średnia - taka, co to na Biarritz czy Monte Carlo nie
      wystarczało, ale jakieś tam fundusze miała - wynajmowała tu na całe lato lokum.
      Pracująca w mieście głowa rodziny wywoziła furmanką całą familię, urządzała w
      którymś z pensjonatów i dojeżdżała na niedzielne wizyty. Już coraz mniej jest
      takich charakterystycznych, drewnianych domków, piętrowych, z dużymi werandami,
      najczęściej krytych blachą, choć jeszcze kilka pozostało. Np. w Laskach na rogu
      Poznańskiej i 3-go Maja (widać z głównej szosy) czy w okolicach Sierakowskiej.
      Sam mieszkam w takim, choć oczywiście znacznie zmodernizowanym i wyposażonym w
      niezbędne udogodnienia cywilizacyjne :)
      A Wy już po wakacjach? W trakcie? A może jeszcze jakieś wyjazdy przed Wami? Bo
      przecież jak się na stałe mieszka na letnisku to też chce się trochę odpocząć
      od tego balsamicznego powietrza i zmienić klimat, nie?
      To gdzie byliście?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka