Dodaj do ulubionych

szukam mieszkania do wynajecia

17.11.05, 11:35
szukam mieszkania do wynajecia 2 pokojowego, ponad 30m2, umeblowanego, z
internetem, kuchnia, lazienka, najlepiej nalblizej stacji metra, centrum,
wierzbno, pole mokotowskie, raclawicka, w sumie to nie ma znaczenia oby jak
najblizej metra:) dla 3 lub 4 osob, do zamieszkania od stycznia>
Obserwuj wątek
    • Gość: MALA101 Re: szukam mieszkania do wynajecia IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.05, 12:20
      MAM MIESZKANIE DO WYNAJECIA ALE NA BEMOWIE - JELONKI CZTERY POKOJE CENA 1800 +
      OPŁATY LICZNIKOWE TEL. 0698-415-039

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka