Dodaj do ulubionych

Karczma Warszawska

07.11.02, 14:54
Czy ktos wie czy Karczme Warszawska z Mokotowskiej gdzies przeniesiono, czy
definitywnie zamnkieto? W warszawie coraz mniej knajp z taka atmosfera. O ile
w ogole sa. A szkoda....
Obserwuj wątek
    • Gość: bebe Re: Karczma Warszawska IP: WARSZSVR* / 213.17.198.* 07.11.02, 15:18
      definitywnie zamknieto niestety
      strasznie szkoda, klimaty byly niepowtarzalne...
      prawdziwa perelka w morzu warszawskiej gastronomii
      i ludzie zupelnie wyjatkowi, te czasy juz nie wroca :((
      pozdr,
      bebe
      • Gość: Lola Re: Karczma Warszawska IP: proxy / *.natned.com.pl 21.11.02, 13:16
        szkoda, szkoda. cale 15 lat minelo odkad pierwszy raz tam zawitalam. ostatnia
        ostoja polskosci w tym skomercjalizowanym swiecie. i ten sledz po japonsku:((
        • Gość: Niech Re: Karczma Warszawska IP: 217.197.165.* 21.11.02, 13:52
          Sledz po japonsku ostoja polskosci? No to moze jescze karp po zydowsku?
          • damona Re: Karczma Warszawska 22.11.02, 20:57
            sledz po japonsku, sledz a la karczma i pani Dorotka, kelnerka, i babcia
            klozetowa. Bywalo sie, bywalo, klimat nie do powtorzenia, typu dwie lornety i
            meduza:)
            kiedys poznalam tam starsza pare dziennikarzy Szpilek, ktorzy wspominali Hlaske
            nad butelka wina. Tak sie zaprzyjaznili z nami, ze potem poszli razem z calym
            naszym towarzystwem bawic sie do Amsterdamu. (tez go juz nie ma:(

            Jest jeszcze Boryna na Mokotowskiej, ale to nie to samo...
            chociaz galaretka z bita smietana w gablocie wyglada jak 15 lat temu:)
    • Gość: guest Re: Karczma Warszawska IP: 193.108.78.* 20.02.03, 16:13
      to było wspaniałe miejsce, 20 lat temu w czasach licealnych i jeszcze niedawno,
      jako początek wieczorów kawalerskich i pępkowych - to se ne vrati
      • daise_dee Re: Karczma Warszawska 20.02.03, 16:32


        w Warszawie niestety mozna zaobserwowac tendencje zamykania tego co fajne...
        • Gość: Niech Re: Karczma Warszawska IP: 217.197.165.* 20.02.03, 16:37
          Bez przesady, na te miejsca wyrastaja nastepne - i to coraz gesciej. Zamykanie
          knajp spolemowskich jest naturalnym zjawiskiem - znika co prawda pewien klimat,
          ale klimat tworzyli tez ludzie. A ci gdzies moze jeszcze sa.
          PS, Choc faktem jest, ze nie potrafia jeszcze w W-wie zakladac "miejsc z
          klimatem". A moze sie nie da?
          • daise_dee Re: Karczma Warszawska 20.02.03, 17:02
            Gość portalu: Niech napisał(a):

            > Bez przesady, na te miejsca wyrastaja nastepne - i to coraz gesciej.

            Wyrastaja nastepne, ale zazwyczaj bez klimatu. Klimat nie powstaje od razu.
            A teraz jest taka rotacja, ze czesto nawet nie ma szans powstac.

            Zamykanie
            > knajp spolemowskich jest naturalnym zjawiskiem - znika co prawda pewien
            klimat,
            >
            > ale klimat tworzyli tez ludzie. A ci gdzies moze jeszcze sa.

            Rozlaza sie. Poza tym, nawet jesli sa, to juz nie jest to samo.


            > PS, Choc faktem jest, ze nie potrafia jeszcze w W-wie zakladac "miejsc z
            > klimatem". A moze sie nie da?

            Tak jak napisalam wyzej, to sie od razu nie dzieje. Wydaje mi sie, ze tak
            naprawde jest to dzielo przypadku. Dobre wnetrze [lub jego brak], odpowiednie
            towarzystwo, w odpowiednim czasie, miejscu, itd.....a potem to juz legenda
            przyciaga...
            • Gość: Niech Re: Karczma Warszawska IP: 217.197.165.* 20.02.03, 17:10
              No i ja. Ale sie przeciez nie rozdwoje...
              • daise_dee Re: Karczma Warszawska 20.02.03, 17:16
                Gość portalu: Niech napisał(a):

                > No i ja. Ale sie przeciez nie rozdwoje...

                a ja myslalam, ze Ty jestes ta lagenda....:P
                • Gość: Niech Re: Karczma Warszawska IP: 217.197.165.* 20.02.03, 17:19
                  W kazdym razie jedna z nich...
    • Gość: dekris za Sezamem, miedzy Adria a sklepem Skali IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 21:31
      tani browar, fajna obsluga i mile towarzystwo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka