Dodaj do ulubionych

Ręce precz od 193!

IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 21.11.02, 16:25
Nie rozumiem czemu tak się dyskryminuje ludzi mieszkających na nowych
osiedlach przy Rosoła. Że niby co, jak ktoś ma nowe mieszkanie to go stać
żeby nie jeździć autobusami, czy co?
Tędy (tzn. od Płaskowickiej do Teligi) jeździ tylko JEDEN sensowny autobus,
193 (305 nie liczę, bo to jakaś pomyłka, a nie linia). To znaczy, że jest
tylko JEDNO połączenie do centrum i dalej na północ. Poza tym można jeszcze
drałować trzy przystanki do metra, albo dwa przystanki do 503.
I teraz słyszę, że 193 ma kończyć trasę na Ursynowie Południowym. To znaczy
że nie będę miał praktycznie żadnej komunikacji ze światem. To jakaś
paranoja. Naprzeciwko buduje się nowe osiedle, wokół mnie mieszkają setki
ludzi, jest szkoła i gimnazjum - i wszyscy będziemy musieli chodzić na
piechotę?
Obserwuj wątek
    • Gość: MoonPatrol Re: Ręce precz od 193! IP: *.acn.waw.pl 21.11.02, 17:45
      Rozumiem Cię. Z komunikacją na Ursynowie coraz gorzej - chociaż i tak nie było
      wcale dobrze. (no ale w końcu jest metro - nawet jeśli mieszkasz od niego
      kilometr czy dwa, to zawsze masz do niego bliżej niż np. ktoś z Marysina ;-))
      Rzeczywiście te tereny, o których piszesz są dość poszkodowane, choć nie tylko
      te. Kiepsko mają też mieszkańcy okolic ul. Kiedacza: jedno rzadkie i w dodatku
      zakręcone 136, albo z drugiej strony ul. Pileckiego i Płaskowickiej (na zachód
      od ul. Stryjeńskich) - sporo bloków i... pustka komunikacyjna, no chyba, że
      weźmiemy pod uwagę super linię 306; cienko jest też na Moczydle jedyne 504 co
      20-30 minut itd...
    • sloggi Re: Ręce precz od 193! 28.11.02, 09:33
      Wczoraj o 21.30 w linii 193 u zbiegu Ciszewskiego i Rosoła w kierunku Natolina
      liczba pasażerów w MANie wynosiła 0.
    • Gość: Wojtas linie inne IP: 2.1.* / *.pnu.com 28.11.02, 11:06
      W wątku: Jakie linie na Ursynowie powinny być podsunąłem pomysł organizacji
      linii na Ursynowie by mieszkańcy takich osiedli jak Twoje i nie tylko byli
      zadowoleni. Zapraszam
      • pawciod Re: linie inne 28.11.02, 16:02
        Generlnie po rewolucji po przedłużeniu Metra do Pl. Bankowego komunikacja
        ursynowska domaga się rewolucji. I myślę, że powinna być ona bardzo głęboka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka