Gość: pradera
IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl
21.11.02, 16:25
Nie rozumiem czemu tak się dyskryminuje ludzi mieszkających na nowych
osiedlach przy Rosoła. Że niby co, jak ktoś ma nowe mieszkanie to go stać
żeby nie jeździć autobusami, czy co?
Tędy (tzn. od Płaskowickiej do Teligi) jeździ tylko JEDEN sensowny autobus,
193 (305 nie liczę, bo to jakaś pomyłka, a nie linia). To znaczy, że jest
tylko JEDNO połączenie do centrum i dalej na północ. Poza tym można jeszcze
drałować trzy przystanki do metra, albo dwa przystanki do 503.
I teraz słyszę, że 193 ma kończyć trasę na Ursynowie Południowym. To znaczy
że nie będę miał praktycznie żadnej komunikacji ze światem. To jakaś
paranoja. Naprzeciwko buduje się nowe osiedle, wokół mnie mieszkają setki
ludzi, jest szkoła i gimnazjum - i wszyscy będziemy musieli chodzić na
piechotę?