Dodaj do ulubionych

Do piwoszy

21.02.06, 21:40
Witam. Gdzie kupię w Warszawie piwo Książęce z browaru Lwówek Śląski?
Może jakaś lokalizacja w centrum, większy charakterystyczny market. Jutro
będę ekspresowym przejazdem i nie chcę błądzić, tym bardziej, że nie znam za
bardzo miasta.
Pozdrawiam
kanister z Płocka
Obserwuj wątek
    • Gość: piwosz Re: Do piwoszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:48
      W Warszawie błędnie to piwo zwą Śląskim. Wiem gdzie jest na Grochowie - ale to
      ci chyba nie po drodze.
    • jan-w Re: Do piwoszy 21.02.06, 21:51
      Często kupuję, ale potem tak się nawalę (7,2% książęce mocne), że nigdy nie
      pamiętam gdzie kupiłem...
      A tak naprawdę: Galeria Mokotów - sklep ze zdrową żywnością (tak,tak) naprzeciw
      Alberta. Winniczek Konstancin. Ale to wszystko nie w centrum.
    • atob Re: Do piwoszy 21.02.06, 22:05
      Napij sie Krolewskiego:)
      Kupisz wszedzie.Bedac przejazdem zawsze trzeba sprobowac regionalnych piwek.
      • andrzej.sawa Re: Do piwoszy 21.02.06, 22:24
        Niestety Królewskie może dla Warszawiaków,ale nie dla piwoszy!
        • Gość: kixx Re: Do piwoszy IP: *.acn.waw.pl 21.02.06, 22:26
          krolewskie to teraz jest dla mieszkancow Warki piwem regionalnym
          Atob sie przeprowadzil jak mniemam
          • Gość: Misieek Re: Do piwoszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 22:38
            Królewskie w Warce, Okocim i Piast w Sierpcu, Warka pewno z Elbląga. Dżizes, co
            się porobiło z tymi browarami. Gdzie ten smak Warki z Pułaskim sprzed
            kilkunastu lat, Kasztelańskiego i innych niepasteryzowanych piwek.
            • Gość: vortex Re: Do piwoszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 09:39
              Ostatnoi racze sie Ciechanowskim (ale tylko Beczkowe, Wybrorne jest
              cieniutkie). Ma taki fajny jakby czarno-porzeczkowy posmak.
      • buggi Re: Do piwoszy 21.02.06, 22:35
        atob napisał:

        > Napij sie Krolewskiego:)
        > Kupisz wszedzie.Bedac przejazdem zawsze trzeba sprobowac regionalnych piwek.


        Nie no Atob, zartujesz? Pamietasz? Kiedys pilismy razem "Królewskie"? Bylo
        obrzydliwe. Nawet Ty, znany piwosz to stwirdzic musiales.

        PS cudzyslów uzyty swiadomie.
        • atob Re: Do piwoszy 22.02.06, 12:04
          Widocznie wtedy jak tam nowilem nie sponsorowalo Legii;)
    • jhbsk Re: Do piwoszy 22.02.06, 07:25
      Piwo bywa, ale niestety nie zawsze, w sklepiku spożywczym na rogu Rakowieckiej i
      Kazimierzowskiej. Poza tym widziałam je też w Konstancinie w dawnej papierni.
    • j_karolak Re: Do piwoszy 22.02.06, 09:06
      Róg Świętokrzyskiej i Kubusia Puchatka.
      • Gość: vortex Re: Do piwoszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 09:38
        knajpka Spizarnia i maly sklepik obok. Emili Plater zaraz przy Wilczzej (miedzy
        Hoza). Rzut olowianym beretem od Dworca.
      • atob Re: Do piwoszy 22.02.06, 12:03
        To ten sklep gdzie mozna wypic "na miejscu";)?
        A przy okazji zjesc ?
        • Gość: vortex Re: Do piwoszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 12:05
          W sklepie chyba nie ( no chyba ze w bramie). Ale w tej knajpce obok tak, zarcie
          tez jest. Cena piwa taka zblozona do sklepowej. Zawsze mieli tam w lodowce
          kilka slaskich i nie tylko piw
          • atob Re: Do piwoszy 22.02.06, 12:16
            Ja mam na mysli ten sklep gdzie nie tyle obok a w tym samym pomieszczeniu( po
            prawej stronie od wejscia) jest podawane jedzenie.
            • j_karolak Re: Do piwoszy 22.02.06, 12:22
              To ten. Tylko, że to nie sklep, a prawie restauracja.
              • Gość: vortex Re: Do piwoszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 12:31
                Ja to widze tak. Od frontu to po lewej jest sklep, po prawej knajpka. Sklep to
                normalny monopol ale na ladzie stoi zawsze kilka fajnych browarow.
                Po prawej to knajpka, gdzie jest mala chlodnia z lada na wprost wejscia, po
                prawej jest lodowka z polococta i wlasnie piwem.
                • atob Re: Do piwoszy 22.02.06, 12:54
                  Co prawda dawno tam nie bylem.
                  Ale pamietam to tak
                  i1.tinypic.com/oa54is.jpg
                  • Gość: vortex Re: Do piwoszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 13:04
                    OK, to klasyczne kwi pro kwo
                    Ja mowilem o tym na Emilii. O tym na Kubusia pisal Karolak.
    • Gość: andi Re: Do piwoszy IP: *.acn.waw.pl 22.02.06, 18:47
      raz w tygodniu rzuczą w mini europa: międzynarodowa/waszyngtona, ale szybko znika!
      • Gość: vortex na pewno jest w... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 19:23
        MarcPolu...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka