Dodaj do ulubionych

Ubranie robocze

IP: *.kprm.gov.pl / 158.66.18.* 28.11.02, 10:03
Czy ktoś wie, gdzie można w Warszawie kupić robocze ubranie: koszulo-bluzo-
kurtkę i spodnie? Dzięki :)
Obserwuj wątek
    • zdzicha Re: Ubranie robocze 28.11.02, 10:22
      Co prawda nei wiem, co to jest koszulo-bluzo-kurtka, ale wiem jakk rozwiązać
      Twoj problem. Należy wziąć książke telefoniczną, znależć w indeksie kategorię
      Odzież Robocza i wybrać sobie jakąś firmę. Gdyby wariant A nie wypalił, nalezy
      posłużyć się wcześniej przygotowanym wariantem B - pojechać do hurtowni na
      Bakalarską.
      • Gość: Andulka Re: Ubranie robocze IP: *.kprm.gov.pl / 158.66.18.* 28.11.02, 10:35
        zdzicha napisała:

>wiem jakk rozwiązać Twoj problem. Należy wziąć książke telefoniczną, znależć w
        indeksie kategorię Odzież Robocza i wybrać sobie jakąś firmę. Gdyby wariant A
        nie wypalił,
        Nie wypalił, bo wcięło mi książkę telefoniczną; nie chce mi się lecieć na
        pocztę, do koputra mam bliżej a wierzę, że ludzie pomogą

> posłużyć się wcześniej przygotowanym wariantem B - pojechać do hurtowni na
        > Bakalarską.
        No, właśnie pomogłaś. Dziękuję :)
        >
        >
        • Gość: Megi Re: Ubranie robocze IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.11.02, 10:42
          a co Miller nakazał ubierać się do parcy w uniformy?
      • pan_pndzelek Jak to nie wiesz Zdzisław? 28.11.02, 11:05
        Dyć ja noszę zawsze KOSZULO-BLUZO-KURTKO-PIELUCHOMAJTKI + NAUSZNIKI GRATIS
        • zdzicha Naprawdę? 28.11.02, 11:46
          Będę musiała się przyjrzec przy najbliższej okazji.
          • pan_pndzelek Naprawdę 28.11.02, 11:56
            A i jeszcze zapomniałem dodać, że odkąd oglądam wyłącznie Fashion TV to lubię
            ten strój uzupełnić dwoma wiaderkami, jedno chroni mnie przed gradem wielkości
            kurzych jaj, drugie pozwala nie odchodzić od stołu nawet podczas najdłuższej
            uczty piwnej...
    • Gość: Jania Re: Ubranie robocze IP: *.stacje.agora.pl 28.11.02, 11:08
      Przy placu Zawiszy, dokladniej przy Muzeum Kolejnictwa stoi buda, w ktorej
      sprzedaja interesujaca cie odziez.
    • aankaa Re: Ubranie robocze 28.11.02, 11:19
      kolejny taki sklepik jest na Senatorskiej (odcinek między JP a pl. Bankowym)
      • cizemki Re: Ubranie robocze 31.01.14, 12:35
        Najlepsza odzież robocza jest w Opolu przy ulicy Oleskiej 121 - firma Promocja BHP. Mają bardzo duży asortyment w dobrych cenach. Prowadzą też sprzedaż przez internet: sklep.probhp.eu
        • 1-buc Trzeba byc niezłym przyglupem, żeby SPAM 31.01.14, 19:28
          wklejać po 12 latach
    • qqazz Re: Ubranie robocze 31.01.14, 19:11
      Kiedyś był taki sklep chyba przy Żelaznej od Świetokrzyskiej w strone Alei, w każdym razie w tym rejonie.

pozdrawiam
    • Gość: maciek Re: Ubranie robocze IP: *.rzeszow.vectranet.pl 13.07.14, 01:21
      Polecam poszukać w necie.

Po co jeździć i szukać ? Tracić czas. Tum masz większość do ręki (wysyłka w 3 dni) i sużooo wyprzedaży, także znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chodzi o artykuły bhp, gwarantuje Ci że raz skorzystasz z ich oferty i już nie pomyślisz o sklepie stacjonarnym.
      www.gvarant.pl/
      Ja tylko tu zamawiam wszystko co jest mi potrzebne.
      • Gość: Vermis Re: Ubranie robocze IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.14, 21:09
        Ja polecam ubranie robocze Beta, warto odwiedzić ten sklep bo właśnie trwa promocja www.beta24.pl/odziez-obuwie-artykuly-bhp/odziez-promocje.html - na pewno znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba.
        • Gość: Johnnyxx Re: Ubranie robocze IP: *.icpnet.pl 04.12.14, 13:11
          Dobrze zaopatrzonym sklepem z odzieżą ochronną jest sklep promocjabhp.pl Mają dobre ceny i bardzo duży wybór ubrań czy butów dla pracowników z różnych branż.
        • Gość: leszek Re: Ubranie robocze IP: *.icpnet.pl 19.01.15, 15:08
          Duży wybór ubrań, butów roboczych czy też innych artykułów BHP zajdziesz na stronie promocjabhp.pl Mają bardzo dobry asortyment.
          • Gość: Piotr Re: Ubranie robocze IP: *.dynamic.chello.pl 25.03.15, 16:53
            Jeśli szukasz dobrych produktów w korzystnej cenie koniecznie wejdź na www.hurtbhp.pl Niskie ceny i szybka obsługa Polecam
    • 1-buc Re: Ubranie robocze 30.03.15, 16:25
      Nie masz klientów, to SPAMUJESZ: zawsze IP: *.icpnet.pl = promocjabhp.
    • wojtek6671 Re: Ubranie robocze 29.04.15, 11:30
      witam
      tu bhpol.com.pl na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz:) polecam bo sam u nich zamawiam i jakość wyrobów jest bardzo dobra:)
      • anetka.dddd Re: Ubranie robocze 04.05.15, 12:57
        A może warto zajrzeć do glovex.com.pl? My u nich się zaopatrujemy.
      • anetka.dddd Re: Ubranie robocze 30.05.15, 19:25
        Nie znam.... ale muszę sprawdzić. My zazwyczaj z glovex zamawiamy.
    • anetka.dddd Re: Ubranie robocze 28.05.15, 12:05
      Sprawdź w hurtowni glovex.
    • Gość: www.seprit.pl Re: Ubranie robocze IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.15, 14:45
      Zapraszamy do naszego sklepu internetowego WWW.SEPRIT.PL szybka realizacja zamówienia, atrakcyjne ceny, promocje, produkty najwyższej jakości, (ubrania robocze, buty robocze, rękawice robocze, kaski budowlane ... )
      • paleo90 Re: Ubranie robocze 13.08.15, 14:13
        U nas wszystko zamawiają www.glovex.com.pl/ i w sumie trwała i ładna ta odzież jest :)
    • sosna118 Re: Ubranie robocze 30.09.15, 22:00
      Hurtownia tanio i solidnie, polecam bezpieczenstwo-bhp.pl/
      • Gość: krzysiu Re: Ubranie robocze IP: *.skamex.pl 07.12.18, 10:04
        mam takie rekawiczki czarne
        www.skamex.com.pl/rekawice-nitrylowe-semperguard-style-czarne
        bardzo wytrzymale cienkie nie przepuszczalne i wg mnie najwygodniejsze
    • sosna118 Re: Ubranie robocze 30.09.15, 22:01
      Hurtownia sprzedaje tanią odzież ochronna, rękawice tanio i solidnie, polecam bezpieczenstwo-bhp.pl/
    • jadcka Re: Ubranie robocze 07.10.15, 09:02
      Wpisuję frazę : "odzież robocza wrocław" w wyszukiwarkę i jest masa sklepów. Polecacie, któryś?
    • robert_walach Re: Ubranie robocze 09.02.16, 13:31
      Również zapraszam ale na vertor.pl ubrania robocze mamy w doskonałych cenach i na każdy rozmiar
    • elektyk Re: Ubranie robocze 16.05.16, 13:17
      Nie wiem jak to w Warszawie wygląda ale u nas w firmie kupujemy ubrania robocze przez sklep internetowy muntech24. Mamy już od lat ubrania od nich, są sprawdzone a dostawca idzie na rękę; jak trzeba coś wymienić bo np rozmiar nie pasuje to nie robią z tym problemów. Jakość wysoka, mi.in. odzież marki BETA.
    • pbrzdek Re: Ubranie robocze 25.05.16, 12:13
      Polecam jeżeli jesteś z Warmii i mazur sieć hurtowni bhp-nord.pl mają oddziały w Olsztynie, Kętrzynie i Ełku mają naprawdę duży asortyment przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Możesz też sprawdzić co mają w ofercie na stronie www.bhp-nord.pl
      • 1-buc Re: Ubranie robocze 25.05.16, 13:58
        Tak, k.... z pewnością wszyscy tu są z Warmii i Mazur. Tylko przez debilizm trafili na Forum Warszawa
    • kociaczek456 Re: Ubranie robocze 14.11.17, 08:45
      A wiecie, że pracodawcy, który nie wyposaży pracownika w specjalną odzież ochronna grożą kary? Warto znać swoje prawa jako pracownika i wiedzieć jaka odzież do jakiej pracy, a to akurat jest opisane w artykule: mangopress.pl/artykuly-bhp-ktorych-potrzebuje-produkcja-budownictwo-przemysl/ - takie artykuły jak kaski do pracy na wysokościach, maski, rękawice to podstawa pracy w przemyśle, na budowie czy produkcji.
    • beata_berta Re: Ubranie robocze 24.03.18, 20:34
      Ubrania robocze berufsbekleidung-wuppertal.de/Spodnie-Robocze:::3.html?language=pl
    • anna.szprotka Re: Ubranie robocze 26.03.19, 11:49
      Ja bym zamówiła przez internet - wychodzi tanieje, szczególnie, jeżeli nie kupujesz hurtowo. Zobacz sobie sklep Protego - jak u nich zamawiałam rękawice robocze antywibracyjne i nakrapiane głównie, ale też buty i kombinezony - jestem zadowolona. Spoko też mają podobno koszule flanelowe, koleżanka mi mówiła. Jakbym miała ponownie zamówić to u nich, tylko ciut wsześniej, bo trochę czekałam na przesyłkę.
    • Gość: maciek Re: Ubranie robocze IP: *.43.127.227.ipv4.supernova.orange.pl 10.02.20, 14:11
      nam firma zamawiala Odzież roboczą z ravena
    • Gość: memire Re: Ubranie robocze IP: 185.97.16.* 09.06.20, 11:16
      Hurtowni jest wiele, niemniej polecam szukać raczej w tych internetowych. Wybór jest znacznie wiekszy, Zarówno jesli chodzi o producentów jak rowniez jeśli chodzi o rozmiary. Dobór odpowiedniego rozmiaru dla pracownika jest wazny bo pracownikowi wygodniej będzie się pracowało w dobrze dobranym ubraniu. Dobrze jest oczywiście odpowiednio wcześniej skonsultować ubrania z pracownikiem.

Polecam skontaktować się z nimi:
      www.ferpol.pl

Zamawiałem u nich ubrania dla firmy z ubraniami roboczymi.
      • marekkowal Re: Ubranie robocze 14.01.22, 09:23
        Zanim zakupy to warto trochę się zaznajomić z tematem. Jeśli ktoś zaczyna swój własny biznes i nie wie zbytnio co kupić itd to polecam przejrzeć, Tekst linku, a dopiero później przejść do zakupów
    • Gość: gosc Re: Ubranie robocze IP: *.43.176.62.ipv4.supernova.orange.pl 15.07.20, 13:55
      Ubrania robocze z nadrukiem przydaja sie do firm i dla wiekszych ekip zeby rozróżnić pozniej ktore ubrania są czyje
    • karolkarol90 Re: Ubranie robocze 07.04.22, 18:54
      Polecam zamówić online, zawsze to taniej, a dodatkowo są mega zniżki. Ja zawsze zamawiam stąd: pro-materials.pl/ :)
    • Gość: Władek Re: Ubranie robocze IP: *.centertel.pl 18.09.22, 20:04
      Ja polecam www.odziezroboczaibhp.pl. Wszystko są w stanie załatwić i sprowadzic, a prócz tego robią mi hafty. Kiedyś zamówiłem nadruki i też byłem zadowolony. Firma pod Wrocławiem wiec ma nizsze ceny a wszystko mozna załatwic online.
    • adrianwladek Re: Ubranie robocze 18.09.22, 20:18
      Ja polecam sklep spod Wrocławia. Mają niższe ceny i bogaty asortyment, a dodatkowo zrobili mi hafty. Wcześniej zamawiałem też nadruki i też są ok. www.odziezroboczaibhp.pl mają dużą ilość marek, nie wszystko w sklepie warto napisać maila, oferte wysyłają w ten sam dzień.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka