droga2 22.03.06, 19:43 Jak w temacie? Z którego dworca jest najłatwiejszy dojazd. I jak możecie napiszcie prosze jak dojechać z zachodniej i centralnej. ul. Fosa jest na Mokotowie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
umfana Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:47 spytaj taksówkarza... do kosza! Odpowiedz Link Zgłoś
droga2 Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:50 mam na mysli autobusy, tramwaje, metro Odpowiedz Link Zgłoś
instytut_walki_z_maniactwem Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:53 Najszybciej uzyskasz odpowiedz na forum komunikacja: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=484 Za chwilke watek usuwam. Odpowiedz Link Zgłoś
umfana pytanko do admina 22.03.06, 19:56 ... na fotce w wizytówce jesteś pacjentem? ;o))) Odpowiedz Link Zgłoś
instytut_walki_z_maniactwem Re: pytanko do admina 22.03.06, 19:58 To wspomnienie mojej odmiany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Prosba do Adminow IP: *.acn.waw.pl 22.03.06, 19:57 uzyj tego-tam sa wszystkie mozliwe warianty dojazdu www.ztm.waw.pl/wyszuk.php a teraz wyzej wzmiankowana prosba:czy nie mozna przyszpilic watku zatytulowanego np.zanim zapytasz o droge ,przeczytaj ten watek? w watku tym bylby powyzszy link i krotki opis jak z tego cuda korzystac. Bo wiecie,skoro nawet osoba tak skrajnie zyczliwa jak Umfana stracila cierpliwosc... Odpowiedz Link Zgłoś
instytut_walki_z_maniactwem Re: Prosba do Adminow 22.03.06, 20:15 Mysle, ze jakies konsylium powinno sie zebrac :). Moim zdaniem, generalnie powinien byc krotki spis FAQ. Po ukryciu komunikacji w "tematycznych" glownie tutaj spadaja pytania o droge. Mialbym wiecej propozycji do watku "zanim zapytasz". Na przyklad: Jesli zauwazyles psia kupe, sprawdz czy nie sa prowadzone juz cztery dyskusje na ten temat. Swoja droga, jesli forumowicz nie jest w stanie zadac pytania googlom, to czy bedzie czytal watek "zanim zapytasz"? Po tylu opiniach, chyba nie bede usuwal tego watku. Niech spadnie w sposob naturalny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etka Odpowiedź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:22 Do kixx i innych nerwowych. Jak tacy jesteście nerwowi, to się trzeba leczyć i to od zaraz. ----------------------------------------------- A teraz na temat: Z Dw.Wsch. PKP 166 - przejeżdza obok ul. Fosa Z Centrum 501 do Dolnej i w 166 do Nowoursynowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:57 Zarówno z Dworca Zachodniego, jak i Centralnego bezpośredniego autobusu nie ma. Jest 166 ze Wschodniego ale to długa trasa zahaczająca przy okazji o Powiśle i Trakt Królewski. Moim zdaniem najlepiej dojśc od Centralnego do metra i podjechac nim do stacji Służew a stamtąd albo przejść te 5-6 przystanków (wbrew pozorom sa bardzo czesto poustwiane i stojąc na jednym widac już następny) albo podjechać autobusem np 117, 141 lub 189. 117 jeździ z centrum ale trzeba do niego podejść taki sam kawałek jak do metra a ma on pokręconą trasę po Mokotowie i jazda zabierze znacznie więcej czasu. Proponuję kupić bilet całodobowy (ważny 24 godziny od skasowania we wszystkich tramwajach, autobusach i metrze). Kosztuje on 7,20zł (tyl co trzy bilety zwykłe jednorazowe po 2,40) a daje możliwość nieograniczonej liczby przesiadek i pozwala nawet podróżowac nocnymi. Uwaga. W Warszawie nie płaci się za przewóz bagażu. Wobec tego za walizkę czy plecak nie trzeba kasowac dodatkowego biletu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:00 Oto odpowiedź godna sympatyka PiS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 20:03 Gość portalu: gizmo napisał(a): > Oto odpowiedź godna sympatyka PiS-u. Gizmo a to do mnie było??? Jeśli tak to uprzejmie informuję, że bardzo się mylisz i to bardzo:)) ale masz do Swojej opinii pełne prawo. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:19 Wielokrotnie dawałeś dowody solidarności z solidarnymi Polakami. Już niedługo zwalczymy Układ i nie będziesz się musiał bać swojego politycznego wyboru! Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 20:30 Gość portalu: gizmo napisał(a): > Wielokrotnie dawałeś dowody solidarności z solidarnymi Polakami. Już niedługo > zwalczymy Układ i nie będziesz się musiał bać swojego politycznego wyboru! Mówiąc szczerze to nie wiem o co Tobie chodzi:) Mam jednak nadzieję, iż bawisz się tak samo dobrze jak ja:) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:02 Kolego, wytrzymaj jeszcze trochę. Układ już drży w posadach! Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 21:11 Gość portalu: gizmo napisał(a): > Kolego, wytrzymaj jeszcze trochę. Układ już drży w posadach! :) Nie emocjonuje mnie to:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:27 Brawo! A więc powstrzymuj emocje i bądź solidarny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etka Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:23 Z Dw.Wsch. PKP 166 - przejeżdza obok ul. Fosa Z Centrum 501 do Dolnej i w 166 do Nowoursynowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alka Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:32 Z Dworca Zachodniego najlepiej 136 do ul. Tasmowej i tam przesiadka w 189 do przystanku Nowoursynowska - w pobliżu jest ulica Fosy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dociekliwy Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.chello.pl 22.03.06, 22:16 A kto to był Fos ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiedząca Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.chello.pl 22.03.06, 22:23 Fos to jest ten co kąpie się w fosie - nie wiedziałeś :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corgan ponieważ to moje rewiry to powiem tak :) IP: *.chello.pl 22.03.06, 23:47 Moim zdaniem bez przesiadek może być albo 501 albo 117 spod Centralnego albo 166 ze Wschodniego. - 501 wsiadasz przy Centralnym w kierunku na Stegny. Przystanek jest po tej stronie gdzie jest Marriott. Jedziesz do samego konca na petlę w Stegnach. Stamtąd na ul Fosa masz 10 minut pieszo wzdłuż takiej wielkiej 2 pasmówki. Fosa jest za skrzyżowaniem z Wilanowską i ciągnie sie w górę koło takiego starego kościoła. 501 kursuje mniej wiecej co 15 minut. - 117 ze skrzyżowania Marszałkowska/Jerozolimskie spod Cepelii. Bus troche będzie kręcił po Mokotowie ale dojedziesz na miejsce bezpośrednio. - 166 - no to juz bezpośrenio spod pętli na Wschodnim. Nie wiem jak długo jedzie bo nigdy nim nie jechałem. Jakbyś jechała 117 albo 166 wysiądź na przystanku "Nowoursynowska". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corgan Re: ponieważ to moje rewiry to powiem tak :) IP: *.chello.pl 22.03.06, 23:55 i opcja 4, chyba najszybsza: - z Centralnego na pieszo lub 1 przystanek tramwajem do Metra Centrum - w metrze wysiadka na stacji Służew; - idż do wyjścia przy Wałbrzyskiej na przystanek po tej stronie ulicy gdzie jest Centrum Land; Land masz miec po lewej stronie a przystanek po prawej; przy przystanku jest gimnazjum ogrodzone wysokim płotem - tam w kierunku na Stegny/Ursynów masz 117, 189, 193, 141, 401 - wysiadka na przystanku Nowoursynowska za 2-pasmówką skrzyzowanie Dolina Słuzewiecka i Nowoursynowska. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Uwazam, ze nikt przyzwoity 23.03.06, 00:02 nie moze miec interesu na ulicy, do ktorej dojazd jest tak skomplikowany. Odpowiedz Link Zgłoś
corgan1 tam jest coś; nie jest tak ze tam nie ma nic 23.03.06, 00:08 jest kościół sw Katarzyny, jest cmentarz, jest pomnik pomordowanych na wschodzie, jest jakiś bar z neonem Heinekenn, jest chyba zakład pogrzebowy, jest w willach pare firm i wszędobylskie psie kupy Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Aaaa, to tam 23.03.06, 00:35 Kosciol Sw. Katarzyny i ciekawie zrobiony pomnik pomordowanych przez Sowietow znam doskonale. Nie kojarzylem jedynie, ze to przy Fosie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fosa Re: Aaaa, to tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 08:59 Mieszkam tam niedaleko. Piękna okolica! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corgan masz trochę ruchu za oknem, za to ładny strumyk IP: *.chello.pl 24.03.06, 00:41 cię podmywa podczas ulewy :)) Odpowiedz Link Zgłoś