Dodaj do ulubionych

Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA?

22.03.06, 19:43
Jak w temacie? Z którego dworca jest najłatwiejszy dojazd.

I jak możecie napiszcie prosze jak dojechać z zachodniej i centralnej.

ul. Fosa jest na Mokotowie...
Obserwuj wątek
    • umfana Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:47
      spytaj taksówkarza...
      do kosza!
      • droga2 Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:50
        mam na mysli autobusy, tramwaje, metro
        • instytut_walki_z_maniactwem Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:53
          Najszybciej uzyskasz odpowiedz na forum komunikacja:
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=484
          Za chwilke watek usuwam.
          • umfana pytanko do admina 22.03.06, 19:56
            ... na fotce w wizytówce jesteś pacjentem?
            ;o)))
            • instytut_walki_z_maniactwem Re: pytanko do admina 22.03.06, 19:58
              To wspomnienie mojej odmiany.
        • Gość: kixx Prosba do Adminow IP: *.acn.waw.pl 22.03.06, 19:57
          uzyj tego-tam sa wszystkie mozliwe warianty dojazdu
          www.ztm.waw.pl/wyszuk.php
          a teraz wyzej wzmiankowana prosba:czy nie mozna przyszpilic watku
          zatytulowanego np.zanim zapytasz o droge ,przeczytaj ten watek?
          w watku tym bylby powyzszy link i krotki opis jak z tego cuda korzystac.
          Bo wiecie,skoro nawet osoba tak skrajnie zyczliwa jak Umfana stracila
          cierpliwosc...
          • instytut_walki_z_maniactwem Re: Prosba do Adminow 22.03.06, 20:15
            Mysle, ze jakies konsylium powinno sie zebrac :). Moim zdaniem, generalnie
            powinien byc krotki spis FAQ. Po ukryciu komunikacji w "tematycznych" glownie
            tutaj spadaja pytania o droge.
            Mialbym wiecej propozycji do watku "zanim zapytasz". Na przyklad: Jesli
            zauwazyles psia kupe, sprawdz czy nie sa prowadzone juz cztery dyskusje na ten
            temat.

            Swoja droga, jesli forumowicz nie jest w stanie zadac pytania googlom, to czy
            bedzie czytal watek "zanim zapytasz"?

            Po tylu opiniach, chyba nie bede usuwal tego watku. Niech spadnie w sposob
            naturalny.
          • Gość: etka Odpowiedź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:22
            Do kixx i innych nerwowych.
            Jak tacy jesteście nerwowi, to się trzeba leczyć i to od zaraz.

            -----------------------------------------------
            A teraz na temat:

            Z Dw.Wsch. PKP 166 - przejeżdza obok ul. Fosa
            Z Centrum 501 do Dolnej i w 166 do Nowoursynowskiej
        • d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 19:57
          Zarówno z Dworca Zachodniego, jak i Centralnego bezpośredniego autobusu nie ma.
          Jest 166 ze Wschodniego ale to długa trasa zahaczająca przy okazji o Powiśle i
          Trakt Królewski.
          Moim zdaniem najlepiej dojśc od Centralnego do metra i podjechac nim do stacji
          Służew a stamtąd albo przejść te 5-6 przystanków (wbrew pozorom sa bardzo
          czesto poustwiane i stojąc na jednym widac już następny) albo podjechać
          autobusem np 117, 141 lub 189. 117 jeździ z centrum ale trzeba do niego podejść
          taki sam kawałek jak do metra a ma on pokręconą trasę po Mokotowie i jazda
          zabierze znacznie więcej czasu.
          Proponuję kupić bilet całodobowy (ważny 24 godziny od skasowania we wszystkich
          tramwajach, autobusach i metrze). Kosztuje on 7,20zł (tyl co trzy bilety zwykłe
          jednorazowe po 2,40) a daje możliwość nieograniczonej liczby przesiadek i
          pozwala nawet podróżowac nocnymi.
          Uwaga. W Warszawie nie płaci się za przewóz bagażu. Wobec tego za walizkę czy
          plecak nie trzeba kasowac dodatkowego biletu.
          • Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:00
            Oto odpowiedź godna sympatyka PiS-u.
            • d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 20:03
              Gość portalu: gizmo napisał(a):

              > Oto odpowiedź godna sympatyka PiS-u.

              Gizmo a to do mnie było???
              Jeśli tak to uprzejmie informuję, że bardzo się mylisz i to bardzo:)) ale masz
              do Swojej opinii pełne prawo.
              Pozdrawiam :)
              • Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:19
                Wielokrotnie dawałeś dowody solidarności z solidarnymi Polakami. Już niedługo
                zwalczymy Układ i nie będziesz się musiał bać swojego politycznego wyboru!
                • d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 20:30
                  Gość portalu: gizmo napisał(a):

                  > Wielokrotnie dawałeś dowody solidarności z solidarnymi Polakami. Już niedługo
                  > zwalczymy Układ i nie będziesz się musiał bać swojego politycznego wyboru!

                  Mówiąc szczerze to nie wiem o co Tobie chodzi:)
                  Mam jednak nadzieję, iż bawisz się tak samo dobrze jak ja:)
                  Pozdrawiam:)
                  • Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:02
                    Kolego, wytrzymaj jeszcze trochę. Układ już drży w posadach!
                    • d.z Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? 22.03.06, 21:11
                      Gość portalu: gizmo napisał(a):

                      > Kolego, wytrzymaj jeszcze trochę. Układ już drży w posadach!
                      :)
                      Nie emocjonuje mnie to:)
                      • Gość: gizmo Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:27
                        Brawo! A więc powstrzymuj emocje i bądź solidarny!
    • Gość: etka Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:23
      Z Dw.Wsch. PKP 166 - przejeżdza obok ul. Fosa
      Z Centrum 501 do Dolnej i w 166 do Nowoursynowskiej
      • Gość: alka Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:32
        Z Dworca Zachodniego najlepiej 136 do ul. Tasmowej i tam przesiadka w 189
        do przystanku Nowoursynowska - w pobliżu jest ulica Fosy.
        • Gość: Dociekliwy Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.chello.pl 22.03.06, 22:16
          A kto to był Fos ?
          • Gość: wiedząca Re: Jak dojechać z dworca na ulicę FOSA? IP: *.chello.pl 22.03.06, 22:23
            Fos to jest ten co kąpie się w fosie - nie wiedziałeś :)))
    • Gość: corgan ponieważ to moje rewiry to powiem tak :) IP: *.chello.pl 22.03.06, 23:47
      Moim zdaniem bez przesiadek może być albo 501 albo 117 spod Centralnego albo
      166 ze Wschodniego.
      - 501 wsiadasz przy Centralnym w kierunku na Stegny. Przystanek jest po tej
      stronie gdzie jest Marriott. Jedziesz do samego konca na petlę w Stegnach.
      Stamtąd na ul Fosa masz 10 minut pieszo wzdłuż takiej wielkiej 2 pasmówki. Fosa
      jest za skrzyżowaniem z Wilanowską i ciągnie sie w górę koło takiego starego
      kościoła. 501 kursuje mniej wiecej co 15 minut.

      - 117 ze skrzyżowania Marszałkowska/Jerozolimskie spod Cepelii. Bus troche
      będzie kręcił po Mokotowie ale dojedziesz na miejsce bezpośrednio.

      - 166 - no to juz bezpośrenio spod pętli na Wschodnim. Nie wiem jak długo
      jedzie bo nigdy nim nie jechałem.

      Jakbyś jechała 117 albo 166 wysiądź na przystanku "Nowoursynowska".
      • Gość: corgan Re: ponieważ to moje rewiry to powiem tak :) IP: *.chello.pl 22.03.06, 23:55
        i opcja 4, chyba najszybsza:
        - z Centralnego na pieszo lub 1 przystanek tramwajem do Metra Centrum
        - w metrze wysiadka na stacji Służew;
        - idż do wyjścia przy Wałbrzyskiej na przystanek po tej stronie ulicy gdzie
        jest Centrum Land; Land masz miec po lewej stronie a przystanek po prawej; przy
        przystanku jest gimnazjum ogrodzone wysokim płotem
        - tam w kierunku na Stegny/Ursynów masz 117, 189, 193, 141, 401
        - wysiadka na przystanku Nowoursynowska za 2-pasmówką skrzyzowanie Dolina
        Słuzewiecka i Nowoursynowska.
    • sceptyk Uwazam, ze nikt przyzwoity 23.03.06, 00:02
      nie moze miec interesu na ulicy, do ktorej dojazd jest tak skomplikowany.
      • corgan1 tam jest coś; nie jest tak ze tam nie ma nic 23.03.06, 00:08
        jest kościół sw Katarzyny, jest cmentarz, jest pomnik pomordowanych na
        wschodzie, jest jakiś bar z neonem Heinekenn, jest chyba zakład pogrzebowy,
        jest w willach pare firm

        i wszędobylskie psie kupy
        • sceptyk Aaaa, to tam 23.03.06, 00:35
          Kosciol Sw. Katarzyny i ciekawie zrobiony pomnik pomordowanych przez Sowietow
          znam doskonale. Nie kojarzylem jedynie, ze to przy Fosie.
          • Gość: Fosa Re: Aaaa, to tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 08:59
            Mieszkam tam niedaleko. Piękna okolica!
            • Gość: corgan masz trochę ruchu za oknem, za to ładny strumyk IP: *.chello.pl 24.03.06, 00:41
              cię podmywa podczas ulewy :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka