yawokim
22.12.02, 01:15
przesylka ktora miala isc 1 dzien do wloch
szla 11 tak jedenascie dni.
sprawa sie rypla a chodzilo o cos naprawde naprawde
waznego i chodzilo o czas.
zreszta to cudo kosztuje troche.
czy to u nich tak w zwyczaju czy na zasadzie wyjatku?
tak czy siak HWD pocztexowi z mojej strony.