krzad 27.04.06, 12:22 Coś sie wczoraj czarnodymiło po południu na Augustówce lub okolicach. Ktoś cos wie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
warzaw_bike_killerz Re: pożar alboco? 27.04.06, 13:09 Przedwczoraj tez sie dymilo. Albo wysiedlaja, albo rolnicy swoje pola pala, mordujac przy okazji miliony zwierzat. Aby uprawiac rosliny.. Odpowiedz Link Zgłoś