Dodaj do ulubionych

pożar alboco?

27.04.06, 12:22
Coś sie wczoraj czarnodymiło po południu na Augustówce lub okolicach. Ktoś
cos wie?
Obserwuj wątek
    • warzaw_bike_killerz Re: pożar alboco? 27.04.06, 13:09
      Przedwczoraj tez sie dymilo. Albo wysiedlaja, albo rolnicy swoje pola pala,
      mordujac przy okazji miliony zwierzat. Aby uprawiac rosliny..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka