Dodaj do ulubionych

Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zalesi...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 07:51
Obojetne,co się zarzuca Piskorskiemu, to w czasie jego prezydentury w
Warszawie były inwestycje z sensem, a nie jak teraz.
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Bo był na prowizji? :) 21.10.06, 08:45
      Takie wynagrodzenie zawsze motywuje i lepsze to niż bezczynność Kaczki przez 3 lata, byle tylko nie dać podstaw do żadnej afery.

      A miasto potrzebuje inwestycji.
      • Gość: trop Re: Bo był na prowizji? :) IP: *.aster.pl 21.10.06, 08:57
        Polska taki kraj, że jak raz Piskorskiemu przypiął przy pomocy mediów Kaczyński
        rolę łapówkarza to nie ważne jakie by nie były fakty to i tak zostanie już na
        zawsze łapówkarzem w oczach Polaków.
        • Gość: lulu Re: Bo był na prowizji? :) IP: *.knc.pl 21.10.06, 09:09
          ty chyba nie mieszkasz w warszawie. juz za czasów pawełka sporo plotkowano o
          lewej kasie. i to nie kaczor mu przypiął taką etykietę. Sam sobie przypiął.
          • Gość: bigos Piskorski - 2 mosty, tunel w centrum ktoDal wiece? IP: *.chello.pl 21.10.06, 10:22
            mieli go spuszkowac za walki. gadaj o tym od 6 lat. i co? ps. wole 7 stacji
            metra na przekrecie niz zeby kasa szla na zasilki i pomoce socjalne.
          • nessuno Ma tupet ta szuja Piskorek 21.10.06, 13:49
            Przecież ten aferzysta i przekręciarz już powinien gnić w pierdlu za swoje
            malwersacje.Mam nadzieję, że znajdzie się sposób i paragraf na tego buraka.
            • Gość: powiedz_to_koniowi Gdyby były dowody... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 23:14
              Gdyby były dowody, to by siedział - ale nie ma więc nie siedzi.

              Zgadzam się z pierwszym postem - przynajmniej za niego zbudowali dwa mosty !
              Widać że jak się chce to można wiele rzeczy szybko zrobić. Tylko po szybkiej
              robocie zostaje trochę bałaganu.

              A teraz PIS wyciąga ten bałagan z kontekstu. Pierwsze co zrobili to do
              wszystkich urzędów i spółek Skarbu Państwa wpuścili swoich śledczych (a nie
              jakichś niezależnych audytorów lub NIK) żeby znaleźć jak najwięcej
              kompromitujących lub "kompromitujących" materiałów. Coś tam znaleźli, albo nie
              znaleźli, złożyli sprawy do prokuratury, poprosili prokuratorów żeby się nie
              spieszyli z postępowaniem - i teraz od 5 lat mogą mówić: "ten?!? ależ on nie
              jest wiarygodny! on ma sprawę w prokuraturze!"

              A sami zaślepieni wszystkimi tymi kwitami nic nie robią, bo jak powszechnie
              wiadomo - jak nic nie robisz to się przynajmniej nie pomylisz. Oni wiedzą jak
              chamsko postępują z innymi, to boją się żeby sami nie stali się ofiarami
              takiego ataku. Na PiS nie będzie żadnych kwitów bo oni każdy dokument oglądają
              5 razy, przetarg na most północny będą robić 3 razy, żeby tylko nikt później
              ich o nic nie oskarżył.

              Tak wyglądają rządy paranoików. Wyborcy PiSu mogą sobie pogratulować.
              Tak samo będzie z Kaziem :(
      • Gość: ?!!! To ten złodziej jeszcze nie siedzi??? IP: *.chello.pl 21.10.06, 19:17
        SKANDAL!!!
        • Gość: syrenka wwska Re: To ten złodziej jeszcze nie siedzi??? IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:50
          a co ci ukradl????i czemu jeszcze zlodziejstwa nie zglosiles do
          prokuratury????????spiesz sie, bo sie prokurator rozmysli i przedawni sprawe
    • Gość: warszawiak Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.persious.com 21.10.06, 10:56
      > w Warszawie były inwestycje z sensem

      Jak na przykład tunel za 200mln przeprowadzony równolegle pod jezdnią...
      • Gość: kk Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.elartnet.pl 21.10.06, 11:25
        Pojedź do ukochanych przez rodaków Stanów a zrozumiesz (byc moze) logike budowy
        tuneli wzdłuz (pod) istniejących tras naziemnych.
        PS. a ten tunel jest po prostu za krótki - powinien kończyc sie za Mostem
        Gdańskim a z drugiej strony za ul. Ludną.
        • Gość: hahaha Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:52
          no ale nie Piskorski przeciez budowal ten tunel kretynie!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: gulgul Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 21.10.06, 12:24
      Tzn. jakie?

      Most w najgorszym możliwym miejscu? Przepłacony po wielokroć niebezpieczny tunel
      wymuszony mostem? Źle chodzący zegar na PeKiNie? Nikomu niepotrzebne
      podświetlanie mostów?

      No, przystojny był, to prawda. I tak sexi. Ach, jak on potrafił pie...ić! Aż do
      orgazmu.
      • Gość: bigos Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 21.10.06, 15:22
        podswietlenie mostów wyglada super. Dzieki tunelowi jest ładny skwer. w
        centrach na całym swiecie sie tak robi. który most jest niepotrzebny?
        Swietokrzyski czy siekierkowski? z kazdego korzysta wielu warszawiaków. a co do
        zegara - moze komisarz by go chociaz wyregulowal.
        • Gość: gulgul Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 22.10.06, 10:02
          > podswietlenie mostów wyglada super.

          Powiedzmy. Zależy jakie kto ma poczucie estetyki. Ale tak w ogóle - to po co?
          Całkowicie zbędny ekspens i marnotrawstwo pieniedzy publicznych.

          > Dzieki tunelowi jest ładny skwer.

          ???? Bez komentarza.

          > który most jest niepotrzebny?

          Świętokrzyski. W tym miejscu. Od początku był niepotrzebny. Za te pieniądze
          można byłoby wybudować dwa mosty w innych miejscach, znacznie bardziej
          odpowiednich. A siekierkowski nie jest zasługą Piskorskiego...

          a co do
          >
          > zegara - moze komisarz by go chociaz wyregulowal.

          Tego zegara nie da się wyregulować. Od początku. Jedyna rada to zdemontować i
          założyć całkowicie mechanizm. Kwintesencja całych rządów Piskorza. :D
          • Gość: bruner Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 22.10.06, 10:20
            Ty zamiast mostów bys kładki zrobił. tanio wyjdzie i bez niepotrzebnych
            kosztów. totalny brak rozmachu i wizji. jestesmy stolica duzego kraju w europie
            to podswietlamy mosty. wybierz sie nawet do budapesztu to zobaczysz jak
            podswietlenia wygladaja. ps. swietokrzyski mi jest potrzebny. jezdze nim do
            pracy oraz rowerem na przejazdki. i czesto jest wykorzystywany w filmach,
            reklamach i teledyskach. Twój Prezio co zrobil niepotrzebnego? nawet nie ma co
            oceniac. bo nic nie zrobił
          • dorsai68 Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale 22.10.06, 11:16
            > > który most jest niepotrzebny?
            >
            > Świętokrzyski. W tym miejscu. Od początku był niepotrzebny.

            Niepotrzebny, komu? Tobie? Podejrzewam, że tysiące warszawiaków korzystających codziennie z tej przeprawy mają inne zdanie.
            • Gość: gulgul Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:30
              Skoro już jest, to i się z niego korzysta. Naturalne, nie?
              A że przy okazji totalny chaos w Śródmieściu, brak dróg dojazdowych (bo niby
              gdzie?), o tunelu za drugie tyle nie wspomnę - to tylko się z tego cieszyć?
              Zła lokalizacja spowodowała, że za cenę tego mostu można byłoby spokojnie
              wybudować co najmniej dwa inne - tyle, że w sensowniejszych miejscach.

              No, ale nie przeczę - most jest. Tyle, że to mniej więcej tak, jak we wsi
              Kampinos stoi sobie w szczerym polu zamknieta na solidną kłódkę brama na
              posesję. Nieogrodzoną.
      • Gość: syrenka wwska Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:54
        zegar to chodzi w rytm PiS-u
    • maciek20001 Ale hipokryta 21.10.06, 12:55
      --Paweł zawarł niemądrą przyjażń z Bogdanem Tyszkiewiczem i dlatego nie został
      wiceprezydentem w mojej ekipie.
      Dobre.
      Paweł Bujalski na polecenie Piskorskiego został tylko prezesem Pałacu
      Kultury / PKiN /.Poprzedniego prezesa odwołano bezpodstawnie pomimo świetnych
      wyników finansowych i dochodów jakie pałac przynosił miastu.
    • Gość: henio Piskorski więcej zrobił-niz Marcinkiewicz obieca! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 21.10.06, 16:56
      Wiecej zbudował niz Kaczor + obiecanki Marcinkiewicza i tej całej PiS-owskiej
      bandy kolesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      a te te "sprawy" jokoś kaczory nie chcą ich ujawniać - bo tam nic nie ma -
      tylko same pomowienia i obelgi...
      • maciek20001 Hmmm,,, 21.10.06, 17:55
        propagujemy model Włoski? Za aprobatą całego kraju rozwój gospodarczo
        ekonomiczny z mafijnymi strukturami w tle.
      • Gość: babette663 Re: Piskorski więcej zrobił-niz Marcinkiewicz obi IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:57
        heniu trzymam z toba ci co tak zajadle krytykuja Piskorskiego to te swinie z
        PiSu, co wszystkich podepcza po drodze aby dorwac sie do koryta
        • Gość: xxx syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.acn.waw.pl 21.10.06, 23:07
          Czy te wszystkie wpisy z Belgii pochodzą od rodzinki Piskorskiego, siedzącej w
          Brukseli na "unijnym stypendium"?
          • Gość: syrenka wwska Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.teledisnet.be 22.10.06, 02:16
            Autor: Gość: xxx IP: *.acn.waw.pl
            Data: 21.10.06, 23:07 + dodaj do ulubionych wątków

            skasujcie post

            + odpowiedz

            --------------------------------------------------------------------------------
            Czy te wszystkie wpisy z Belgii pochodzą od rodzinki Piskorskiego, siedzącej w
            Brukseli na "unijnym stypendium"?

            Odpowiadam choc nie musze:
            urodzona, wychowana, edukowana w Wwie, za idee, pragnienie prawdy, milosc do
            ojczyzny, ktorej oddam wszystko nie zadajac nic w zamian, "wykorzeniona" z
            mojego domu-Polski w ciagu 24 godzin do Belgii w 1981 r.z 7-letnim dzieckiem
            pod pacha, przez swoich!!!!!!
            Pomimo 25 lat pracy ponad sily, "przymusu" zmiany myslenia, nauczenia sie
            obcego trybu zycia, mentalnosci i jezyka, nigdynie zapomnialam skad pochodze i
            gdzie moje prawdziwe korzenie, i nie siedze na "unijnym stypendium" ani nie
            tapetuje mieszkania dolarami, nie znam Piskorskiego osobiscie, ale od lat
            ogladam polska TV+-5godz dziennie, czytam polskie gazety,i wiem co Piskorski
            zrobil dla mojego miasta kiedy byl prez.Wwy i nie PLUJE na Polske jak 90%
            uczestnikow na forum GW,bo ptak co sra we wlasne gniazdo, zasluguje na urwanie
            lba
            • Gość: gulgul Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.chello.pl 22.10.06, 10:06
              Skoro Łaskawa Pani od 25 lat mieszka za granicą, niech się łaskawie nie
              wypowiada na tematy warszawskie. Chyba, że historyczne - co najmniej sprzed 25 lat.

              Szczególnie jeżeli się ogląda TV 5 godzin dziennie - każdy psychiatra potwierdzi
              stopień odmóżdżenia po takiej dawce papki propagandowej przemieszanej z telenowelą.

              Reszta bez komentarza.
              • babette663 Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 22.10.06, 13:18
                Gość portalu: gulgul napisał(a):

                > Skoro Łaskawa Pani od 25 lat mieszka za granicą, niech się łaskawie nie
                > wypowiada na tematy warszawskie. Chyba, że historyczne - co najmniej sprzed
                25
                > lat.
                >
                > Szczególnie jeżeli się ogląda TV 5 godzin dziennie - każdy psychiatra
                potwierdz
                > i
                > stopień odmóżdżenia po takiej dawce papki propagandowej przemieszanej z
                telenow
                > elą.
                >
                > Reszta bez komentarza.

                ta "zagranica" to dla takich ludzi jak ja to samo co wyjechalabym z Wwy do
                Olsztyna, a kazdy kto na przyklad wyszedl z domu kilka godzin lubi wiedziec co
                sie w jego domu dzieje, telewizje sie oglada nie po to zeby sie zywic jak
                makaronem wszystko co sie slyszy , tylko po to by zmusic mozg do analiz i
                myslenia, a Polska jest tak sama moja jak i twoja, certyfikaty na zakup gwiazd
                ludzie kupuja przez internet, ale Ojczyzny jeszcze nie dziela na parcele, i nie
                majac harakteru "odwetowca " zycze ci zeby chodz raz w twoim zyciu komornik
                wyrzucil cie z twojego domu, to zrozumiesz o co mi chodzilo, a elektroszoku,
                przynajmniej narazie jeszcze nie potrzebuje,a skoro dla tobie podobnych
                prof.Bartoszewski juz nie jest autorytetem to nie bede sie wysilac, zebys
                zrozumial cokolwiek, najlepszy dowod, ze dno zostalo juz osiagniete jak to mowi
                powyzszy artykul pana Kurskiego
                • Gość: gulgul Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:41
                  Sorry, ale 5 godzin dziennie przed TV każdego odmóżdży - jak zresztą widać. Kto
                  próbuje analizować papkę telewizyjną (ROTFL) wpadnie w schizofrenię w tempie
                  przyspieszonym.

                  Totalny bełkot nie na temat - i co ma do tego Bartoszewski??? A propos
                  autorytetów - sporo takich było. Np. ks. Czajkowski. Ten to był autorytet jak
                  się patrzy...

                  Oczywiście przykro mi, ze cię komornik z domu wyrzucił - tylko w zasadzie, o ile
                  wiem, zazwyczaj wyrzuca się tych, którzy nie płacą swoich długów czyli po prostu
                  kradną. A w 1981, o ile pamiętam (a pmięć mam dobrą od 45 lat) było podobnie.
            • Gość: Warszawianka Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 16:07
              Zgadzam się z Tobą Syrenko. Tyle obiektów, ile powstało za prezydentury Pana
              Piskorskiego nie było w Warszawie i nie będzie. Bardzo zmieniło się miasto za
              jego szefowania. A te osoby, które tak obrzydliwie piszą o nim to albo straszni
              zazdrośnicy lub przeciwnicy. Tak krytykujecie te mosty, a ja wracam nimi z
              działki i moi znajomi też i jesteśmy nimi zachwyceni oraz bardzo zadowoleni.
              Przede wszystkim to tym młodym ludziom niczego nie udowodniono, nawet nie
              wiedzą za co zostali wyrzuceni. Taki Pan Potapowicz, którego wszyscy lubią. Tak
              się angażuje w pracę, a tu nagle boom i go nie ma. Nie ma sprawiedliwości nawet
              we własnej partii. To jest wstrętne jak ktoś jest lojalny wobec swojego szefa,
              to się krytykuje. I innych partiach jest dużo gorzej i nikogo nie wyrzucają.
          • Gość: syrenka wwska Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.teledisnet.be 22.10.06, 02:23
            I jeszcze jedno - ci co siedza "na unijnych posadach czy stypendiach" to moze i
            niektorzy po znajomosci, ale to ludzie co maja olej w glowie a nie trociny,
            kretynow i pajacow nikt nie trzyma na sile na takich szybko sie poznaja.
    • Gość: syrenka wwska Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:47
      komentowany artykuł »
      Autor: Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
      Data: 21.10.06, 07:51 + dodaj do ulubionych wątków

      skasujcie post

      + odpowiedz

      --------------------------------------------------------------------------------
      Obojetne,co się zarzuca Piskorskiemu, to w czasie jego prezydentury w
      Warszawie były inwestycje z sensem, a nie jak teraz.


      Tak samo uwazam jak ty, a "uklady" byly, sa i beda, bez tego nie ma swiata
      biznesu, a Kaczynscy opluja wszystkich z zawisci i zazdrosci, ze ponosili lub
      ponosza wieksze sukcesy od nich, a jak komus szczescie w zyciu dopisze to
      nalezy z nim sie razem cieszyc, ze sobie radzi lepiej od nas a nie jad jak
      zmija rozprzestrzeniac wokolo
    • Gość: Zuzanna Piskorski - Eurodeputowany Platformy Obywatelskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 15:56
      www.europarl.europa.eu/members/public/geoSearch/view.do?language=EN&id=28296
      • Gość: gulgul Re: Piskorski - Eurodeputowany Platformy Obywatel IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:41
        No i?
    • Gość: ryan Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zalesi.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 18:23
      Ufam Pawowi Piskorskiemu
    • Gość: płyń z wisłą! Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.06, 22:20
      Piskorski może nakradł, może nie nakradł, ale 2 mosty i tunel zbudował.
      A Kaczor - ZERO. Nawet gorzej niż zero, bo przez zaniedbanie remontów walą się wiadukty. A kasę i tak przeputał!
      To ja już wolę jakiś prężnie działający układ, bo po nim przynajmniej coś zostanie, na czym skorzystamy wszyscy.
      • Gość: Głos rozsądku Piskorski jak Gierek, ale lepszy od Kaczyńskiego IP: *.chello.pl 22.10.06, 22:52
        Gierek też pobudował: trasę katowicką, dużo innych dróg, przeważnie z jednym
        pasem i poboczem (gdy inni budowali autostrady), a w Warszawie - Trasę
        Łazienkowską, Wisłostradę i Dworzec Centralny. Ale poza tym wybudował
        niepotrzebną Hutę Katowice (jak Piskorski - tunel) i pozostawił po sobie
        długi. To co wybudował, kosztowało kilka razy więcej niż powinno, bo przy
        okazji partyjni dygnitarze za darmo budowali sobie/ dla swoich dzieci domy na
        działkach i drogi do nich.
        Lepiej żeby już nie było takich budowniczych Polski jak Gierek i Piskorski.

        P.S. Uważam że z dwojga złego lepszy jednak Piskorski niż
        Kaczyński/Marcinkiewicz. Ci ostatni tylko niszczą - np. przejście pod UW i
        rywalizują z LPR-em w dziedzinie ekstrawagancji słownej powiększającej chaos,
        np. chcą zmienić nazwę ulicy Marszałkowskiej. Nic nie umieją przeprowadzić,
        żadnego przetargu, a ich ludzie kolekcjonują mieszkania tak jak Piskorski i
        spółka.
        Sądzę, że zasługujemy na coś lepszego, bardziej uczciwego i sprawnego, niż
        rządy Piskorskiego i Kaczyńskiego.
        • Gość: gulgul Re: Piskorski jak Gierek, ale lepszy od Kaczyński IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:33
          Ale poza tym wybudował
          > niepotrzebną Hutę Katowice (jak Piskorski - tunel) i pozostawił po sobie
          > długi. To co wybudował, kosztowało kilka razy więcej niż powinno,

          sorry, ale tunel Piskorza był niezbędny - z powodu mostu ROTFL.

          > Sądzę, że zasługujemy na coś lepszego, bardziej uczciwego i sprawnego, niż
          > rządy Piskorskiego i Kaczyńskiego

          I o to właśnie chodzi :)
    • Gość: Kuba Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zalesi.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 08:28
      Nowej rasy biznesmen, za kieszonkowe kupił 300ha i teraz poucza .Niech zwróci
      zagrabione mieni i nie będzie taki hojrak.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka