Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 07:51 Obojetne,co się zarzuca Piskorskiemu, to w czasie jego prezydentury w Warszawie były inwestycje z sensem, a nie jak teraz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rydzyk_fizyk Bo był na prowizji? :) 21.10.06, 08:45 Takie wynagrodzenie zawsze motywuje i lepsze to niż bezczynność Kaczki przez 3 lata, byle tylko nie dać podstaw do żadnej afery. A miasto potrzebuje inwestycji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trop Re: Bo był na prowizji? :) IP: *.aster.pl 21.10.06, 08:57 Polska taki kraj, że jak raz Piskorskiemu przypiął przy pomocy mediów Kaczyński rolę łapówkarza to nie ważne jakie by nie były fakty to i tak zostanie już na zawsze łapówkarzem w oczach Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: Bo był na prowizji? :) IP: *.knc.pl 21.10.06, 09:09 ty chyba nie mieszkasz w warszawie. juz za czasów pawełka sporo plotkowano o lewej kasie. i to nie kaczor mu przypiął taką etykietę. Sam sobie przypiął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigos Piskorski - 2 mosty, tunel w centrum ktoDal wiece? IP: *.chello.pl 21.10.06, 10:22 mieli go spuszkowac za walki. gadaj o tym od 6 lat. i co? ps. wole 7 stacji metra na przekrecie niz zeby kasa szla na zasilki i pomoce socjalne. Odpowiedz Link Zgłoś
nessuno Ma tupet ta szuja Piskorek 21.10.06, 13:49 Przecież ten aferzysta i przekręciarz już powinien gnić w pierdlu za swoje malwersacje.Mam nadzieję, że znajdzie się sposób i paragraf na tego buraka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: powiedz_to_koniowi Gdyby były dowody... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 23:14 Gdyby były dowody, to by siedział - ale nie ma więc nie siedzi. Zgadzam się z pierwszym postem - przynajmniej za niego zbudowali dwa mosty ! Widać że jak się chce to można wiele rzeczy szybko zrobić. Tylko po szybkiej robocie zostaje trochę bałaganu. A teraz PIS wyciąga ten bałagan z kontekstu. Pierwsze co zrobili to do wszystkich urzędów i spółek Skarbu Państwa wpuścili swoich śledczych (a nie jakichś niezależnych audytorów lub NIK) żeby znaleźć jak najwięcej kompromitujących lub "kompromitujących" materiałów. Coś tam znaleźli, albo nie znaleźli, złożyli sprawy do prokuratury, poprosili prokuratorów żeby się nie spieszyli z postępowaniem - i teraz od 5 lat mogą mówić: "ten?!? ależ on nie jest wiarygodny! on ma sprawę w prokuraturze!" A sami zaślepieni wszystkimi tymi kwitami nic nie robią, bo jak powszechnie wiadomo - jak nic nie robisz to się przynajmniej nie pomylisz. Oni wiedzą jak chamsko postępują z innymi, to boją się żeby sami nie stali się ofiarami takiego ataku. Na PiS nie będzie żadnych kwitów bo oni każdy dokument oglądają 5 razy, przetarg na most północny będą robić 3 razy, żeby tylko nikt później ich o nic nie oskarżył. Tak wyglądają rządy paranoików. Wyborcy PiSu mogą sobie pogratulować. Tak samo będzie z Kaziem :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?!!! To ten złodziej jeszcze nie siedzi??? IP: *.chello.pl 21.10.06, 19:17 SKANDAL!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syrenka wwska Re: To ten złodziej jeszcze nie siedzi??? IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:50 a co ci ukradl????i czemu jeszcze zlodziejstwa nie zglosiles do prokuratury????????spiesz sie, bo sie prokurator rozmysli i przedawni sprawe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.persious.com 21.10.06, 10:56 > w Warszawie były inwestycje z sensem Jak na przykład tunel za 200mln przeprowadzony równolegle pod jezdnią... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.elartnet.pl 21.10.06, 11:25 Pojedź do ukochanych przez rodaków Stanów a zrozumiesz (byc moze) logike budowy tuneli wzdłuz (pod) istniejących tras naziemnych. PS. a ten tunel jest po prostu za krótki - powinien kończyc sie za Mostem Gdańskim a z drugiej strony za ul. Ludną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahaha Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:52 no ale nie Piskorski przeciez budowal ten tunel kretynie!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 21.10.06, 12:24 Tzn. jakie? Most w najgorszym możliwym miejscu? Przepłacony po wielokroć niebezpieczny tunel wymuszony mostem? Źle chodzący zegar na PeKiNie? Nikomu niepotrzebne podświetlanie mostów? No, przystojny był, to prawda. I tak sexi. Ach, jak on potrafił pie...ić! Aż do orgazmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigos Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 21.10.06, 15:22 podswietlenie mostów wyglada super. Dzieki tunelowi jest ładny skwer. w centrach na całym swiecie sie tak robi. który most jest niepotrzebny? Swietokrzyski czy siekierkowski? z kazdego korzysta wielu warszawiaków. a co do zegara - moze komisarz by go chociaz wyregulowal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 22.10.06, 10:02 > podswietlenie mostów wyglada super. Powiedzmy. Zależy jakie kto ma poczucie estetyki. Ale tak w ogóle - to po co? Całkowicie zbędny ekspens i marnotrawstwo pieniedzy publicznych. > Dzieki tunelowi jest ładny skwer. ???? Bez komentarza. > który most jest niepotrzebny? Świętokrzyski. W tym miejscu. Od początku był niepotrzebny. Za te pieniądze można byłoby wybudować dwa mosty w innych miejscach, znacznie bardziej odpowiednich. A siekierkowski nie jest zasługą Piskorskiego... a co do > > zegara - moze komisarz by go chociaz wyregulowal. Tego zegara nie da się wyregulować. Od początku. Jedyna rada to zdemontować i założyć całkowicie mechanizm. Kwintesencja całych rządów Piskorza. :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bruner Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 22.10.06, 10:20 Ty zamiast mostów bys kładki zrobił. tanio wyjdzie i bez niepotrzebnych kosztów. totalny brak rozmachu i wizji. jestesmy stolica duzego kraju w europie to podswietlamy mosty. wybierz sie nawet do budapesztu to zobaczysz jak podswietlenia wygladaja. ps. swietokrzyski mi jest potrzebny. jezdze nim do pracy oraz rowerem na przejazdki. i czesto jest wykorzystywany w filmach, reklamach i teledyskach. Twój Prezio co zrobil niepotrzebnego? nawet nie ma co oceniac. bo nic nie zrobił Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale 22.10.06, 11:16 > > który most jest niepotrzebny? > > Świętokrzyski. W tym miejscu. Od początku był niepotrzebny. Niepotrzebny, komu? Tobie? Podejrzewam, że tysiące warszawiaków korzystających codziennie z tej przeprawy mają inne zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:30 Skoro już jest, to i się z niego korzysta. Naturalne, nie? A że przy okazji totalny chaos w Śródmieściu, brak dróg dojazdowych (bo niby gdzie?), o tunelu za drugie tyle nie wspomnę - to tylko się z tego cieszyć? Zła lokalizacja spowodowała, że za cenę tego mostu można byłoby spokojnie wybudować co najmniej dwa inne - tyle, że w sensowniejszych miejscach. No, ale nie przeczę - most jest. Tyle, że to mniej więcej tak, jak we wsi Kampinos stoi sobie w szczerym polu zamknieta na solidną kłódkę brama na posesję. Nieogrodzoną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syrenka wwska Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:54 zegar to chodzi w rytm PiS-u Odpowiedz Link Zgłoś
maciek20001 Ale hipokryta 21.10.06, 12:55 --Paweł zawarł niemądrą przyjażń z Bogdanem Tyszkiewiczem i dlatego nie został wiceprezydentem w mojej ekipie. Dobre. Paweł Bujalski na polecenie Piskorskiego został tylko prezesem Pałacu Kultury / PKiN /.Poprzedniego prezesa odwołano bezpodstawnie pomimo świetnych wyników finansowych i dochodów jakie pałac przynosił miastu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henio Piskorski więcej zrobił-niz Marcinkiewicz obieca! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 21.10.06, 16:56 Wiecej zbudował niz Kaczor + obiecanki Marcinkiewicza i tej całej PiS-owskiej bandy kolesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a te te "sprawy" jokoś kaczory nie chcą ich ujawniać - bo tam nic nie ma - tylko same pomowienia i obelgi... Odpowiedz Link Zgłoś
maciek20001 Hmmm,,, 21.10.06, 17:55 propagujemy model Włoski? Za aprobatą całego kraju rozwój gospodarczo ekonomiczny z mafijnymi strukturami w tle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babette663 Re: Piskorski więcej zrobił-niz Marcinkiewicz obi IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:57 heniu trzymam z toba ci co tak zajadle krytykuja Piskorskiego to te swinie z PiSu, co wszystkich podepcza po drodze aby dorwac sie do koryta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.acn.waw.pl 21.10.06, 23:07 Czy te wszystkie wpisy z Belgii pochodzą od rodzinki Piskorskiego, siedzącej w Brukseli na "unijnym stypendium"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syrenka wwska Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.teledisnet.be 22.10.06, 02:16 Autor: Gość: xxx IP: *.acn.waw.pl Data: 21.10.06, 23:07 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Czy te wszystkie wpisy z Belgii pochodzą od rodzinki Piskorskiego, siedzącej w Brukseli na "unijnym stypendium"? Odpowiadam choc nie musze: urodzona, wychowana, edukowana w Wwie, za idee, pragnienie prawdy, milosc do ojczyzny, ktorej oddam wszystko nie zadajac nic w zamian, "wykorzeniona" z mojego domu-Polski w ciagu 24 godzin do Belgii w 1981 r.z 7-letnim dzieckiem pod pacha, przez swoich!!!!!! Pomimo 25 lat pracy ponad sily, "przymusu" zmiany myslenia, nauczenia sie obcego trybu zycia, mentalnosci i jezyka, nigdynie zapomnialam skad pochodze i gdzie moje prawdziwe korzenie, i nie siedze na "unijnym stypendium" ani nie tapetuje mieszkania dolarami, nie znam Piskorskiego osobiscie, ale od lat ogladam polska TV+-5godz dziennie, czytam polskie gazety,i wiem co Piskorski zrobil dla mojego miasta kiedy byl prez.Wwy i nie PLUJE na Polske jak 90% uczestnikow na forum GW,bo ptak co sra we wlasne gniazdo, zasluguje na urwanie lba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.chello.pl 22.10.06, 10:06 Skoro Łaskawa Pani od 25 lat mieszka za granicą, niech się łaskawie nie wypowiada na tematy warszawskie. Chyba, że historyczne - co najmniej sprzed 25 lat. Szczególnie jeżeli się ogląda TV 5 godzin dziennie - każdy psychiatra potwierdzi stopień odmóżdżenia po takiej dawce papki propagandowej przemieszanej z telenowelą. Reszta bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
babette663 Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 22.10.06, 13:18 Gość portalu: gulgul napisał(a): > Skoro Łaskawa Pani od 25 lat mieszka za granicą, niech się łaskawie nie > wypowiada na tematy warszawskie. Chyba, że historyczne - co najmniej sprzed 25 > lat. > > Szczególnie jeżeli się ogląda TV 5 godzin dziennie - każdy psychiatra potwierdz > i > stopień odmóżdżenia po takiej dawce papki propagandowej przemieszanej z telenow > elą. > > Reszta bez komentarza. ta "zagranica" to dla takich ludzi jak ja to samo co wyjechalabym z Wwy do Olsztyna, a kazdy kto na przyklad wyszedl z domu kilka godzin lubi wiedziec co sie w jego domu dzieje, telewizje sie oglada nie po to zeby sie zywic jak makaronem wszystko co sie slyszy , tylko po to by zmusic mozg do analiz i myslenia, a Polska jest tak sama moja jak i twoja, certyfikaty na zakup gwiazd ludzie kupuja przez internet, ale Ojczyzny jeszcze nie dziela na parcele, i nie majac harakteru "odwetowca " zycze ci zeby chodz raz w twoim zyciu komornik wyrzucil cie z twojego domu, to zrozumiesz o co mi chodzilo, a elektroszoku, przynajmniej narazie jeszcze nie potrzebuje,a skoro dla tobie podobnych prof.Bartoszewski juz nie jest autorytetem to nie bede sie wysilac, zebys zrozumial cokolwiek, najlepszy dowod, ze dno zostalo juz osiagniete jak to mowi powyzszy artykul pana Kurskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:41 Sorry, ale 5 godzin dziennie przed TV każdego odmóżdży - jak zresztą widać. Kto próbuje analizować papkę telewizyjną (ROTFL) wpadnie w schizofrenię w tempie przyspieszonym. Totalny bełkot nie na temat - i co ma do tego Bartoszewski??? A propos autorytetów - sporo takich było. Np. ks. Czajkowski. Ten to był autorytet jak się patrzy... Oczywiście przykro mi, ze cię komornik z domu wyrzucił - tylko w zasadzie, o ile wiem, zazwyczaj wyrzuca się tych, którzy nie płacą swoich długów czyli po prostu kradną. A w 1981, o ile pamiętam (a pmięć mam dobrą od 45 lat) było podobnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawianka Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 16:07 Zgadzam się z Tobą Syrenko. Tyle obiektów, ile powstało za prezydentury Pana Piskorskiego nie było w Warszawie i nie będzie. Bardzo zmieniło się miasto za jego szefowania. A te osoby, które tak obrzydliwie piszą o nim to albo straszni zazdrośnicy lub przeciwnicy. Tak krytykujecie te mosty, a ja wracam nimi z działki i moi znajomi też i jesteśmy nimi zachwyceni oraz bardzo zadowoleni. Przede wszystkim to tym młodym ludziom niczego nie udowodniono, nawet nie wiedzą za co zostali wyrzuceni. Taki Pan Potapowicz, którego wszyscy lubią. Tak się angażuje w pracę, a tu nagle boom i go nie ma. Nie ma sprawiedliwości nawet we własnej partii. To jest wstrętne jak ktoś jest lojalny wobec swojego szefa, to się krytykuje. I innych partiach jest dużo gorzej i nikogo nie wyrzucają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syrenka wwska Re: syrenka wwska, hahaha, babette663 IP: *.teledisnet.be 22.10.06, 02:23 I jeszcze jedno - ci co siedza "na unijnych posadach czy stypendiach" to moze i niektorzy po znajomosci, ale to ludzie co maja olej w glowie a nie trociny, kretynow i pajacow nikt nie trzyma na sile na takich szybko sie poznaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syrenka wwska Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.teledisnet.be 21.10.06, 22:47 komentowany artykuł » Autor: Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Data: 21.10.06, 07:51 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Obojetne,co się zarzuca Piskorskiemu, to w czasie jego prezydentury w Warszawie były inwestycje z sensem, a nie jak teraz. Tak samo uwazam jak ty, a "uklady" byly, sa i beda, bez tego nie ma swiata biznesu, a Kaczynscy opluja wszystkich z zawisci i zazdrosci, ze ponosili lub ponosza wieksze sukcesy od nich, a jak komus szczescie w zyciu dopisze to nalezy z nim sie razem cieszyc, ze sobie radzi lepiej od nas a nie jad jak zmija rozprzestrzeniac wokolo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzanna Piskorski - Eurodeputowany Platformy Obywatelskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 15:56 www.europarl.europa.eu/members/public/geoSearch/view.do?language=EN&id=28296 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Piskorski - Eurodeputowany Platformy Obywatel IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:41 No i? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryan Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zalesi.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 18:23 Ufam Pawowi Piskorskiemu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płyń z wisłą! Re: Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zale IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.06, 22:20 Piskorski może nakradł, może nie nakradł, ale 2 mosty i tunel zbudował. A Kaczor - ZERO. Nawet gorzej niż zero, bo przez zaniedbanie remontów walą się wiadukty. A kasę i tak przeputał! To ja już wolę jakiś prężnie działający układ, bo po nim przynajmniej coś zostanie, na czym skorzystamy wszyscy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Głos rozsądku Piskorski jak Gierek, ale lepszy od Kaczyńskiego IP: *.chello.pl 22.10.06, 22:52 Gierek też pobudował: trasę katowicką, dużo innych dróg, przeważnie z jednym pasem i poboczem (gdy inni budowali autostrady), a w Warszawie - Trasę Łazienkowską, Wisłostradę i Dworzec Centralny. Ale poza tym wybudował niepotrzebną Hutę Katowice (jak Piskorski - tunel) i pozostawił po sobie długi. To co wybudował, kosztowało kilka razy więcej niż powinno, bo przy okazji partyjni dygnitarze za darmo budowali sobie/ dla swoich dzieci domy na działkach i drogi do nich. Lepiej żeby już nie było takich budowniczych Polski jak Gierek i Piskorski. P.S. Uważam że z dwojga złego lepszy jednak Piskorski niż Kaczyński/Marcinkiewicz. Ci ostatni tylko niszczą - np. przejście pod UW i rywalizują z LPR-em w dziedzinie ekstrawagancji słownej powiększającej chaos, np. chcą zmienić nazwę ulicy Marszałkowskiej. Nic nie umieją przeprowadzić, żadnego przetargu, a ich ludzie kolekcjonują mieszkania tak jak Piskorski i spółka. Sądzę, że zasługujemy na coś lepszego, bardziej uczciwego i sprawnego, niż rządy Piskorskiego i Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Piskorski jak Gierek, ale lepszy od Kaczyński IP: *.chello.pl 22.10.06, 23:33 Ale poza tym wybudował > niepotrzebną Hutę Katowice (jak Piskorski - tunel) i pozostawił po sobie > długi. To co wybudował, kosztowało kilka razy więcej niż powinno, sorry, ale tunel Piskorza był niezbędny - z powodu mostu ROTFL. > Sądzę, że zasługujemy na coś lepszego, bardziej uczciwego i sprawnego, niż > rządy Piskorskiego i Kaczyńskiego I o to właśnie chodzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Paweł Piskorski wzywa prokuraturę i uczy zalesi.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 08:28 Nowej rasy biznesmen, za kieszonkowe kupił 300ha i teraz poucza .Niech zwróci zagrabione mieni i nie będzie taki hojrak. Odpowiedz Link Zgłoś