Gość: ana Re: 175 IP: *.chello.pl 04.02.07, 11:46 Jeśli na lotnisko to rzeczywiście 175, jeśli na okęcie (al. krakowska) to 9 lub 25;) Odpowiedz Link Zgłoś
estellla Re: 175 04.02.07, 12:03 powiem tak musze odebrac mame z lotniska wiec terminal przylotow czy jakos tak nie mam pojecia pierwszy raz tam bede, nie jestem z warszawy.tak wiec ktorym lepiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: 175 IP: *.chello.pl 04.02.07, 12:17 175 na pewno. Terminale są teraz chyba 2 plus Etiuda dla tanich linii lotniczych. Dwa główne terminale zaraz obok końcowego przystanku 175, Etiuda kawałek dalej. Na pewno trafisz;-) A, jeszce terminal krajowy, też obok przystanku. Odpowiedz Link Zgłoś
agulha Re: Wszystkim bardzo dziekuje!!!! 04.02.07, 18:19 Uważaj na kieszonkowców. Zawsze grasują w tym cholernym 175. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dies_irasiad Re: Wszystkim bardzo dziekuje!!!! IP: *.aster.pl 05.02.07, 02:23 Na szczęście z kieszonkowcami jest jak z niejakim Leclerkiem. Niby 100 twarzy a wszystkie takie same. Zawsze bawiły mnie informacje: "Uwaga, kieszonkowiec nie ma na czole wypisane 'złodziej'" Jeżdżąc często 175 przekonałem się, że jednak ma. Trzeba tylko umieć czytać... Odpowiedz Link Zgłoś