Dodaj do ulubionych

pilne dojazd z pkp centr na okecie -nie taxi

04.02.07, 11:27
dz
Obserwuj wątek
    • Gość: 175 175 IP: 212.180.160.* 04.02.07, 11:35
      175
      • Gość: ana Re: 175 IP: *.chello.pl 04.02.07, 11:46
        Jeśli na lotnisko to rzeczywiście 175, jeśli na okęcie (al. krakowska) to 9 lub 25;)
        • estellla Re: 175 04.02.07, 12:03
          powiem tak musze odebrac mame z lotniska wiec terminal przylotow czy jakos tak
          nie mam pojecia pierwszy raz tam bede, nie jestem z warszawy.tak wiec ktorym
          lepiej?
          • splkm Re: 175 04.02.07, 12:06
            175 - wsiadasz na przystanku "DW.CENTRALNY 02"
          • Gość: ana Re: 175 IP: *.chello.pl 04.02.07, 12:17
            175 na pewno. Terminale są teraz chyba 2 plus Etiuda dla tanich linii lotniczych. Dwa główne terminale zaraz obok końcowego przystanku 175, Etiuda kawałek dalej. Na pewno trafisz;-)
            A, jeszce terminal krajowy, też obok przystanku.
            • estellla Wszystkim bardzo dziekuje!!!! 04.02.07, 13:14
              • agulha Re: Wszystkim bardzo dziekuje!!!! 04.02.07, 18:19
                Uważaj na kieszonkowców. Zawsze grasują w tym cholernym 175.
                • Gość: dies_irasiad Re: Wszystkim bardzo dziekuje!!!! IP: *.aster.pl 05.02.07, 02:23
                  Na szczęście z kieszonkowcami jest jak z niejakim Leclerkiem. Niby 100 twarzy a
                  wszystkie takie same. Zawsze bawiły mnie informacje: "Uwaga, kieszonkowiec nie
                  ma na czole wypisane 'złodziej'" Jeżdżąc często 175 przekonałem się, że jednak
                  ma. Trzeba tylko umieć czytać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka