IP: *.acn.waw.pl 22.11.01, 10:58
Czy na Bemowie sa osoby zainteresowane narciarstwem?
Tak tylko pytam, sezon sie zbliza to moze cos lokalnie podyskutowac. Zaczynam
bez palacego problemu, ale moze sie wywiaze jakies zycie ;))))
Klondike
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka