Dodaj do ulubionych

Koniec ISO w policji

IP: 62.233.214.* 04.08.07, 02:13
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaro brawo!!! na fajans wszystkie te ISO-śmieci!!! IP: *.spray.net.pl 04.08.07, 02:21
      Po jaki ch... płacić tyle kasy za nic. Jakiś obłęd!!!
      • tetlian Re: brawo!!! na fajans wszystkie te ISO-śmieci!!! 05.08.07, 08:14
        A mi się zdawało, że ISO to są systemy kodowania znaków.
    • Gość: Isowiec Jeżeli ktoś wdraża ISO dla certyfikatu na ścianie IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.07, 08:23
      a nie dla poprawy funkcjonowania organizacji to efekty bywają opłakane. Mądrze
      wdrożone iso rzeczywiście pomaga ale wymaga bardzo dużo pracy i dobrych
      konsultantów. Mało jest firm które mają iso naprawdę wdrożone dla poprawy
      jakości zwykle robi się to dla reklamy, która już sie mocno zdewaluowała właśnie
      w wyniku złych wdrożeń. Więcej informacji na www.amiso.pl
      • Gość: J. Re: Jeżeli ktoś wdraża ISO dla certyfikatu na ści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 12:42
        Nareszcie jakaś rozsądna decyzja. Przez ostatnie kilka lat Policja w Polsce została wykastrowana przez wszelakiej maści Komendantów, którzy w wielu przypadkach swoją karierę opierali głównie na znajomościach a nie na wiedzy czy doświadczeniu w pracy policyjne, nie mając często pojęcia co robią i wymyślająć idiotyczne, a wręcz absurdalne zarządzenia, promując "swoich ludzi", blokując ścieżkę kariery innym, najczęściej przewyższającym ich kwalifikacjami. Doprowadziło to do sytuacji, że żaden bandzior, ani nawet osiedlowy obszczymur nie czuje respektu do policjanta bo wie, że zazwyczaj dzięki kulawemu polskiemu prawu jest BEZKARNY. Więcej może pomówić funkcjonariusza, a ten często bezpodstawnie jest karany z urzędu przez swoich przełożonych którzy ulicę oglądali tylko z za szyb służbowego auta, i którym nawet nie chce się zajrzeć do sprawy. Czas wprowadzić przejrzystą ścieżkę kariery i ostre kryteria awansu na wyższe stanowiska kierownicze tylko to może zmienic sytuację w Polici. Ale panowie komendanci nie oszukujmy się, takie posunięcie zablokowałoby w wielu przypadkach karierę waszym rodzinom.
    • 1europejczyk 3 x 10 dla mnie jest 30 ale dla warszawskej 04.08.07, 17:40
      policji to jest 80. Musi, ze nie uczylismy sie w tych samych szkolach.
      I cale szczescie bo "poszedlbym z torbami".
      • Gość: Ojciec Siwek Re: 3 x 10 dla mnie jest 30 ale dla warszawskej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 18:08
        Trzeba było uczyć się czytać ze zrozumieniem tego, co jest napisane. Radzę
        przeczytać tekst jeszcze raz, a na pewno zrozumiesz.
        • Gość: Smok Skąd ta pewność? :-) IP: *.acn.waw.pl 05.08.07, 11:58
          .
    • Gość: Smok Dokładnie! I bardzo wiele firm, np niektórzy IP: *.acn.waw.pl 05.08.07, 11:56
      operatorzy telekomunikacyjni również wolą wydać pieniądze na inwestycje niż na
      bzdurne audyty, których jakość i dogłębność mogłem ocenić na własne oczy i na
      tzw.quality managerów, którzy są jednymi z bardziej nudzących się zawodów.
    • Gość: mfs Efektowność vs. efektywność? Chyba jakoś vs jakość IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.08.07, 12:16
      Tyle było artykułów o tym jak to wprowadzenie ISO w urzędach oznacza że
      urzędnik się musi do petenta pięć razy uśmiechnąć i dwa razy przytaknąć. Jak
      ktoś nie rozumie co to jest zarządzanie jakością, to niech je sobie lepiej
      daruje.

      Ale niech pani Nadkom. Anna Kuźnia nie opowiada, że będzie tak samo, skoro nikt
      im audytu nie zrobi, żeby to potwierdzić. Nikt policji nie zmusza, żeby miała
      ISO, ale zarządzanie jakością bez niezależnej kontroli, to takiego zwierzęcia w
      naturze nie ma. Chyba że w nadkomisarskich bajach...
    • stasiobe ISO! 06.08.07, 07:40
      Tak zwane "zarządzanie jakością", to jeden wielki "pic z fotomontażem", czyli
      wyciąganie pieniędzy od firm "za friko". I jaka niezależna kontrola? Za
      pieniądze kontrolowanego? Klient płaci-klient wymaga! Jest kasa-jest
      certyfikat! "Niezależny" audytor powypisuje od czasu do czasu jakieś pierdoły,
      których i tak nikt rozsądny nie czyta. A biznes się kręci!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka