jacek1f
01.10.07, 19:55
"...Można nawet wybaczyć pocięcie kalmarów na pierścienie i podanie
ich smażonych w głębokim tłuszczu w chrupkiej panierce (28 zł). A
jak powszechnie wiadomo, jest to najgorszy sposób przyrządzania tych
smakowitych morskich żyjątek..."
Panie Macieju, gratuluję odkrycia (!),
że Grecy, Włosi, Chorwaci, Hiszpanie, a i Tunezyjczycy.... podają
ciągle od setek lat kalmary w najgorszy z możliwych sposobów :-)
Bo Pan tylko faszerowane i całe z grilla?
Brawo!
Żal.