Dodaj do ulubionych

Café Kareta

01.10.07, 19:55
"...Można nawet wybaczyć pocięcie kalmarów na pierścienie i podanie
ich smażonych w głębokim tłuszczu w chrupkiej panierce (28 zł). A
jak powszechnie wiadomo, jest to najgorszy sposób przyrządzania tych
smakowitych morskich żyjątek..."

Panie Macieju, gratuluję odkrycia (!),
że Grecy, Włosi, Chorwaci, Hiszpanie, a i Tunezyjczycy.... podają
ciągle od setek lat kalmary w najgorszy z możliwych sposobów :-)

Bo Pan tylko faszerowane i całe z grilla?
Brawo!

Żal.



Obserwuj wątek
    • Gość: teresa2 Re: Café Kareta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.07, 00:24
      Czytałam artykuł i wiem że był tam Pan niewiele razy delikatnie
      mówiąc. Pomysł na tzw kartę dobry-tu się zgadzam- ale wykonanie to
      marnizna. Nie wiem co tak Pana wzruszyło i nie chcę wiedzieć. Na
      spotkania muszę tam chodzić bo taka jest polityka SZEFA. Lecz nawet
      wietnamczycy dziwią się że zwykle mało kto tam siedzi.
      Lubiłam to miejsce a teraz na romantyczne kolacje chodzę z mężem do
      Chianti a bywaliśmy...

      -----------------------------------------------------------------
      Emocje są potrzebne-najlepiej pozytywne.
    • kajak75 Café Kareta 22.10.07, 10:58
      no coz, ceny rzeczywiscie zaporowe zwlaszcza piwa - maja odstraszac "kwiat
      dzielnicy" z okolicznych kamienic. Niestety eliminuja tez Karete z listy knajpek
      "za rogiem'.
      Jedzenie znosne, bylam kilka razy, ale nie wzbudzilo u mnie az takiego
      entuzjazmu. wlaszcza wielkosc porcji. W wakacje bywalam tylko w ogrodku, ale z
      doswiadczen poprzedniego sezonu pamietam klimatyzacje, a raczej wiatrak pod
      sufitem - niewiele daje, a znakomicie przeziebia.
      • Gość: tereska Re: Café Kareta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.07, 23:11
        Udko kaczki nie było chrupiące, ale podduszane w problematycznym, o
        wyglądzie ścierki sosie.
        Widocznie czytelnicy dożyli końca egzaltowanych i mało obiektywnych
        recenzji.
        o przedszkolach fajnie,o restauracjach też,ale jakoś nigdy się nie
        zgadza. Trudno-pan Nowak rządzi - gratuluję redakcji uczciwego
        komentatora. Byłam trzeci raz po recenzji i trzeci raz dupa!
















        • Gość: rudi Re: Café Kareta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 04:58
          Zgadzam się. Dusimy i co? Fajne miejsce ale bez duszenia...
        • Gość: romek Re: Café Kareta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.07, 01:18
          A mnie się podobywało-zimne piwo i gorące kelnerki!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka