ursyn1
16.11.07, 09:56
Dziś od rana na KEN-ie stanęły radary.
Straż miejska z wielkim oddaniem zatrzymuje pędzących tą ulicą kierowców.
Chyba dobrze - może część z nich zdejmie nogę z gazu, kiedy zapłaci mandat.
Zwykle ciężko przejść przez tę ulicę na drugą stronę po pasach, większość
kierowców jedzie 80-100 km/h albo i szybciej.
Tyle tysięcy zabitych na polskich drogach, jeszcze więcej rannych, a ludzie
wciąż pędzą.
Dziś kolejna katastrofa, tym razem z udziałem pociągu, w okolicach Świecia.
Maszynista pociągu jechał prawidłowo, a zginął przez idiotę - kierowcę.
Jak można wjechać na tory, przy działającej sprawnie sygnalizacji?
Kierowca ciężarówki powinien dostać dożywocie i wypłacić odszkodowanie
wszystkim pokrzywdzonym.