08.09.03, 20:26
Dochód narodowy na osobę (PKN ) wynosi niewiele ponad 2400 $/rok ,
Średni dochód ( nie wiem jaka to jest średnia ) wynosi ok. 6000$/rok
populacja w wieku produkcyjnym , to ok.60%. A więc ponad 1/3 populacji
w wieku produkcyjnym nie pracuje ( niekoniecznie zwą sie bezrobotni ).

powyższe szacowanie jest grubo z dołu , gdyż PKN niegdy nie może być
rozprowadzonm w zarobkach pieniądzem .


W ok.15% populacji jest w wieku emerytalnym , jak się to ma do tak
wysokich skladek emerytalnych ?!!!
Obserwuj wątek
    • unsatisfied6 i na co możemy liczyć? 08.09.03, 21:52
      jak nie potrafimy liczyć?

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30&w=7863903
    • Gość: do głupola PKB a nie PKN/Orlen/, durniu! IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 09.09.03, 10:09

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka