wsciekly1
09.09.03, 16:10
malo ze wlaczaja II taryfe pol godziny wczesniej i jeszcze zapominaja ja
wylaczac rano to jeszcze na dodatek wlaczaja ja w ciagu dnia.
jade sobie z centrum na odcinku za ktory zawsze place 25,poniewaz musialem
sie zatrzymac jeszcze na pare minut zeby cos kupic to bylem pewny ze teraz
bedzie troche wiecej.facet z taksowki mial jednak na rachunku 40
zlotych.poniewaz bylem myslami gdzie indziej dalem te 40 zeta i wzialem
rzeczy i wysiadlem.(cale wakacje nie bylo mnie w warszawie wiec zapomnialem
czy ten kurs to 25 zeta czy 35 zeta)dopiero w domu sprawdzilem ze z cala
pewnoscia 25 do czego upewnil mnie jeszcze telefon do znajomego taksowkarza.
oczywiscie gdy zglosilem sprawe do ich idiotycznego biura ktore zreszta
dziala 9-15 jakis facet szybko skonczyl rozmowe ze niby nie moze rozmawiac i
zaraz oddzwoni.nic.no to zadzwonilem jeszcze raz.mial zbadac sprawe i
zadzwonic.lipa.
jednoczesnie takse wzialem na telefon a koles konczac jazde odebral inne
zgloszenie - wiec bardzo latwo ustalic ile trwal kurs i skad sie wziela taka
suma.
mam te 40 zlotych w d...,ale bayer bylo znane juz z innych incydentow jak np
pobicie klientow ktorzy zrezygnowali z ich samochodu,podjezdzanie w
niewlasciwe miejsca a pozniej domaganie sie kasy za oczekiwanie lub inne
glupoty.
sa w wawie korporacje tansze albo w tej samej cenie ktore swiadcza o wiele
lepsza jakos uslug.
bayer to totalne g....
mam nadzieje ze ta shitowa korporacja pojdzie z torbami