Dodaj do ulubionych

Honory według PiS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 23:06
W zasadzie po tym, jak nagrodę miasta W-wy dostało Zielone Mazowsze za comiesięczne wywoływanie korków w porze powrotów z pracy i wyjazdów przez Masę Krytyczną oraz blokowanie budowy strategicznych tras ekspresowych w Warszawie, to redaktor GP to już w zasadzie prysszcz.
Jeśli nagrodę miasta w-wy dostała organizacja która utrzymuje stałą współpracę ze znanymi eko-haraczystami z Federacji Zielonych Białystok i ze Światowida (przybudówka Przyjaznego Miasta, znana np. z oprotestowania wieżowca Libeskinda) to nic mnie już nie zdziwi.
Obserwuj wątek
    • Gość: mario Honory według PiS IP: 91.178.112.* 06.06.08, 23:16
      swietnie, podaliscie nazwiska trzech najwybitniejszych lauretow tej nagrody, przy ktorych osiagniecia i zaslugi Walentynowicz rzeczywiscie wygladaj blado. jednak zapewne 90 proc. lauretow z lat poprzednich nie prezentuje sie w takim zestawieniu lepiej. manipulanci, manipulanci...
      • sumienie.lk pisiorowym paranoikom całkiem już szajba odbiła 07.06.08, 14:54
        Czy w Warszawie mało mamy wariatów? Potrzebni nam jeszcze dodatkowi
        i to honorowi?
    • japolak niszczenie 07.06.08, 05:29
      Wolałbym, by takie nagrody dostawali ludzie, którzy coś tworzą, nie
      zaś niszczą innych...
      • Gość: leov Re: niszczenie IP: 80.50.242.* 07.06.08, 21:41
        Jakże słuszna uwaga!. Brawo!
    • fagusp A gdzie ojciec Rydzyk 07.06.08, 09:10
      i bracia Kaczyńscy? Bez nich lista kandydatur Szczególnie
      Zasłużonych Na Polu Szerzenia Ciemnoty jest porażająco niekompletna.
      • maruda.r Ojciec Rydzyk nie potrzebuje 09.06.08, 01:21

        Ojciec Rydzyk nie potrzebuje pustych tytułów. Wystarczy mu 20-40 mln dane bez
        rozgłosu. Skromny człowiek.
    • arahat1 wara od warszawy: pisuary na smietnik historii juz 07.06.08, 09:21
      czuc smrod z waszych ust...
    • stasi1 to jeszcze pisuary są w Warszawie? 07.06.08, 11:52
      kto by się tego spodziewał
    • Gość: zygfryd jaki prawicowy???????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.08, 16:08
      Sakiewicz jest publicystą nacjonalistyczno - lewicowym a na pewno
      nie prawicowym. To że ktoś chodzi do kościoła to stanowczo za mało
      aby uważał się za konserwtystę. Łatwiej tego pana postawic w jednym
      szeregu z dzierżyńskim niż z Hallerem
    • Gość: kazik Honory według PiS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.06.08, 00:51
      pilsudski byl kumplem hitlera,ale cos o tym malo w polskiej prasie.
    • quovadis2 Re: Honory według PiS 08.06.08, 09:04
      Panie nieslawnej pamieci Kaczynski Polska to nie rynek z przekupkami
      na ktorym moze sobie wasc ujadac ile dusza zapragnie. Polska powinna
      miec prawo banicji takich osobnikow jak pan. Moim zdaniem to co
      zrobil prezydent Walesa nawet nie godzi sie przyrownywac do tego co
      dwoch Kaczynskich zrobilo. Prez. Walesa w bardzo trudnych
      okolicznosciach wydobyl Polske z macek komunizmu, Kaczynscy nie
      tylko dziela narod ale takze pod przewodnictwem Rydzyka staraja sie
      cofnac kraj o kilka stuleci. Historia wam tego nie zapomni.
      • Gość: ulan Re: Honory według PiS IP: *.pronet.lublin.pl 08.06.08, 18:44
        Nie pisz bzdur na temat Wałęsy bo on miał tyle do powiedzenia co wybrani za
        okupacji.To zachodowi zależało na rozmontowaniu komunizmu i przy wsparciu
        kościoła który też miał do ugrania swoje został socjalizm rozmontowany i nikt
        nie był pewien jak zareagują ruscy ,stąd sypało się to puzniej jak domino ale
        jakby nie patrzeć to my Polacy wystawieni byliśmy na ew.1 odstrzał.A Wałęsa był
        tylko pionkiem w tej grze wyłonionym przez przypadek.A dla Polski nie zrobił nic
        dosłownie nic sensownego bo i co mógł elektryk po zawodówce zrobić. Plebs i to
        wszystko.Zresztą więcej naszkodził jak pożytku zrobił dlatego przegrał następną
        kadencję,A byli lepsi od niego , jeżeli już to gdzie był Wałęsa jak Mazowiecki
        stawiał grubą kreskę i pozwolił aby komuchy trzymali w garści wszystko nawet za
        jego rządów,no ale tak jest do dziś z tą różnicą że Kaczory chcieli coś zrobić
        np. z prawnikami itp.i co rwetes nie dali,więc zanim ocenisz pomyśl to nie
        boli.Można Kaczyńskich lubić lub nie ale nie porównuj Wałęsy do Kaczyńskich bo
        odsuną ich od siebie gdyż byli za mądrzy ,a takich Wałęsa nie lubił tzn. kazali
        mu nie lubić .A najlepiej jak zapytasz o te sprawy kogoś starszego zanim
        cokolwiek więcej napiszesz.
        • Gość: płyń z Wisłą! Wiarygodność pisiorków i kaczorów-kłamstwa, plucie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.08, 19:37
          > jeżeli już to gdzie był Wałęsa jak Mazowiecki
          > stawiał grubą kreskę i pozwolił aby komuchy trzymali w garści wszystko nawet za
          > jego rządów
          Jarosław Kaczyński: I druga rzecz, którą powiedział następnego dnia w exposé rządowym, że wprowadzamy "grubą kreskę", czyli nie zmieniamy układu społecznego
          Teresa Torańska: O, nie! Powiedział: "Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy... Przeszłość odkreślamy grubą linią. Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania". I ja, Jarek, z tym się i dzisiaj zgadzam.
          J.K.: To ty, widzę (uśmiech), jesteś agentką tamtej strony.
          + Źródło: Teresa Torańska, My Warszawa 1994
    • Gość: ma Honory według PiS IP: *.chello.pl 08.06.08, 11:57
      Tylko nie ci ludzie, tytuł honorowego obywatela Warszawy powinni mieć ludzie,
      którzy rzeczywiście dużo zdziałali ale również mogą być moralnym przykładem. A
      ci? Wypowiedź Walentynowicz na temat Wałęsy dyskwalifikuje ją, bo widać z niej
      jaką pała nienawiścią. Sakowicz to właściwie nikt, nie ma podstaw by można by
      go czymkolwiek uhonorować a honorowe obywatelstwo to nie cokolwiek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka