Gość: płyń z Wisłą!
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.06.08, 23:06
W zasadzie po tym, jak nagrodę miasta W-wy dostało Zielone Mazowsze za comiesięczne wywoływanie korków w porze powrotów z pracy i wyjazdów przez Masę Krytyczną oraz blokowanie budowy strategicznych tras ekspresowych w Warszawie, to redaktor GP to już w zasadzie prysszcz.
Jeśli nagrodę miasta w-wy dostała organizacja która utrzymuje stałą współpracę ze znanymi eko-haraczystami z Federacji Zielonych Białystok i ze Światowida (przybudówka Przyjaznego Miasta, znana np. z oprotestowania wieżowca Libeskinda) to nic mnie już nie zdziwi.