Dodaj do ulubionych

Tani optyk

05.07.08, 21:20
Szukam dla siostry najtańszego optyka - koszt szkieł łączonych
(cylindry i minusy) np. w vision wxpress przerasta jej możliwości.
Chodzi o jak najniższą cenę cylindrów powyżej 2
Obserwuj wątek
      • Gość: anika Re: Tani optyk IP: *.aster.pl 19.06.09, 18:52
        Polecam gorąco salon optyczny na Muranowie na ul.Dzikiej 4a. Ze względu na sporą wadę wzroku czas zrobienia moich okularów dochodzi nawet do tygodnia-ja potrzebowałam praktycznie <na już>. Niemożliwe stało się możliwe właśnie dzięki niezwykle sympatycznej Pani, która wykorzystała chyba wszelkie dostępne kontakty, by szkła-będące z zasady na zamówienie-były najszybciej jak się tylko da. Ponadto salon jest dobrze wyposażony-można bez problemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. A w dodatku nie zostawić majątku.
        Co więcej-polecam także panią doktor, która nie traktuje pacjenta po macoszemu, lecz w istocie dokonuje kompleksowych badań i profesjonalnie doradza. A wszystko to za 60zł. Lekarz z Megalens z Jana Pawła dla porównania, wyłącznie za badanie dna oka, zażyczył sobie 150zł(!!!), poza tym był nieprzyjemny i opryskliwy. W przypadku wizyty na ul. Dzikiej nie ma o tym mowy. Cieszę się, że odkryłam to miejsce i będę polecać je wszystkim:)
        • maczek-1 Re: Tani optyk 27.06.09, 12:04
          Optinova - róg puławskiej i madalińskiego. Badanie wzroku (lekarz Jolanta
          Nowakowska-Dąbrowska przyjmuje cały czas)60 zł, jeśli zamawiasz okulary -
          badanie bezpłatne. Mierzenie ciśnienia aparatem bezdotykowym bezpłatne dla
          wszystkich. Bez zapisów.
      • el500 Re: Tani optyk 22.06.09, 18:30
        Chcesz kupić nowe okulary korekcyjne do 50% taniej?
        Oferujmy Ci tanie okulary najwyższej jakości! Odwiedź www.Okularyonline.pl i
        zapoznaj się z naszą bogatą ofertą oprawek.
    • Gość: Justyna Re: Tani optyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 15:42
      Na Kasprowicza w pobliżu metra Stare Młociny lub Słodowiec (2 salony
      optyczne tego samego właściciela, odwiedzam ich co roku z racji
      postępującej wady wzroku.
      Owszem mają bardzo drogie oprawki i szkła, ale w rozsądnej cenie
      również można coś dla siebie znaleźć.
      Przy zakupie oprawek i soczewek badanie gratis - w tym roku po raz
      pierwszy z tego skorzystałam, okusliskta okazała się kapitalna:)
      • Gość: Salon Optyczny Re: Tani optyk IP: *.opera-mini.net 05.10.10, 11:46
        No nieźle. Prowadzę Salon Optyczny w Warszawie. Ileż ogólnych i w większości autoteklamowych porad się tu naczytałem. Jak można porównywać ceny okularów nie podając precyzyjnie wszystkich parametrów jak chociażby materiału soczewek lub rodzaju powłok. Owszem mogę coś Klientowi zaproponować tanio, nawet taniej niż wszyscy, ale co to będzie? Oczywiście totalna chińszczyzna. Chyba, że ktoś uważa, że jego wzrok jest wart chińszczyzny. U mnie, jak i wszędzie można kupić wszystko. Od chińszczyzny po wyroby z najwyższej półki. A ceny? Zawsze możemy o tym porozmawiać, aby obie strony były zadolwolone. Dla każdego znajdę dobrą promocję. Nie powielajęc autoreklamy nie podaję swoich namiarów, ale zapewniam, że bez najmniejszej trudności znajdziecie mnie w internecie. Pozdrawiam.
    • alebezsensu Re: Tani optyk 12.12.10, 20:29
      Unikajcie jak ognia PARIS OPTIQUE w Factory Outlet w Ursusie! Najgorsze doświadczenie w mojej 10-letniej historii noszenia okularów, zostałam zmieszana z błotem tylko dlatego, że moje oprawki zostały zniszczone przez nich podczas wkładania szkieł i poprosiłam o zwrot pieniędzy, gdyż była to ostatnia para tego modelu, a innych nie chciałam. Kierownik salonu Paweł Grasik poraził mnie swoją arogancją i chamstwem, wtórowały mu asystentki - pani Grasik i pani Kurpiel, usłyszałam, że wybrzydzam, niemalże rzucali we mnie innymi oprawkami komentując, że chyba mam zły dzień. Fatalna atmosfera, skrajny nieprofesjonalizm, zero szacunku wobec klienta. Sprawa znajdzie finał w Urzędzie Kontroli Konkurencji i Konsumentów, ponieważ nie dam siebie traktować jak szmatę tylko dlatego, że mam 20 kilka lat. OSTRZEGAM WSZYSTKICH!
      • Gość: Ewa Zniszczone oprawki i brak rozpatrzonej reklamacji IP: *.ms-net.eu 01.06.15, 18:07
        W salonie Paris Optique w Lublinie zniszczono oprawki podczas zakładania szkieł korekcyjnych (zupełnie je rozciągneli na boki). Nie potrafią ich wyprofilować aby były jak podczas mierzenia nowych oprawek.
        Odmawiają zwrotu pieniędzy, proponują inne oprawki. Nie chcę innych, chcę takie same. Czy ktoś miał z nimi podobne problemy? reklamacje robiłam 13.04, juz jest 1.06, a oni mnie zbywają?
        Co poradzicie?
        • Gość: Klientka Re: Zniszczone oprawki i brak rozpatrzonej reklam IP: *.dynamic.chello.pl 04.08.15, 20:04
          Mam podobny problem. Też zniszczyli mi oprawkę podczas montowania / drugi raz /szkieł, bo źle je wykonali. Oprawka pękła o czym dowiedziałam się po kilku bezskutecznych próbach odebrania ich. Też zaproponowali mi wybór oprawki w cenie .....120 zł???
          Wniosłam sprawę do sądu. Opłata nie jest kosztowna. Tylko 10% żądanego odszkodowania.
          Nie masz innego wyjścia jak chcesz odzyskać swoje pieniądze.
          Pozdrawiam.
          Salon mieści się w Blue City w Warszawie.
        • pihelena Re: Zniszczone oprawki i brak rozpatrzonej reklam 08.02.16, 11:52
          JAK POCZYTAŁAM SOBIE TROCHĘ O NICH W INTERNECIE TO TERAZ ŻAŁUJĘ ŻE POSTANOWIŁAM ZWÓCIĆ SIE DO NICH Z BADANIEM WZROKU I WYBOREM OPRAWEK... NO ALE CÓŻ POLAK MĄDRY PO SZKODZIE .... W SALONIE PARIS OPTIQUE W TARASACH ZAMKOWYCH W LUBLINIE . PRACUJE BEZCZELNY PAN JACEK MACIESZYK KTÓRY NAJPIERW BYŁ OPTYKIEM I NIE POSIADAJĄC KOMPETENCJI ZBADAŁ MI WZROK A DOKŁADNIE MÓWIĄC WCISNĄ MI DROŻSZE I ZA MOCNE SZKŁA. CHODZIŁAM W NICH 2 DNI I POSTANOWIŁAM SPRAWDZIĆ CZY NA PEWNO ICH DIAGNOZA JEST PRAWIDŁOWA. POWTÓRZYŁAM BADANIE WZROKU U POLECONEGO JUŻ SPECJALISTY ZA KTÓRE DODATKOWO ZAPŁACIŁAM.
          WRÓCIŁAM DO WYŻEJ WYMIENIONEGO SALONU ŻEBY ZŁOŻYĆ REKLAMACJE I DODATKOWYM ŻĄDANIEM ZWROTÓW KOSZTÓW DODATKOWEGO BADANIA. ŁASKAWIE POWIEDZIELI MI ŻE MIMO TEGO ŻE TE SZKŁA NIE SĄ JUŻ W PROMOCJI ONI WYMIENIĄ MI JE W TEJ SAMEJ CENIE. (TO WSZYSTKO PO DŁUGIEJ I ŻENUJĄCEJ POTYCZCE SŁOWNEJ Z PANEM JACKIEM MACIESZYKIEM). KTÓRY STAŁ SIĘ NAGLE Z OPTYKA KIEROWNIKIEM SALONU I HANDLOWCEM (I TU SPRAWDZA SIĘ STWIERDZENIE JAK COŚ JEST OD WSZYSTKIEGO TO JEST DO NICZEGO). POSZŁAM DO ZNAJOMEJ PANI ADWOKAT I TERAZ TO ONA PISEMNIE ROZWIĄZUJE SPRAWY Z ZWIERZCHNIKAMI PANA JACKA. BO JA NIE MAM OCHOTY UŻERAĆ SIĘ Z TYM BEZCZELNYM TYPEM. MAM NADZIEJE ŻE DA MU TO NAUCZKĘ I ZACZNIE SWOICH KL. TRAKTOWAĆ JAK LUDZI BO CHYBA DO TRAKTOWANIA ICH JAK PACJENTÓW TO JESZCZE DALEKO. ALE SZCZERZE ODRADZAM TEN SALON
        • jeremi.pogoda Re: Tani optyk 08.07.21, 10:38
          Ja polecam Paris Optique, kupiłam okulary w salonie i jestem bardzo zadowolona. Obsługa z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Bardzo duży wybór oprawek. Panie w salonie doradzają i dobierają okulary to kształtu twarzy. Jakość również bardzo wysoka i w atrakcyjnej cenie.
        • jeremi.pogoda Re: Tani optyk 08.07.21, 10:55
          Nie zgodzę się z tymi opiniami.Jestem wieloletnim klientem. Zawsze kupuje okulary w Paris Optique. Obsługa jest najlepsza jaką można spotkać w salonie w optycznym, zawsze miła i pomocna. Okulary również nigdy mnie nie zawiodły.
    • Gość: Edyta Re: Tani optyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.11, 15:17
      Witam cię znam bardzo dobrego i taniego optyka który ceny ma bardzo niskie w stosunku do jakosci soczewek ja mam też duże cylindry i zrobiłam w tym zakładzie bardzo dobre okulary i za rozsądną cenę , jest bardzo miła i rzetelna obsługa tel do zakładu 22 432-25-44 wszyscy znajomi tam robią okulary i wszyscy bardzo zadowoleni zakład mieści się al wilanowska 361 pawilon 26 w korytarzu bo tam jest jeszcze drugi optyk od ulicy ale to nie ten ten tylko w korytarzu więc z czystym sumieniem polecam.
      • Gość: marta22 Re: Tani optyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 17:43
        Witam, znam bardzo fajny zakład optyczny. Optyk u którego robiłam okulary jest bardzo pomocny, zna się na rzeczy i na pewno nie zedrze z Ciebie kasy. Miejsce jest trochę ukryte, mieści się na Rembertowie, ul. Chełmżyńska 27/35. Ja dostałam namiar od znajomego i muszę przyznać, że optyka już nie zmienię, bo okulary dobrał mi naprawdę dobrze, nie spłukałam się doszczętnie, zresztą porównując z np. vision expres gdzie obsługa to zazwyczaj kiepscy sprzedawcy a nie żadni optycy, oprawki nie najlepszej jakości w stosunku do ceny, mogę z czystym sumieniem polecić tego optyka.
        • anna.12345 Re: Tani optyk 05.12.11, 18:37
          Polecam salon optyczny na Dobrej
          w zeszłym tygodniu zamówiłam okulary i już na drugi dzień mogłam je odebrać, a chciałam zauważyć że w lewym oku mam cylinder 2,5 .
          dowiedziałam sie ze nie musze kupowac soczewek szlifowanych na zamowienie bo w firmie HOYA (gdzie w różnych salonach proponowali mi je za najtaniej 350zł)
          a przemiłą Pani optyk z DOBREJ 13 zaproponowała mi te same soczeki za 300zł i jeszcze dała mi -10% RABATU.
          Gorąco Polecam
    • grzegorz_s_g Re: Tani optyk 06.12.11, 12:03
      ,,Vision Express'' i ,,tani'' w jednym zdaniu? Gdzie szukać? Gdziekolwiek indziej, zapewne. Sam 2 razy robiłem przy Wiatracznej (raz w Uniwersamie, raz naprzeciwko).
    • Gość: Darek Re: Tani optyk IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.11, 14:03
      Polecam baardzo gorąco panią optyk na ul. Panny Wodnej w radości. Dojazd taki sobie bo 521 z centrum i przystanek pkp radość ale naprawdę warto! Pani optyk dobiera perfekcyjnie okulary do twarzy i ma bzika na punkcie swojego zawodu! Bardzo bardzo miła i ceny najniższe jakie udało mi się znaleść, a byłem u optyka "Nova", we włochach w hurtowni o vision express nie wspominając. Za markowe okulary z firmowymi soczewkami pouliretanowymi z antyreflexem zapłaciłem 290zł. Polecam Gorąco!
      • Gość: Kasiula_w Re: Tani optyk IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.12, 22:10
        Przyłączając się do tematu daję namiar na optyka u którego kupiłam swoje okulary. To moje 5 okulary więc byłam ostrożna przy wyborze. Jestem bardzo zadowolona bo zapłaciłam mniej niż za poprzednie a obsługa była suuper. Dodatkowo wykonali mi badanie nie pobierając za to żadnych pieniędzy. Pokazali mi tyle oprawek, że zanim coś wybrałam minęło 1 godzina !!! Co prawda jestem wybredna - no ale cóż jestem przecież kobietą :) Dla zainteresowanych Optyk mieści się na ul. Leszno 34/36 na woli w Warszawie. Ich strona to www.arts-optyk.pl Pozdrawiam wszystkich okularników
        • Gość: Natolinek Re: Tani optyk Fielmann IP: *.itsa.net.pl 18.05.12, 09:57
          Polecam tę sieć salonów. Szukałem dla siebie okularów przeciwsłonecznych. Tam w końcu znalazłem aviatory dla siebie - za 90, a nie 500 zł, z 3-letnią gwarancją.

Wada sieci: brak placówki w Warszawie. Ja znalazłem informację w necie, przeczytałem, że mają salon w Krakowie (w Łodzi, Radomiu i Płocku też są), a że akurat tam jechałem na jeden dzień, wpadłem do Galerii Krakowskiej i kupiłem. ;]

U nas byłem na Złotej, na Wiatracznej, w VE - albo mały wybór, albo drogo. Nie dam 300 zł za okulary przeciwsłoneczne.
        • Gość: Mira Re: Tani optyk IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 21:32
          Polecam Arts Optyk na Woli. Badanie wzroku wykonuje optometrysta, co w moim w przypadku nie było bez znaczenia ponieważ okuliści mieli problem z dobraniem szkieł a tutaj miłe zaskoczenie. Wreszcie dobrze widzę. Moja mama też tu robiła okulary progresywne. Jesteśmy super zadowolone. Polecam. Ja na pewno już nie zmienię optyka. Ceny normalne a nie jakiś kosmos. Z antyrefleksem para szkieł kosztowała mnie 130 zł. Optyk jest na ul. Leszno 34/36. Pozdrawiam okularników.
    • Gość: Sebastian Re: Tani optyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.12, 08:43
      Przyłączam się do wątku . Znalazłem dobrą i tanią ofertę na okulary do pracy przy kompie w większości optyków proponowani mi cenę 160-300 zł za parę dobrych markowych szkieł ja znalazłem w promocji za 144 zł za parę przy zakupie oprawki (oprawy są tam od 35 zł ) Zakład nazywa się styl optyk ul.Żuławskiego 4/6 na Mokotowie .Polecam
    • Gość: GośćMaria Re: Tani optyk IP: 77.252.209.* 27.06.13, 15:08
      Polecam Optyka na ulicy Widok 22, duży wybór oprawek i cały przekrój cenowy - od kilkudziesięciu do kilkuset zł, a więc na pewno znajdzie się coś dla siebie. Pani Kubera przemiła i potrafi profesjonalnie doradzić. Same szkła ( w moim przypadku -1) ok 100zł, więc uważam, że jak na Warszawę to niedużo.
      • Gość: Majka528 Re: Optyk w Radomiu IP: *.play-internet.pl 28.04.14, 09:27
        Ja jak koleżanka również trafiłam do nich z polecenia. Moje koleżanki tam robiły okulary. Ogólnie jest ciężko znaleźć coś taniego i fajnego. U Grabowskich opraw jest bardzo dużo i to naprawdę tanich - ku mojemu zaskoczeniu. Bardzo polecam - mam już kartę stałego klienta :) Jak ktoś chce namiary to mają trzy salony na ul. Grzecznarowskiego, ul. Chrobrego i ul. 1905 Roku. Ja byłam na Grzecznarowskiego :) www.optyk-grabowscy.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka