Gość: Tomasz
IP: 213.146.57.*
13.10.03, 08:34
Marynarska i Rzymowskiego stoją w nieustającym korku gdyż po
otwarciu mostu siekierkowskiego zamknięto łazienkowski dla
ciężarówek. Momo wielu obietnic w ciągu ostatnich dwóch lat nie
wykonano żadnych prac związanych z budową wiaduktów i tuneli
wzdłuż tych ulic.
Istnieje pilna konieczność poszerzenia Żwirki i Wigury do trzech
pasm, drugiej jezdni Racławickiej, drugiej jezdni Wołoskiej,
przebicia Banacha przez Pole Mokotowskie do Batorego, budowy
Trasy N-S od al. jerozolimskich do Piaseczna. Obecnie Ochota i
Mokotów połączone sa tylko trzema ulicami: Marynarską,
Racławicką i Wawelską. Jest to stanowczo za mało.