Gość: fantom IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.01.02, 18:30 Spróbujcie sobie wyobrazić że przyszłoroczna kwesta WOŚP byłaby przeznaczona na hospicja dla umierających starszych ludzi. Czy waszym zdaniem padłby nowy rekord ?... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj