Dodaj do ulubionych

WIELKA ORKIESTRA DZIECIAKÓW

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.01.02, 18:30
Spróbujcie sobie wyobrazić że przyszłoroczna kwesta WOŚP byłaby przeznaczona na
hospicja dla umierających starszych ludzi. Czy waszym zdaniem padłby nowy
rekord ?...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka