Dodaj do ulubionych

Prośba wielka

11.10.08, 13:21
Witam,

mieszkam na osiedlu Komorów /"wilkina"/ i poszukuję kogoś, kto
mieszka w jednym z 12 domków przy ulicach Podlaska/Lubuska i
posiada do odstapienia /xero/ starych planów budowy tych domków
przez spółdzielnię "Domeczek", oczywiście - odpłatnie.

Niestety, nie wiem czy rodzice je posiadali, a mam zamiar zrobić
rozbudowę i nie wiem, z czego dom był budowany...Może ktoś ma, lub
ewentualnie jakieś dane spółdzielni/może się zachowały plany/

Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna :)
frida38@gazeta.pl
pozdr
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka