Gość: ludwigvanbeethoven
IP: *.rev.stofanet.dk
22.10.08, 00:14
Tragedia,ze dziecko musialo zginac,drugie w stanie ciezkim,aby
piep.rzone urzedasy ruszyly mozgownicami!!!Chociaz te barachla nie
maja mozgow...Zamiast pana Stopka kazac teraz stanac tym co zwlekali
z decyzja i niech na nich kierowcy testuja hamulce!!! Nawet brak
slow jakie mozna by przekazac Rodzicom Karola,ale czuje ich bol.