Gość: Ciekawy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:16 jeszcze nie oprotestował? Co powinno powstać w Warszawie żeby nasz dyżurny oszołom zaakceptował? Może kopiec gnoju ekologicznego w centrum miasta dobrze mu by się kojarzył? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:17 Zamiast palmy? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:24 Caly narod burzy swoja stolice! PS. Jacusiowi prawa do tej maksymy oddaje za friko. Odpowiedz Link Zgłoś
rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:26 A co z propozycją kopca z Jacusia zamiast palmy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pik Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:29 rumba_negro napisała: > A co z propozycją kopca z Jacusia zamiast palmy? Rewelacyjny pomysł! Wyburzyć PKiN i w jego miejsce, usypać tej samej wielkości kopiec gnoju ekologicznego z posągiem Jacka na szczycie! Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:31 A jak odroznic Jacka od kopca gnoju? Moze go trzeba jakos oznaczyc? Zielona choragiewka? Odpowiedz Link Zgłoś
rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:32 Nie, nie! Nie dam zburzyć PKiN-u! To może Jacus na palmie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pik Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:41 rumba_negro napisała: > Nie, nie! Nie dam zburzyć PKiN-u! > To może Jacus na palmie? Ale gdzie ten gnój wysypać?! Przecież nie pod dawnym KC, bo będzie afera... Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:44 Chcesz robic przyjemnosc Jacusiowi? Wysyp go na Okeciu. Odpowiedz Link Zgłoś
rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:44 No, rusz wyobraźnią: Jacuś na palmie - po co więcej gnoju? Wash and go! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arnold Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:49 rumba_negro napisała: > No, rusz wyobraźnią: > Jacuś na palmie - po co więcej gnoju? > Wash and go! I MUHI SIEM ZLECOM I BEDZIE MU TAK SWOJSKO I ŁEKOLOGICZNIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp Gnój ekologiczny leży na dworcu Śródmieście fuj... IP: *.acn.waw.pl 22.10.03, 16:00 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek CALA MASA INWESTYCJI IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 15:48 1. lotnisko poza Warszawa 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie 7. rowne chodniki 8. sciezki rowerowe to na poczatek Odpowiedz Link Zgłoś
rumba_negro Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 15:51 A ten swoje! Gdzie tu jest jakiś anestezjolog? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek CALA MASA INWESTYCJI IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 15:54 koleja specjalnosc medyczna trabajo si ! rumba no ! Odpowiedz Link Zgłoś
chachachachachachachachachacha Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 16:51 Gość portalu: jacek napisał(a): > koleja specjalnosc medyczna > > > trabajo si ! rumba no ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Praski anestez Re: CALA MASA INWESTYCJI IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:59 rumba_negro napisała: > A ten swoje! Gdzie tu jest jakiś anestezjolog? Tu jestem! Znieczulam z "liścia"! -Praski Anestezjolog Odpowiedz Link Zgłoś
rumba_negro Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 16:02 Gość portalu: Praski anestez napisał(a): > rumba_negro napisała: > > > A ten swoje! Gdzie tu jest jakiś anestezjolog? > > Tu jestem! Znieczulam z "liścia"! > > -Praski Anestezjolog No bez przesady,,,może jakaś humanitarna eutanazja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek CALA MASA koniecznych INWESTYCJI IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 16:01 Gość portalu: jacek napisał(a): > 1. lotnisko poza Warszawa > 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii > 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym > 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu > 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie > 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie > 7. rowne chodniki > 8. sciezki rowerowe > > to na poczatek popieram je calym sercem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behi hm.. IP: *.int.warszawa.sint.pl 22.10.03, 16:08 > 1. lotnisko poza Warszawa A moze tak Okecie wylaczyc z Ochoty i Warszawy i juz bedzie poza Warszawa? > 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii Jesli wylaczymy Okecie z Warszawy, mozna bedzie blizej zrobic autostrade poza Warszawa. A w zasadzie czemu nie pchnac autostrady pomiedzy Pruszkowem i Wlochami do granicy Warszawa/Piaseczno i dalej Warszawa/Konstancin. Wszystko zrobic poza Warszawa oczywiscie i jak najdalej od wymienionych miejscowosci? > 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym No tu nic nie moge stwierdzic, bo koleja boje sie i tak jezdzic..dominacja lumpenproletariatu przeraza mnie i wzdryga na sama mysl o kolejnictwie. Poza tym nie da sie dojechac koleja z Ursynowa na Wilanow i to rozwiazuje moj problem zainteresowania sie propozycja > 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu Po co? Na lotnisko? > 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie Ja tam mam, ale slyszalem, ze to strasznie niekorzystnie dziala na ekosystem. > 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie Wolalbym widziec skad promieniuja na mnie linie wysokiego napiecia niz domniemywac, ze moj dom jest postawiony na bombie zegarowej pola elektromagnetycznego. Pole to niekorzystnie dziala na ekosystem roslinny i glebe. > 7. rowne chodniki Oki. Zauwazylem pare nierownosci na ulicy Konwisarskiej, zdecydowanie jestem za > 8. sciezki rowerowe O nie. To tylko przyczyni sie do zwiekszonej liczby wypadkow z nieprzepisowo jezdzacymi rowerzystami. Nie robmy tego bliznim. Nalezy tej niewyedukowanej drogowo czesci spolecznosci naszej jak najwiecej przeszkod na sciezkach stosowac, zeby przychamowywali, albo schodzili z rowerow. Podobnie jak sie dzieje z ograniczaniem predkosci samochodow (ograniczenia, garby, studzienki, doly, tarki, dziury, koleiny, brak miejsc parkingowych - skazywanie na niszczenie zawieszenia na zbyt wysokich kraweznikach (nie mowiac juz o alufeldżuniach)) > to na poczatek e.. nie przekonaly mnie Twoje inwestycje. Odpowiedz Link Zgłoś
chachachachachachachachachacha Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 16:53 Gość portalu: jacek napisał(a): > 1. lotnisko poza Warszawa > 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii > 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym > 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu > 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie > 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie > 7. rowne chodniki > 8. sciezki rowerowe > > to na poczatek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek CALA MASA INWESTYCJI - uzupelnienie IP: *.u.mcnet.pl 23.10.03, 09:03 zapomnialem oczywiscie o najwazniejszym - OCZYSZCZALNI SCIEKOW ambicja Warszawiakow konczy sie na pretensjach zwiazanych z inwestycjami na pokaz - autostarda czy lotnisko (kazdy kmiec mial zawsze jedna reprezentacyjna izbe do ktorej nie wchodzil bez potrzeby) - natomiast brudy ida do rzeki(albo za tzw stodole ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 15:53 jako pierwszy co by na to Freud powiedzial ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jms Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 15:59 ...tu na razie jest ściernisko... Może Jacuś wybuduje sobie Jackowo?Od nowa.Tak jak chce. Tylko kawałek wolnego ścierniska potrzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 16:00 skad wy tak dobrze znacie wies ??? macie jeszcze malowane skrzynie ? swieze wspomnienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jms Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 16:03 A nie chcesz mieć miasta swoich marzeń ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cezary Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 16:03 Gość portalu: jacek napisał(a): > skad wy tak dobrze znacie wies ??? > > macie jeszcze malowane skrzynie ? > > swieze wspomnienia jacek zmien gacie bo ci zdupy smierdzi jak gadasz BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chachachachachachachachachacha Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi 22.10.03, 16:49 Gość portalu: jacek napisał(a): > skad wy tak dobrze znacie wies ??? > > macie jeszcze malowane skrzynie ? > > swieze wspomnienia Odpowiedz Link Zgłoś