Dodaj do ulubionych

Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okęcia..

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:16
jeszcze nie oprotestował? Co powinno powstać w Warszawie żeby nasz dyżurny
oszołom zaakceptował? Może kopiec gnoju ekologicznego w centrum miasta dobrze
mu by się kojarzył?
Obserwuj wątek
    • rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:17
      Zamiast palmy?
      • niech Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:24
        Caly narod burzy swoja stolice!
        PS. Jacusiowi prawa do tej maksymy oddaje za friko.
        • rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:26
          A co z propozycją kopca z Jacusia zamiast palmy?
          • Gość: Pik Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:29
            rumba_negro napisała:

            > A co z propozycją kopca z Jacusia zamiast palmy?

            Rewelacyjny pomysł! Wyburzyć PKiN i w jego miejsce, usypać tej samej wielkości
            kopiec gnoju ekologicznego z posągiem Jacka na szczycie!
            • niech Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:31
              A jak odroznic Jacka od kopca gnoju? Moze go trzeba jakos oznaczyc? Zielona
              choragiewka?
            • rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:32
              Nie, nie! Nie dam zburzyć PKiN-u!
              To może Jacus na palmie?
              • Gość: Pik Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:41
                rumba_negro napisała:

                > Nie, nie! Nie dam zburzyć PKiN-u!
                > To może Jacus na palmie?

                Ale gdzie ten gnój wysypać?! Przecież nie pod dawnym KC, bo będzie afera...
                • niech Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:44
                  Chcesz robic przyjemnosc Jacusiowi? Wysyp go na Okeciu.
                • rumba_negro Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę 22.10.03, 15:44
                  No, rusz wyobraźnią:
                  Jacuś na palmie - po co więcej gnoju?
                  Wash and go!
                  • Gość: Arnold Re: Czy jest jakaś inwestycja, której Jacuś z Okę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:49
                    rumba_negro napisała:

                    > No, rusz wyobraźnią:
                    > Jacuś na palmie - po co więcej gnoju?
                    > Wash and go!

                    I MUHI SIEM ZLECOM I BEDZIE MU TAK SWOJSKO I ŁEKOLOGICZNIE
            • Gość: ppp Gnój ekologiczny leży na dworcu Śródmieście fuj... IP: *.acn.waw.pl 22.10.03, 16:00
              .
    • Gość: jacek CALA MASA INWESTYCJI IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 15:48
      1. lotnisko poza Warszawa
      2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii
      3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym
      4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu
      5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie
      6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie
      7. rowne chodniki
      8. sciezki rowerowe

      to na poczatek
      • rumba_negro Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 15:51
        A ten swoje! Gdzie tu jest jakiś anestezjolog?
        • Gość: jacek CALA MASA INWESTYCJI IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 15:54
          koleja specjalnosc medyczna


          trabajo si ! rumba no !
          • chachachachachachachachachacha Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 16:51
            Gość portalu: jacek napisał(a):

            > koleja specjalnosc medyczna
            >
            >
            > trabajo si ! rumba no !
        • Gość: Praski anestez Re: CALA MASA INWESTYCJI IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:59
          rumba_negro napisała:

          > A ten swoje! Gdzie tu jest jakiś anestezjolog?

          Tu jestem! Znieczulam z "liścia"!

          -Praski Anestezjolog
          • rumba_negro Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 16:02
            Gość portalu: Praski anestez napisał(a):

            > rumba_negro napisała:
            >
            > > A ten swoje! Gdzie tu jest jakiś anestezjolog?
            >
            > Tu jestem! Znieczulam z "liścia"!
            >
            > -Praski Anestezjolog

            No bez przesady,,,może jakaś humanitarna eutanazja?
      • Gość: jacek CALA MASA koniecznych INWESTYCJI IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 16:01
        Gość portalu: jacek napisał(a):

        > 1. lotnisko poza Warszawa
        > 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii
        > 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym
        > 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu
        > 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie
        > 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie
        > 7. rowne chodniki
        > 8. sciezki rowerowe
        >
        > to na poczatek

        popieram je calym sercem
      • Gość: behi hm.. IP: *.int.warszawa.sint.pl 22.10.03, 16:08
        > 1. lotnisko poza Warszawa

        A moze tak Okecie wylaczyc z Ochoty i Warszawy i juz bedzie poza Warszawa?

        > 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii

        Jesli wylaczymy Okecie z Warszawy, mozna bedzie blizej zrobic autostrade poza
        Warszawa. A w zasadzie czemu nie pchnac autostrady pomiedzy Pruszkowem i
        Wlochami do granicy Warszawa/Piaseczno i dalej Warszawa/Konstancin. Wszystko
        zrobic poza Warszawa oczywiscie i jak najdalej od wymienionych miejscowosci?

        > 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym

        No tu nic nie moge stwierdzic, bo koleja boje sie i tak jezdzic..dominacja
        lumpenproletariatu przeraza mnie i wzdryga na sama mysl o kolejnictwie. Poza
        tym nie da sie dojechac koleja z Ursynowa na Wilanow i to rozwiazuje moj
        problem zainteresowania sie propozycja

        > 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu

        Po co? Na lotnisko?

        > 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie

        Ja tam mam, ale slyszalem, ze to strasznie niekorzystnie dziala na ekosystem.

        > 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie

        Wolalbym widziec skad promieniuja na mnie linie wysokiego napiecia niz
        domniemywac, ze moj dom jest postawiony na bombie zegarowej pola
        elektromagnetycznego. Pole to niekorzystnie dziala na ekosystem roslinny i
        glebe.

        > 7. rowne chodniki

        Oki. Zauwazylem pare nierownosci na ulicy Konwisarskiej, zdecydowanie jestem za

        > 8. sciezki rowerowe

        O nie. To tylko przyczyni sie do zwiekszonej liczby wypadkow z nieprzepisowo
        jezdzacymi rowerzystami. Nie robmy tego bliznim. Nalezy tej niewyedukowanej
        drogowo czesci spolecznosci naszej jak najwiecej przeszkod na sciezkach
        stosowac, zeby przychamowywali, albo schodzili z rowerow. Podobnie jak sie
        dzieje z ograniczaniem predkosci samochodow (ograniczenia, garby, studzienki,
        doly, tarki, dziury, koleiny, brak miejsc parkingowych - skazywanie na
        niszczenie zawieszenia na zbyt wysokich kraweznikach (nie mowiac juz o
        alufeldżuniach))

        > to na poczatek

        e.. nie przekonaly mnie Twoje inwestycje.
      • chachachachachachachachachacha Re: CALA MASA INWESTYCJI 22.10.03, 16:53
        Gość portalu: jacek napisał(a):

        > 1. lotnisko poza Warszawa
        > 2. autostrada w waraiancie obok Gory Kalwarii
        > 3. SKM - oparta na warszawskim wezle kolejowym
        > 4. uwolnienie Odolanow - zabraz PKP i udostepnic miastu
        > 5. kanalizacja i wodociagi w calej Warszawie
        > 6. schowanie lokalnej energetyki pod ziemie
        > 7. rowne chodniki
        > 8. sciezki rowerowe
        >
        > to na poczatek
        • Gość: jacek CALA MASA INWESTYCJI - uzupelnienie IP: *.u.mcnet.pl 23.10.03, 09:03
          zapomnialem oczywiscie o najwazniejszym - OCZYSZCZALNI SCIEKOW

          ambicja Warszawiakow konczy sie na pretensjach zwiazanych z inwestycjami na
          pokaz - autostarda czy lotnisko (kazdy kmiec mial zawsze jedna reprezentacyjna
          izbe do ktorej nie wchodzil bez potrzeby) - natomiast brudy ida do rzeki(albo
          za tzw stodole )
    • Gość: jacek ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 15:53
      jako pierwszy

      co by na to Freud powiedzial ?
      • Gość: jms Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 15:59
        ...tu na razie jest ściernisko...
        Może Jacuś wybuduje sobie Jackowo?Od nowa.Tak jak chce.
        Tylko kawałek wolnego ścierniska potrzeba.
        • Gość: jacek ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.u.mcnet.pl 22.10.03, 16:00
          skad wy tak dobrze znacie wies ???

          macie jeszcze malowane skrzynie ?

          swieze wspomnienia
          • Gość: jms Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 16:03
            A nie chcesz mieć miasta swoich marzeń ??!!
          • Gość: Cezary Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 16:03
            Gość portalu: jacek napisał(a):

            > skad wy tak dobrze znacie wies ???
            >
            > macie jeszcze malowane skrzynie ?
            >
            > swieze wspomnienia

            jacek zmien gacie bo ci zdupy smierdzi jak gadasz BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!
          • chachachachachachachachachacha Re: ciekawe - czemu GNOJ wam do glowy przychodzi 22.10.03, 16:49
            Gość portalu: jacek napisał(a):

            > skad wy tak dobrze znacie wies ???
            >
            > macie jeszcze malowane skrzynie ?
            >
            > swieze wspomnienia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka