Gość: Ona Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: 193.108.73.* 30.12.08, 20:43 A kto tej Pani robił to co ma na twarzy? Odpowiedz Link Zgłoś
stek22 Mam otwarty umysł, ale to żarty jakieś. 30.12.08, 21:24 Ekipa PO za bardzo w cuda uwierzyła. Jacy ludzie nami rządzą!? Może jeszcze się pomódlmy to drogi same się zrobią? Odpowiedz Link Zgłoś
ritzy Ciesze sie, ze takich madrych internautow 31.12.08, 00:43 mamy w tej Warszawie. Racjonalisci jak sie patrzy, wszystko rozumem (wlasnym) potrafia rozebrac i wytlumaczyc. To juz naprawde jest poczatek nowoczesnego spoleczenstwa. Tym bardziej, ze te bardzo madre, racjonalne wypowiedzi pojawiaja sie w srodku jednego z najwiekszych kryzysow finansowych, ktore, jak to skadinad wiadomo, maja swe podloze b. czesto w sferze psychologicznej. Trzeba chyba naszych forumowiczow do USA wyslac. Tam by racjonalnie porzadek raz dwa zrobili i przywrocili swiatu wiare w wolny rynek. Tfu, co ja mowie, "wiare". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość z Bemowa Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: *.chello.pl 31.12.08, 17:18 >>>>Po pierwsze to skrzyżowanie udało się przebudować. Nie wnikam w to czy te zakopane puszki działają czy nie ale jeżdżę przez to skrzyżowanie od lat i jakoś nie zauważyłem by go przebudowano. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pod Zdaje się? IP: *.dag.pl 02.01.09, 14:10 Zdaje się że statystyki poprawiły się a potem popsuły - to rzeczywiście wiarygodna wypowiedź naukowca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: 94.75.67.* 10.01.09, 02:26 Niedawno chciałem przy Radiowej na skwerku pochować chomika. Maciuś tam właśnie wpadł pod samochód na spacerze. Kopiąc natknąłem się na puszkę po herbatnikach z jakimś siankiem, to mi bardzo zapasowało. Włożyłem tam małe (i już płaskie) truchełko, odmówiłem parę paciorków do boga wszystkich małych zwierzątek. I to jest to, co was tam chroni. To on, Maciuś patrzy na was z góry. Alleluja! Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 06:40 Chciałbym wiedzieć, co to jest w ogóle zła energia? Jakie badania naukowe potwierdzają skuteczność tej metody?" - dopytuje się Maciej Maciejowski z PiS. Powinien o to zapytać byłego wiceministra Orzechowskiego, wiodącego "naukawca" niedoszłej IV Rzeszypospolitej Kurduplowatej, albo Giertysia od smoków wawelskich. To mniej więcej ten sam poziom. A jaka - pytam - jest różnica między radiestetą z puszką a katabasem z kropidłem i tacą? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o forsę. Maciej Pisuarowy zazdrości, że skrzyżowań nie kropią katabasy za pieniądze podatników. Poza tym usłyszał "promieniowanie geopatyczne" i pomyliło mu się z promieniowaniem psychopatycznym jego kurduplowatego szefa;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dżizas Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 10:29 Warszawo współczujemy! Odpowiedz Link Zgłoś
xplict Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 11:13 Tanio i skutecznie! czary, magia, gusła, rzucanie uroków i odczynianie. W promocji 10 zaklęć w cenie 9. Kontakt: Szpital w Tworkach, pytać o Napoleona. Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 11:16 Może niech zatrudnią jeszcze wróżki oraz telepatów, to już chyba wypadków w ogóle nie będzie :) smok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ivory Kolejne mięso dla motłochu IP: *.gprs.plus.pl 10.01.09, 11:19 Tak, debatujcie nad 2500 zł wydanymi przez państwo * 3 skrzyżowania choć do końca nie wiadomo z jakim skutkiem bo polsat podał że po zainstalowaniu tych puszek ilość ofiar śmiertelnych spadła do 0 ilość wypadków też znacząco jeśliby nawet 1 osobę to ocaliło to warte jest dużo więcej jesteście motłochem który połyka wielbłąda a cedzicie komara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert co sie burzycie? wy sobie magnetyzery do szrotów a IP: *.aster.pl 10.01.09, 11:23 urząd sobie puszki przy skrzyżowaniu. Poza tym naukowo dowiedziono, że puszki na patyku przy szosie poprawiają bezpieczeństwo (zmniejszają prędkość), to co za problem zapuszkować trochę trawy he he. Fantaści forumowi:) Odpowiedz Link Zgłoś
inguszetia_2006 Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 11:24 Witam, Nieważne czy ciemnogród, czy zabobon, czy insze sztuczki magiczne. Ważne, czy działa;-D Jak działa, to dobrze. Jak nie działa, to trzeba reklamować. Ale z tego co czytam, to jednak działa;-D Pzdr. Inguszetia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yunan2 Re: Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie pus IP: 94.254.144.* 10.01.09, 18:07 Jako "żyjący z szarlataneri" powiem tak:radjestezja jako sposób na znajdowanie żył wodnych i lokalizacje studni - zgoda .Temat poza dyskusją - nie wiadomo jak to działa ale "studniarze" bez tej umiejętnosci nie mieliby racji bytu.Wywodzące się z radjestezji diagnozowanie chorób wahadełkiem i oparta na tym oszustwie bioenergoterapia to ordynarny kant (twierdzę tak w oparciu o wieloletnie obserwacje szarlatanów jako szarlatan , przed soba nie mają oni "tajemnic").Żyły wodne jako żródło chorób ,odpromienniki, czakramy ,miejsca mocy,charyzmatycy, różnego pokroju uzdrowiciele duchowi itd. to niewyobrażalne dochody oszustów, których miejsce jest w kamieniołomach.Wypowiedzi większosci internautów to bzdety,wypowiedzi osób, ktore nigdy nie praktykowały "szarlatanerii" i nie mają pojęcia o czym piszą. Odpowiedz Link Zgłoś
jhbsk Re: Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie pus 16.01.09, 11:42 Dla wszystkich którzy twierdzą, że mają zdolności radiestezyjne podaję adres strony: www.randi.org/research/index.html. Jeśli udowodnisz, że jesteś radiestetą, otrzymujesz 1 000 000 $. Powodzenia. Przeczytaj również artykuł pod adresem archiwum.wiz.pl/2001/01011700.asp pt. "OPERACJA STODOŁA" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olah <--------------------------IIII IP: *.citynet.pl 10.01.09, 13:29 Za "pokropek" większości nowych inwestycji płaci się od wielu lat, jakoś nikt się nie zastanawia po jaką cholerę. Ja nie wierzę w magię, mogę jeździć przez niepokropiony most... Relaks? Elastycznie - magicznie! guma.bubb.pl Odpowiedz Link Zgłoś
michnikowo Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 13.01.09, 13:57 posłuchaj całości www.radiojasnagora.pl/download_file.php? uid=1498 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zakonnica Woo-Doo IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.10, 21:45 Są w tym pięknym kraju na Wisłą szkolenia księży-egzorcystów, teraz płaci się za różdżkarstwo energoterapeutom, ciekawe co będzie dalej. Ech, chyba niebawem i stosy zapłoną, Inkwizycja wróci, no bo już Średniowiecze całkowicie wróciło do łask Odpowiedz Link Zgłoś