Dodaj do ulubionych

Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki

    • Gość: Ona Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: 193.108.73.* 30.12.08, 20:43
      A kto tej Pani robił to co ma na twarzy?
    • stek22 Mam otwarty umysł, ale to żarty jakieś. 30.12.08, 21:24
      Ekipa PO za bardzo w cuda uwierzyła. Jacy ludzie nami rządzą!? Może jeszcze
      się pomódlmy to drogi same się zrobią?
    • ritzy Ciesze sie, ze takich madrych internautow 31.12.08, 00:43
      mamy w tej Warszawie. Racjonalisci jak sie patrzy, wszystko rozumem
      (wlasnym) potrafia rozebrac i wytlumaczyc. To juz naprawde jest
      poczatek nowoczesnego spoleczenstwa.

      Tym bardziej, ze te bardzo madre, racjonalne wypowiedzi pojawiaja
      sie w srodku jednego z najwiekszych kryzysow finansowych, ktore, jak
      to skadinad wiadomo, maja swe podloze b. czesto w sferze
      psychologicznej. Trzeba chyba naszych forumowiczow do USA wyslac.
      Tam by racjonalnie porzadek raz dwa zrobili i przywrocili swiatu
      wiare w wolny rynek. Tfu, co ja mowie, "wiare".
    • Gość: gość z Bemowa Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: *.chello.pl 31.12.08, 17:18
      >>>>Po pierwsze to skrzyżowanie udało się przebudować.
      Nie wnikam w to czy te zakopane puszki działają czy nie ale jeżdżę
      przez to skrzyżowanie od lat i jakoś nie zauważyłem by go
      przebudowano.
    • Gość: pod Zdaje się? IP: *.dag.pl 02.01.09, 14:10
      Zdaje się że statystyki poprawiły się a potem popsuły - to rzeczywiście
      wiarygodna wypowiedź naukowca.
    • Gość: :))) Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: 94.75.67.* 10.01.09, 02:26
      Niedawno chciałem przy Radiowej na skwerku pochować chomika. Maciuś
      tam właśnie wpadł pod samochód na spacerze. Kopiąc natknąłem się na
      puszkę po herbatnikach z jakimś siankiem, to mi bardzo zapasowało.
      Włożyłem tam małe (i już płaskie) truchełko, odmówiłem parę paciorków
      do boga wszystkich małych zwierzątek. I to jest to, co was tam chroni.
      To on, Maciuś patrzy na was z góry. Alleluja!
    • mark.parker Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 06:40
      Chciałbym wiedzieć, co to jest w ogóle zła energia? Jakie badania naukowe
      potwierdzają skuteczność tej metody?" - dopytuje się Maciej Maciejowski z PiS.

      Powinien o to zapytać byłego wiceministra Orzechowskiego, wiodącego "naukawca"
      niedoszłej IV Rzeszypospolitej Kurduplowatej, albo Giertysia od smoków
      wawelskich. To mniej więcej ten sam poziom.
      A jaka - pytam - jest różnica między radiestetą z puszką a katabasem z kropidłem
      i tacą? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o forsę. Maciej Pisuarowy
      zazdrości, że skrzyżowań nie kropią katabasy za pieniądze podatników. Poza tym
      usłyszał "promieniowanie geopatyczne" i pomyliło mu się z promieniowaniem
      psychopatycznym jego kurduplowatego szefa;)
    • Gość: dżizas Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 10:29
      Warszawo współczujemy!
    • xplict Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 11:13
      Tanio i skutecznie!
      czary, magia, gusła, rzucanie uroków i odczynianie. W promocji 10 zaklęć w cenie
      9. Kontakt: Szpital w Tworkach, pytać o Napoleona.
    • smok_sielski Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 11:16
      Może niech zatrudnią jeszcze wróżki oraz telepatów, to już chyba wypadków w
      ogóle nie będzie :)
      smok
    • Gość: Ivory Kolejne mięso dla motłochu IP: *.gprs.plus.pl 10.01.09, 11:19
      Tak, debatujcie nad 2500 zł wydanymi przez państwo * 3 skrzyżowania
      choć do końca nie wiadomo z jakim skutkiem
      bo polsat podał że po zainstalowaniu tych puszek
      ilość ofiar śmiertelnych spadła do 0 ilość wypadków też znacząco
      jeśliby nawet 1 osobę to ocaliło

      to warte jest dużo więcej
      jesteście motłochem który połyka wielbłąda
      a cedzicie komara



    • Gość: robert co sie burzycie? wy sobie magnetyzery do szrotów a IP: *.aster.pl 10.01.09, 11:23
      urząd sobie puszki przy skrzyżowaniu. Poza tym naukowo dowiedziono,
      że puszki na patyku przy szosie poprawiają bezpieczeństwo
      (zmniejszają prędkość), to co za problem zapuszkować trochę trawy he
      he.
      Fantaści forumowi:)
    • inguszetia_2006 Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 10.01.09, 11:24
      Witam,
      Nieważne czy ciemnogród, czy zabobon, czy insze sztuczki magiczne.
      Ważne, czy działa;-D
      Jak działa, to dobrze.
      Jak nie działa, to trzeba reklamować.
      Ale z tego co czytam, to jednak działa;-D
      Pzdr.
      Inguszetia
      • Gość: yunan2 Re: Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie pus IP: 94.254.144.* 10.01.09, 18:07
        Jako "żyjący z szarlataneri" powiem tak:radjestezja jako sposób na
        znajdowanie żył wodnych i lokalizacje studni - zgoda .Temat poza
        dyskusją - nie wiadomo jak to działa ale "studniarze" bez tej
        umiejętnosci nie mieliby racji bytu.Wywodzące się z radjestezji
        diagnozowanie chorób wahadełkiem i oparta na tym oszustwie
        bioenergoterapia to ordynarny kant (twierdzę tak w oparciu o
        wieloletnie obserwacje szarlatanów jako szarlatan , przed soba nie
        mają oni "tajemnic").Żyły wodne jako żródło chorób ,odpromienniki,
        czakramy ,miejsca mocy,charyzmatycy, różnego pokroju uzdrowiciele
        duchowi itd. to niewyobrażalne dochody oszustów, których miejsce
        jest w kamieniołomach.Wypowiedzi większosci internautów to
        bzdety,wypowiedzi osób, ktore nigdy nie praktykowały "szarlatanerii"
        i nie mają pojęcia o czym piszą.
        • jhbsk Re: Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie pus 16.01.09, 11:42
          Dla wszystkich którzy twierdzą, że mają zdolności radiestezyjne podaję adres
          strony: www.randi.org/research/index.html. Jeśli udowodnisz, że jesteś
          radiestetą, otrzymujesz 1 000 000 $. Powodzenia. Przeczytaj również artykuł pod
          adresem archiwum.wiz.pl/2001/01011700.asp pt. "OPERACJA STODOŁA"
    • Gość: Olah <--------------------------IIII IP: *.citynet.pl 10.01.09, 13:29
      Za "pokropek" większości nowych inwestycji płaci się od wielu lat, jakoś nikt
      się nie zastanawia po jaką cholerę. Ja nie wierzę w magię, mogę jeździć przez
      niepokropiony most...

      Relaks? Elastycznie - magicznie! guma.bubb.pl
    • michnikowo Władze stolicy uwierzyły w czarodziejskie puszki 13.01.09, 13:57
      posłuchaj całości www.radiojasnagora.pl/download_file.php?
      uid=1498
    • Gość: Zakonnica Woo-Doo IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.10, 21:45
      Są w tym pięknym kraju na Wisłą szkolenia księży-egzorcystów, teraz płaci się
      za różdżkarstwo energoterapeutom, ciekawe co będzie dalej. Ech, chyba niebawem
      i stosy zapłoną, Inkwizycja wróci, no bo już Średniowiecze całkowicie wróciło
      do łask
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka