24.11.03, 20:29
Po zmianie tras autobusów 508 i 524, przy skrzyżowaniu ul. Krasińskiego z
Wisłostradą powinno pojawić się lustro. Obecnie kierowcy autobusów stwarzają
duże niebezpieczeństwo dla ruchu samochodów w tamtym rejonie (nie mają dobrej
widoczności). Czy ZDM na wniosek ZTM, a Ci na wniosek MZA, co z kolei
zawnioskowane powinno być poprzez kierowców, nie powinien postawić tam
takiego lustra?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka