malwina666
05.05.09, 22:05
nie ma kasy na jedzenie, bo jest kasa na nieużywany sprzęt (kupiony,
bo ktoś posmarował) i chamski personel. Taka jest ogólna prawda o
państwowej służbie zdrowia - nie jest to przytyk do konkretnego
szpitala ani konkretnej osoby.