Gość: Mr X
IP: *.itpp.pl
22.12.03, 17:57
Jakie są wasze opinie na temat nowego pomysłu na ten węzeł?
Czy ktoś widział projekt?
Co ze ścieżkami rowerowymi (do poprzedniego projektu były jakieś
zastrzeżenia)?
Czy zmodernizują ul. Marsa (np skrzyżowania z Chełmżyńską i Żołnierską)?