Gość: bob
IP: *.hd.pl
20.05.04, 23:02
ludzie, czy wy, szczegolnie kobiety uzywacie lusterka wstecznego do
wyduszania pryszczy????
zacznijcie w nie spogladac w czasie jazdya,
A SZCZEGOLNIE PODCZAS ZMIANY PASA!!!!
ja juz jezdze i wyprzedam tylko prawym pasem (trzypasmowka), przynajmnie
zaden zaspaniec w fabce 1.2 lub astrze 1.4 mi nie wyjedzie przed nos.
dzisiaj mialem szczyt!!
jade lewym pasem ok. 120km/h (ograniczenie 90) (normalna predkosc u 90%
kierowcow), prawym jedzie ciezarowka 60km/h a za nim damulka w megane II.
zblizam sie do nich, a tu nagle paniulka (pozdrawiam!) ni z gruszki zjezdza
na moj pas!!! oczywiscie bez kierunkowskazu!!! ja rozpedzony, nawet mi nie
przyszlo na mysl slowo hamulec!! musialem sie wcisnac pomiedzy te dwa
pojazdy!! a pani co?? zdebiala!! i po hamulcach!!! widzialem ze grzebala cos
przy swoim utapetowaniu na twarzy!!! ludzie - rozwagi!! dobrze ze nie jestem
damskim bokserem, bo bym za siebie nie mogl!! jeszcze raz pozdrawiam
zaspancow!!!