Gość: AiXL
IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl
27.10.04, 13:44
Witam
Staram sie byc kulturalna na drodze. Nie blokowac lewego pasa, wpuszczac
potrzebujacych w korku itp. Prawko mam nie dlugo a samochod nie za szybki.
Jade na trasie, dwupasmowka. Moja predkosc powiedzmy 100-110. Na prawym jakies
wolniejsze tiry. Patrze w lusterku, lewy pusty, mozna wyprzedzac. No to
zaczynam wyprzedzanie a tu jakis .... dogania mnie (jadac kilkadziesiat km
szybciej) i zaczyna sie mruganie swiatlami. Czy ktos moze odpowiedziec na moje
pytanie: czego on oczekuje??
1. Ze przyspiesze? sorry, moj samochod nie da rady
2. Zwolnie, poczekam az tir na prawym przejedzie i mu ustapie?? ale tu chyba
nie zyska na czasie??
3. Zdematerializuje sie
Staram sie zrozumiec o co tym panom chodzi...
pozdrawiam
AiXL