Dodaj do ulubionych

häckschaden??

09.03.05, 23:31
Jak powiedziec po niemiecku-"uszkodzona klapa bagaznika"??Czy to to samo co
häckschaden?? No a wogole nie mam pomyslu jak powiedziec na "uszkodzone
zawieszenie auta".Chcialabym napisac po niemiecku w jakim stanie znajduje sie
autko do sprzedania ale nie daje rady bo brakuje tych okreslen....
Prosze o pomoc....
Obserwuj wątek
    • marscha Re: häckschaden?? 09.03.05, 23:37
      Heckschaden

      MfG

      mA.
      • crannmer Re: häckschaden?? 10.03.05, 09:48
        marscha napisała:

        > Heckschaden

        Miedzy uszkodzeniem tylu samochodu, a uszkodzeniem klapy bagaznika lezy duzy
        odstep ilosciowy i jakosciowy.

        MfG

        C.
        • marscha Re: häckschaden?? 10.03.05, 11:00
          hocgiło o pisownię; wcześniej podałem uściślenie:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=516&w=21475916&v=2&s=0
          MfG

          mA.
        • agakaiserka Re: häckschaden?? 10.03.05, 17:54
          No to jak mozna powiedziec ze tylko "uszkozona klapa bagaznika"??
          • tiggerific Re: häckschaden?? 10.03.05, 18:14
            założyłaś dwa wątki na ten sam temat i odpowiedź jest w tym drugim, albo
            kliknij w link podany przez marscha.
      • Gość: graf kox von der G Re: häckschaden?? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.03.05, 10:55
        Heckschaden ist, wenn sich jemand dem Dieter-Thomas zu unsanft von hinten
        genähert hat....
    • Gość: Alma tlumacz IP: *.dip.t-dialin.net 09.03.05, 23:59
      Oto email tlumacza j.niemieckiego:

      annasuter@aol.com

      Ona napewno wie jak to przetlumaczyc.Powodzenia!


    • tiggerific Re: häckschaden?? 10.03.05, 00:15
      Aufhängung beschädigt
      albo Schaden an der Aufhängung

      tak chyba można :)
      ładne zdjęcia
      • agakaiserka Re: häckschaden?? 10.03.05, 00:32
        Baaaaardzo dziekuje!!!Nawet nie wiecie jak mi pomogliscie.......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka