Gość: Ali
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.02.07, 13:52
Hej,
czy jest ktos taki kto sam sie przygotowuje do zdawania powyzszego
certyfikatu??? Pomozcie bo ja nie wiem od czego zaczac a na wiosne chcialabym
zdac!!! Gramatyka, czy czytanie i nowa slowka czy tylko testy....? POMOCY!